Малък Сечко се задава, а пък Юнското детенце все по-умно става!

  • 10 540
  • 261
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 516
Хайде ние се наспахме, направих си кафенце, а Роси и баба се гледкат Laughing
Маги, привет значи Васко ще е ученик хайде успех и да пишеш как приема обстановката  bouquet
Илиянка,ееееее стига де кой когато може и е свикнал, аз съм много динамичен човек Peace и гледам в повечето случаи сутрин да свърша каквото трябва Hug
На Заричка много Heart Eyes и да мине селиконовата джучка Hug  И бегом на доктор ей,, как е корема?
За зъбките и ние много обичаме да ги мием вечер като се къпем с паста и сутрин само с водичка.

# 211
  • Мнения: 516
Съкровище  Naughtyне се спотайвай пиши как сте? Какво си правите? Как е Кали?

Хотче, Али къде сте? Защо не ни навестявате Confused
Адашката и тя не се е вкючвала Thinking

# 212
  • Мнения: 1 006
Не се спотайвам, просто съм мн уморена Tired
Втора поредна събота ходя в офиса, а си нося работа всяка вечер вкъщи и все не успявам да я свърша и сега крайния ми срок чука на вратата Confused а аз не съм готова ..., но поради натрупаната умора не мога да си събера мислите, къщата ми не е къща, а ужас, при това мръсен и разхвърлян ужас Embarassed Confusedр от нерви дебелея, а то вече няма накъде, скоро ще стана 100 кила Embarassed ooooh! абе ка то цяло  #2gunfire #2gunfire
Но, хубавото е, че сме здрави, Кали е добре и от ден на ден става по-палава , не спира да танцува и пее, опитва се да си подскача и е мн смешна...

Нищо ново, просто ежедневните неща...............

Как е Роси, татето дойде ли си?

# 213
  • Мнения: 1 698
Здравейте момиччета. Не мога да се нарадвам на покупките си  Joyи не мога да не се похваля Mr. Green Днес си купих 2 сутиена на френската фирма Коокаi, а съкровището ми купи парфюм за Деня на влюбените. Адски съм доволна от днешния пазар. Мисля скоро време пак да намина за да си взема и бикините към сутиените, че днес много се охарчихме.  Crazy

# 214
  • Мнения: 516
Привет момичета! Ние се наспахме , днес като по чудо станахме в 9.30ч. включително и Роси newsm78
Нашия тати си дойде снощи, жив и здрав със много емоции и аз съм много щастлива Grinning Пътували са много хубаво, доне си ни много подаръци. На Роси - едно голямо Лего, малък боулинг, топка голяма за скачане,килимче със фигурки за нареждане,  кукли. На мама - много хубаво огледало за гардероба накъдрено супер яко/ сега чака някой да го сглоби Laughing/, поларено одеало оранжево-червено на едни големи кръгове, и бельо сутиен със бикини и боди много практични и хубави подаръци  Hug Щял да вземе много още работи ама немогли да обменят пари било много загубено в това отношение,те все след 19ч са имали време да се разхождат а не работели бюрата и така, най-загубеното е че не можело да се плаща с евро newsm78 никаква др. валута не взимали освен тяхната си. Другия път но Naughty и ние отиваме с него Mr. Green
 Съкровище, ще отмине този период сигурна съм по спокойно го давай не се ядосвай, че къщата ти е хаос, хич да не ти пука по важно е да сте добре с Кали Peace аз ти се възхищавам как се справяш със всичко това Hug
Хайде че изписах света, отивам да нареждам Легото #Crazy

# 215
  • Мнения: 385
Здравейте и от нас  Hug
Най-после се добрах до форум!
Не съм писала от 29. януари и много ме е срам !
Пропуснала съм малко празници, на всчики Честито!!! Здраве и любов!

За гърнето, не сме се опитвали, дори не сме си говорили по въпроса. Обикновенно слага коли вътре, но забелязвам, че понякога сяда и издава някакви звуци Laughing. Може би гледачката го учи на нещо, ще трябва да я попитам.

За решетката, ние я махнахме отдавна. Той на 8 месеца някъде се опита да я прескочи. Така и така спи при нас, т. че това не ме притеснява.

Сиси, много хубави снимчици! Да я нацелуваш тази голяма дама  Heart Eyes

За приспиването: Бърка ми в ръкавите и заспива гушнат Simple Smile. Гледачката сподели, че понякога тя му казва да отива да спинка и той отива и си ляга на НЕГОВОТО креватче и заспива  Shocked . Мен ако питате и да го видя няма да го повярвам Simple Smile. Ще трябва да я науча да снима с камерата.

Сети, много целувки на Лорката  Heart Eyes Затъжила съм се за вас! Празника го празнувахме 2 дни по-рано, на ресторант с приятели (съвсем пенсионерската, ама сме си такива:) )

Бяхме събота и неделя (миналите ) на Семково. Беше приятно, но малкия малко се тръшкаше от време на време. После оставихме таткото там да кара ски и бяхме при моите родители цяла седмица. Гледачката идваше там да си го гледа. На Ники му се отрази много добре! Даже е станал послушен Simple Smile.

Илианче и Ники си пуска сам уредбата с един диск с детски песни Simple Smile И започва да се върти Simple Smile И гледа телевизора (те са едно до друго с уредбата) и се чуди какво става. Много е смешен.

Срещата беше ного приятна Simple Smile . Не, че успяхме да се наприказваме, ама Simple Smile

Джънгъл, радвам се да те видя Simple Smile. Много целувки на Нати  Heart Eyes .
Много се смях на всичките бели които сте описали. Аз гримове не ползвам и за това Ники винаги се опитва да ми докопа кремовете. Вика Кем, кем и се опитва да се маже  hahaha

Хотче
как сте? Драсни два реда.

Много целувки на всички дребосъци  Heart Eyes
П.С. Сори, пак стана дълго!

# 216
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Леле, пишете бееееееееееееее

# 217
  • Мнения: 516
Аз се разписвам Wink
Роси спинка,, аз обядвам пред компа Grinning
Сложих яденето да се готви ориз с гъби и маслини и като стане след малко се паркирвам горе при малката.
Ерия  привет Hug

# 218
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Айде и аз да се оплача - вчера ме удари люлка по главата и сега имам цицина!

Луси в един момент реши да се пусне, катапултира ми се в ръцете, а мене ме отнесе люлката!!!

# 219
  • София
  • Мнения: 2 164
Леле, пишете бееееееееееееее
Пиша (аз малко инцидентно съм си вкъщи). 
Понеже в събота изправих на нокти някои от вас (за което се извинявам и благодаря за помощта   bouquet) да кажа, че вече всичко е ок.

....Ееее, толкова ми позволиха да пиша  Mr. Green Ще се пробвам по-късно пак да се включа  Heart Eyes

# 220
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
Адашке, няма какво да се извиняваш Hug Чаках да видя ще пишеш ли и щях да ти звънкам по тел-а Sunglasses

Пояснение за другите (ако позволиш, Ели) - Емма беше с висока Т, явно вече всичко е наред Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 516
Ооооооо Елита вие се появихте на хоризонта Hug
Хотче, случайно Емма да я има снимана в "Моето бебе и аз" newsm78 има едно детенце много ми прилича на нея

# 222
  • Мнения: 592
Мами дайте съвет какво да правя - на малката от два дни след като е с спала и стане са и в гурлички очичките. Не знам от настинката ли, от какво, но до вчера само ендото оченце, а днес и другото. От сно6ти правя промивки с лайка, не съм сигурна дали помага - понеже 2-3 пъти й правих компрес с нея до сега.
На някой случвало ли се е подобно нещо, имаше статии за запушени слъзни каналчета??? Някое бебче май от нашите имаше подобен рпоблем като по-малко? Все още не сме ходили на лекар, в аптеката ми казаха само компреси с водичка да правя, а ако се влоши да отиваме на лекар. Днес пак ще ходя да питам за някой какпки на друго място. Страх ме е понеже ако не помогне лайката трябва да ходим на лекар, а в събота трябва да пътуваме към България  Cry
Как се насадихме този път - за 1 месец толкова проблеми  Rolling Eyes Praynig Дано да минава бързо.

# 223
  • Мнения: 3 356
hamelionche,може да е алергичен конюктивит,или само конюктивит  Rolling Eyes

# 224
  • Мнения: 516
Добро утро!
Хамелионче, много неприятно ooooh! и аз се сещам за конюктивит или нещо от настинката да е newsm78 ами най-добре нека я види лекар щом не минава с компресите от лайка Hug на малката Маринка.
Ще празнувате ли утре и къде я кажете ние не сме измислили още Thinking днес трябва да реша какво да правим?  И какво ще подарите на любимия си човек?

Общи условия

Активация на акаунт