Малък Сечко се задава, а пък Юнското детенце все по-умно става!

  • 10 539
  • 261
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 11 821
Здравейте!Отдавна не съм се включвала тук,но всичко е под контрол  Wink!
Нямаше какво интересно да пиша,при нас януари не беше лек от към болести.Алекс изкара варицела,след него и Мели,а той пък се разболя от грип.Като капак баща им замина докато бяха болни...хайде да спра до тук,че аз уж не писах за да не се оплаквам,а сега май същото се получи.
Ние си се гледаме с Мели.Пораснала е и е станала като голямо момиче.Върши бели,не говори, освен на китайски и е залепена за мен.Характер е отвсякъде,трябва нейното да стане...
Честито на патерици на всички,които са имали поводи за празнуване,да сте живи и здрави!  bouquet
Четох,че сте коментирали гърнето и решетката на креватчетата.Първото не го ползваме, просто започва да реве,ако и махна памперса,а аз не искам да я насилвам.Решетката не мисля да я махам скоро,че Мели като спи се мята като риба на сухо.
Хотче надявам се и ти чат-пат да се вясваш.
Хамелеонче ние имахме запушен слъзен канал,но то е различно от конюктивита.Слагахме антибиотични капки Тобрекс и други,но в момента само за тези се сещам.
Нансен много неприятно това с люлката.
Хайде стига толкова,ще гледам по-често да се включвам!

# 226
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Здрасти Hug
Хамелионче, понякога хремата избива нагоре към очите, а може и конюктивит да е. На Гого съм слагала Тобрекс и Тобрадекс като първите бяха заради хремата и едновремено в носа и в очичките. Нека я погледне при възможност доктор.
Сиси, ние празнуваме Трифон, подаръка е общ и тематичен Wink
Вкъщи ще сме си Sunglasses

# 227
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хамелионче, ако случайно си носиш Офталмосептонекс от България, започни за й капеш от тях в очичките.

Не се плаши, най-вероятно прави реакция от грипа, милото.

# 228
  • Мнения: 516
Привет!
Нансе, как си мила мина ли удара от люлката Hug Луси как е?
Роси се наспа рано-рано и си спретнахме едно кексче  chef

# 229
  • Мнения: 1 006
Сиси-и-и-и Hugр
смайваш ме тотално!

На мен ми е ужасно трудно да се съсредоточа да сготвя нещо...като те чета, направо комплекси придобивам Embarassed Laughing
Браво на теб...

ако кажеш къде живееш точно, започвам да търся жилище непосредствено до вашето....и ще идваме семейно на гости Crazy Flutter

# 230
  • Мнения: 516
Съкровище, с удоволствие заповядайте хем е хубаво тук, хем ще ми идвате на гости Hug
Мимес, видях че се моташ и ти из готварския, какво ще правиш тортичка за утре ли? И на мен ми се ще ама незнам дали ще се справя newsm78

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 20:16 от Сиси&Роси

# 231
  • Мнения: 1 698
Ето меее.
Дано Емма вече е по-добре и да не стряска мама така. Hug
Нансе, много гадно това с люлката. Сигурно много боли. Sad
Хехе Сиси, аз доста често напоследък се ровя в готварския. Като ги гледам какви торти правят и ахвам. Утре и аз мисля да спретна една, пък ще видим дали ще стане. Grinning
Многознайке, айде вече без болести и само хубави неща. Hug
Хамелионче, дано не е сериозно това с гурелчетата на Маринка. Бързо да минава. Hug
Ели Т, със здраве да си ползвате подаръка. Харесва ми и на мен Joy

# 232
  • София
  • Мнения: 2 709
Боже ЕлиТ, първоначално си помислих, че сте си купили вибратор. Хахаха, не съм у ред.

# 233
  • Мнения: 1 698
Смях се от сърце на предположението ти Сънчо Mr. Green

# 234
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Боже ЕлиТ, първоначално си помислих, че сте си купили вибратор. Хахаха, не съм у ред.
ХА ХА, аз затова пуснах страницата, не само картинката Twisted Evil

# 235
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мацки, ама това сигурно е най-бавно изписващата се тема, откакто сме във форума...срамота!

Айде да видим днес, понеже до сега всички се оправдаваха с хубавото време и разходките, като вали навън, дали активността ще се повиши?

А, и ако има някой, сдобил се вече с подарък, да го показва, ако обича!

А, и ако някой ще подарява нещо, моля да сподели какво!

П.П. Happy Valentine`s и Трифончо, естествено!

# 236
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Нансе, аз нашия "вибратор" го показах вече Mr. Green
Иначе ние заформяме купон по случай Трифончо довечера у нас  chef Drunk

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - кой каквото празнува  bouquet

# 237
  • Мнения: 516
Хаййййййй !
Честит празник на всички Влюбени и на всички празнуващи Трифон зарезан!
Нансе, още не съм си получила подаръка понеже щерката реши че днес трябва да спим до 9.00ч и мъжо се е измъкнал по терлички  на работа Laughing
За темичката много си права Нансе!!!!!!

# 238
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Един поздрав:
http://www.dockera.com/pics/fun/sorry.gif
(току виж изписахме темата с глупости)
 Twisted Evil Mr. Green

# 239
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Леле, ама големи сме мърди това, в нашата тема....

Айде бе момичета, лошо време захвана на вън, ма застанете малко на компа да се отчетете бе!

Аааа, ша са карам smile3516

Общи условия

Активация на акаунт