Дългото чакане след трансфер – тема 107

  • 35 785
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 359
Добре са ти стойностите. Лека и безпроблемна до финала Flowers Hibiscus

# 31
  • Мнения: 20
Мили момичета, моля за съвет - правихме стимулация и вече 4ти ден след нея съм коремът ми е изключително подут и болезнен. Явно яйчниците ми реагираха твърде бурно, въпреки че ми е за трети път.
Лекарката каза, че ще отшуми, пия само млечен протеин и фраксипарин. Моля за съвет мога ли да направя още нещо и след колко време ще започне да отшумява?

# 32
  • Мнения: 894
Мили момичета, моля за съвет - правихме стимулация и вече 4ти ден след нея съм коремът ми е изключително подут и болезнен. Явно яйчниците ми реагираха твърде бурно, въпреки че ми е за трети път.
Лекарката каза, че ще отшуми, пия само млечен протеин и фраксипарин. Моля за съвет мога ли да направя още нещо и след колко време ще започне да отшумява?

Протеин на прах и много протеинови храни , извара най-вече , също и много вода

# 33
  • Мнения: 20
Мили момичета, моля за съвет - правихме стимулация и вече 4ти ден след нея съм коремът ми е изключително подут и болезнен. Явно яйчниците ми реагираха твърде бурно, въпреки че ми е за трети път.
Лекарката каза, че ще отшуми, пия само млечен протеин и фраксипарин. Моля за съвет мога ли да направя още нещо и след колко време ще започне да отшумява?

Протеин на прах и много протеинови храни , извара най-вече , също и много вода


Благодаря за отговора!
От снощи вече съм и с повръщане, всичко което хапна, дори вода не задържам. Дали мога да пия нещо против гаденето? Не мога да се свържа с лекарката си и затова се обръщам към вас за съвет 🥺

# 34
  • Мнения: 289
Отивайте в болница
Аз съм била с хиперстимулация в българска клиника Адела подчертавам, понеже в Турция бяха потресени как даже съм оживяла. , Тръгна точно като вас,след това спрях да уринирам и накрая водата стигна до белите ми дробове. Трудно ме стабилозираха за две седмици денонощно в болницата. Не чакайте да стане по - зле!

# 35
  • Мнения: 956
 

Благодаря за отговора!
От снощи вече съм и с повръщане, всичко което хапна, дори вода не задържам. Дали мога да пия нещо против гаденето? Не мога да се свържа с лекарката си и затова се обръщам към вас за съвет 🥺
[/quote]

Идете в спешен кабинет, може да е много опасно това състояние.

# 36
  • Мнения: 389
Минавам да ъпдейтна. Днес е 12 ден ,на 10 ден беше 115.30. един 5 дневен ембрион. Да се надявам ли ,че има шанс за добро развитие на нещата

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте, днес ми е 10-ден от трансфера с температура 37,2 , при вас как ее имали ли сте вие и това добър или лош знак е

# 38
  • Мнения: 1 139
ilsan, супер са ти стойностите!

мъничко едничко, може и никакъв знак да не е. По принцип при бременност знам, че се покачва темп, но не съм сигурна дали е възможно да е от това на 10-ден след трансфер.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 215
Според мен всичко е наред! Честито!

# 40
  • Мнения: 20
Минавам да ъпдейтна. Днес е 12 ден ,на 10 ден беше 115.30. един 5 дневен ембрион. Да се надявам ли ,че има шанс за добро развитие на нещата

Супер е резултатът! Успех!

# 41
  • Мнения: 236
Страхотен резултат, честито! Blush

Минавам да ъпдейтна. Днес е 12 ден ,на 10 ден беше 115.30. един 5 дневен ембрион. Да се надявам ли ,че има шанс за добро развитие на нещата

# 42
  • Мнения: 105
Здравейте момичета бях писала че след 13 неуспешни трансфера съм забременяла естествено вчера бях на лекар и се видя плоден сак но аз нямам никакви симптоми нито гърди абе нищо незнам нормално ли е!Успех на всички!

# 43
  • Мнения: 236
Разбира се че е нормално, има толкова момичета без симптоми и то до късен етап от бременността. Не се натоварвай с излишни  притеснения! Успех ти желая до финал! Blush

# 44
  • Мнения: 105
Здравейте момичета бях писала че след 13 неуспешни трансфера съм забременяла естествено вчера бях на лекар и се видя плоден сак но аз нямам никакви симптоми нито гърди абе нищо незнам нормално ли е!Успех на всички!
Разбира се че е нормално, има толкова момичета без симптоми и то до късен етап от бременността. Не се натоварвай с излишни  притеснения! Успех ти желая до финал! Blush
Разбира се че е нормално, има толкова момичета без симптоми и то до късен етап от бременността. Не се натоварвай с излишни  притеснения! Успех ти желая до финал! Blush
Благодаря ти:heart_eyes:

Общи условия

Активация на акаунт