Малък Сечко се задава, а пък Юнското детенце все по-умно става!

  • 10 499
  • 261
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 686
Вили, аз да си призная си помислих, още като попита къде има хотели около ЦУМ, но се сетих за само разни хипер луксозни. Защо не провериш в нета?
При нас има един Хостел - хостел-мостел се казва Hostel Mostel, но не знам дали не е хипер мизерия там, често съм виждала чужденци със самари да влизат и излизат от него.
Аз живея на 7-8 минути от ЦУМ. Има и едно хотелче срещу Халите - казва се Мария Луиза, но също не знам дали не е доста скъпо.

# 46
  • Мнения: 527
Сънчо, благодаря и на теб  Hug В крайна сметка сигурно ще съм в хотел Лайт, цените наистина са фантастични, за единична стая 65 евро, хич не ми се дават за едно спане, но явно такива са цените в София, защото като гледам в нета, не открих нещо сносно за по-малко пари. А интересно същия хотел Лайт го има и във Велинград, лятото бяхме да го разгледаме, търсихме оферти за това лято и във Велинград цените са между 50 и 70 лева, а тези цени в София направо ме трепят, явно наистина живота при вас е доста скъп.

# 47
  • Мнения: 592
Опссссссссссс - Петенце - засякох те че ни преглеждаш - я кажи как е сладката Нати - че се притесняваме за вас. А ако имаш време и желание може и някоя снимка да ни покажеш Simple Smile

# 48
  • Мнения: 734
Ei Macki i Brenin,
zdraveijte!! Za mnogo godini i veseli praznici na vsichki koito sam propusnala!
Za poslednite 4 meseca ne se vkluchvah zashtoto biahme adski zaeti i reshih da si dam malko pochivka ot i-net. Lipsvahte ni mnogo, s netarpenie chakam da procheta klukite okolo vas, koeto smiatam da napravia tazi nosht;)
Nansen chestit rojen den! Mnogo zdrave, shtasie i lubov ti jelaia;)
Cunkam Lusi po glavicata!

Friska kakvo e stanalo s tvoiata hubavica, dano vsichko da e nared, shte procheta po minalite temi..

Sancho specialni pozdravi na Ivaila, vse taka li govori ? Sega veche sigurno pravi slojno-sastavni izrechenia!!

Mona obichave vi i ni lipsvate, nikoga niama da zabravim zatrogvashtite sreshti.

Mnogo se zaradvah kato vidiah che prodaljavate da pishete, pomislih che nashite temi savsem sa opustiali;)

Haide sega na golemite kluki - koito e zabremenial vednaga da si priznava;) .....ili sam samo az;))
Nati shte stava kaka, vchera go razbrahme;)
mnogo celuvk i chao zasega da si iziam poparkata;)

Hamelionche marina e super sladurana, vidiah neia i Zara koiato sashto e stanala oshte po-prekrasna, otivam da vidia i drugite porastnali bebeta.
Ne me pitai za snimki che me e sram, na Mona i Sancho oshte ne sam im pusnala snimkite ot Oktomvri minalata godina. Obeshtavam da sloja niakoia druga na saita.

vsichki li sa nalice ili niakoi kato men se e pokrival prez poslednite meseci?

Bobsana sas sinite ochi kak moje chovek da ne go zagleda;) pupup

Sisi vse taka nejna i krasiva!

Hot chestito novo rabotno miasto, a deteto koi go gleda? Mnogo prefesionalni uspehi ti jelaia!

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 20:59 от Jungle

# 49
  • Мнения: 592
Ohoooooooooooooooo виж я ти сладураната - браво Петя - изчезна за няколко месеца и сега влизаш да ни се похвалиш - Бравооооооооооооооооооооо много се радвам за вас - сигурна съм че Нати ще е страхотна кака и ще научи братчето си или сестричката си да ходи с обувките на мама Simple Smile Браво много се радвам за вас - добре дошла отново  Hug Heart Eyes Mr. Green

# 50
  • Мнения: 734
Niamam kredor shte me izvinite;)
I vashite deca li vi obuvat obuvkite;) Nati kato dokopa visokite tokcheta i obuva samo ednata a s drugia krak pristypva na ravno po zemiata, inache niama kak da pazi ravnovesie.
Hamelionche da vi se vrashta;) Ne predpolagahme s John che shte e tolkova skoro i malko sme v shok, no zdrave da e;)
oshte ne sme hodili na doktor, utre zaminavame na ski. letim parvo do Kalifornia, tamshte ostavim Nati pri maika mi, ottam letim za Canada za 1 sedmica...saotvetno az moga samo da gledam kak se spuskat skiorite po pistite i da pia topal chai. Tazi vakancia ia planirame ot 3 godini i nakraia shte moga samo da zameriam maja si sas snejni topki;)
Hodihme na vakancia v las Vegas za koleda, babata gleda deteto, posle otpraznuvahme novata godina s edni iaki kuponi i zapivki, az se biah izdokarala s 18 sm pola i diado mraz donese iznenada;)
Samo da vi kaja che sam vazhitena ot las Vegas, strahotni klubove, diskoteki, striptiziori, striptiziorki, non stop show, edin den shte sedna i shte vi napisha podrobno, takova neshto ne sam vijdala.

Vili dai niakoi sait sas snimki na Icko che na tazi e mnogo malak i ne se vijda.

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 21:47 от Jungle

# 51
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Jungle, страхотна новина!
Приятно прекарване на почивката. Хайде като се върнете да пишеш по-често.

# 52
  • Мнения: 1 698
Петя, чудесна новина. Честито и безпроблемна бременност. Живо и здраво бебче като му дойде времето Hug

# 53
  • Мнения: 1 006
Ехаааааааааа Party
Пете, чудесна новина!!! Браво!!!!
Много се радвам!Целувки на малката-голяма бъдеща кака Laughing

# 54
  • Мнения: 734
Благодаря момичета! Да ви се връща!
Вили, за цените в София сащо сам потресена. Нищо общо с провинцията. Мен най вече ме шокираха цените на храната, ако искаш да си хапваш вкусно и добре, ти трябва солидна инвестиция.

# 55
  • Мнения: 516
Добро утро и от нас!
Пете, Привет мила от кога те чакам да се включиш да кажеш как сте с Нати, и ето хоп сервирани най-хубавата новина Hug Лека бременност и със сигурност Нати ще бъде чудесна кака Peace Целувки и на двете Ви! Включвай се по честичко де има и други като теб и ЛИПСВАТЕ Heart Eyes Приятна ваканция и със снимки да се отчетеш ей Naughty да изплакнем и ние очичките Wink

Хайде да почерпя днес моя тати има РД  party023 Coffee beer cheers Popcorn Wine Glass cook Желая му само да е жив и здрав! Снощи му спретнах една страхотна торта после ще я снимам и ще ви я покажа, взех я от "Готварския" стана супер яка и една по малка направих за вкъщи ммммм Айде похвалих се! Embarassed

# 56
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
О-о, Пете, здрасти Hug Честито, пожелавам ти лека бременост Sunglasses
Питаше за други - Селена и Фапуа вече родиха, мисля че декември Simple Smile Друг засега не се е обадил с такава новина Wink

Сиси, честит РД на татко ти  bouquet

Вили, предложението е сериозно, не се притеснявай Naughty

Лек ден  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 698
Сиси, ЧРД на баща ти. Да е жив и здрав. Хайде пускай тортата, че и аз много обичам да ескпериментирам торти от готварския Flutter
Сега идваме от преглед. Дари е видимо по-добре, ще си пие сиропчетата до вторник и тогава пак ще я види. Надявам се всичко да е ОК и да е здрава накрая.

# 58
  • Мнения: 35 951
Честито, Пете!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 974
Затова значи ни зарязя...... Mr. Green .....е стувало си е!!!
Честито Пете, дано всичко е наред, леко и безпроблемно!!
За други мами нямам информация, ама знае ли човек може да повлечеш крак Sunglasses
А за Нати изобщо не се сънявам че ще е върховна кака Heart Eyes.
Лас Вегас ми е една от мечтите! Wink

Аз изчезнах, защото съм болна...много гаден грип, а не ме питайте как опазвам малкото чудо ooooh!

Нансе целуни Луси-героя, по главичката.
За Фроска и аз съм изпуснала, но явно е била гадно, дано не се случва вече!

Хотче Честита нова работа!!! Много се радвам, звучиш много добре! Напред и нагоре!

Аз изчезвам, като се отаврестя пак ще пиша! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт