Възможно ли е трихомони и хламиди а доведат до кухо яйце?

  • 5 251
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15
ок.Започвам за пиша на кирилица извинявам се за което но ми е за първи път и не знаех,че трябва да се пише на кирилица.Много се зарадвах като видях ,че имам някакъв отговор благодаря Ви.Исках да попитам за Цервикалния секрет за първи път го чувам.Къде се прави и какво представлява.И ако някой знае някоя лаборатория кадето правят по точни изследвания нека пише.Благодаря ви още веднъж.

# 16
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте
Взех си резултатите от III Градска болница стойността им е 10 казаха ми отрицателни.Обадих се на мойта гинеколожка и тя ми каза да отида в Бодимед да си направа за 3-ти път за да сме сигурни току що се връщам от там и познай пак положителни вече не знам какво да си мисля.Само,че там го отчитат по странен начин 1:64.Съвсем се отчаях.Обърках се съвсем.Мойта лекарка ми каза сега да пия 1 м.Умонобор Уро и след това пак да си направа изследвания.

# 17
  • София
  • Мнения: 513
pepa_rp какаво си изследвала в Бодимед IgG ли само?

# 18
  • София
  • Мнения: 15
Да само Ig G само си правех.Ти правила ли си там такива изследвания.Дайми някакъв съвет

# 19
  • София
  • Мнения: 513
Да правих си за хламидия. Резултатите бяха IgG 1:64 положителен IgA <1:8 отрицателен и директен тест със секрет също отрицателен. Аз да ти кажа много се усъмних в това 1:64, лекаря на който ги показах също!
Според мен направи си един директен тест със секрет да видиш там какво ще излезне. Но пък се чудя защо са ти изследвали само IgG - то само по себе си нищо не значи. Трябва + него и IgA или IgM  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 15
Преди това си правих и  IgM  ама беше отрицателен и по горе във форума съм писала че след лечението стойностите са ми по-високи.Какво направи след като лекаря ти се усъмни в тези изследвания.Като гледам те са почти като мойте 1:64.Това ми е 3-та лаборатория където си правя изследвания

# 21
  • София
  • Мнения: 513
Моят лекар каза, че според него няма хламидия и не ми назначи лечение. Ами незнам какво да те посъветвам  newsm78 направи си един директен тест с Цервикалния секрет. Ако и той излезе + тогава може да се каже, че има хламидия. Доколкото знам стойностите на IgG падат много бавно и това, че са завишени съвсем не осначава, че има наличие на инфекция.
Аа .. и моят лекар каза, че това 1:64 не е висока стойност, а малко над границата.

# 22
  • Мнения: 186
Здравей biko ! Искам да ти кажа нещо, а и на всички останали, които не са много наясно с хламидиите. Ако имаш такива, то трябва да преустановиш бебеправенето и да правите секс само с презерватив. Те се лекуват много трудно и ако не се пазите ще се предават винаги от единия на другия партньор. Съветвам ви, която от вас има такова нещо пярво да се излекува и тогава ра правите бебе, защото в противен случай и то може да се роди с хламидии, или което е по - вероятно може изобщо да не се стигне до бебе, понеже хламидиите запушват трабите и при нелекуване обхващат всички органи. Искам да ви кажа, че това е много СЕРИОЗНО заболяване и отнема много време за лечение. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРАВЕТЕ БЕБЕ, АКО ИМАТЕ ХЛАМИДИИ !!! Мога да ви дам адреса и телефона на една доцентка в Пловдив, ще останете доволни !

Общи условия

Активация на акаунт