victoria's secret

  • 9 386
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Когато първоначално дойдох в Щатите, бельото на Виктория Сикрет ми се виждаше ужасно. Бях свикнала със качествено и сравнително евтино италианско бельо от България и ми се струваше ненормално да дам 40 долара за средна ръка сутиен. После ги изучих и вече знам какво ми харесва и си го пазарувам предимно на разпродажби. Ето моето мнение за различните серии:

Според мен серията Body by Victoria е най-добрата за ежедневието. Изключително удобни и лесни за поддържане (аз ги пера в пералня и ги суша в сушилня без никакви проблеми). Много добра форма и са незабележими дори под тесни блузи.
След това в класацията са ми Angels и Very Sexy - също много удобни. 
Новите безшевни безетикетни Secret Embrace изглеждат гладки и много обещаващи, но не съм си ги купувала още.
Second Skin Satin и Emma са направо гадни.
VS Cotton - никакъв смисъл няма да си ги купуваш тези, нищо по-особено от което и да е просто памучно бельо. Номерата на бикините особено на тази серия са огромни! Аз нося XS и S от тях, а съм много далеч от слаба (особено в момента).
PINK - много ми харесват разноцветните прашки/бикини за ежедневие, особено мрежестите. Сутиените - нищо особено.
 
С това изобилие на хубаво бельо в България всякакви по-фантазни сутиени и комплекти от ВС, според мен, са ненужна покупка.

# 31
  • Мнения: 2 386
Aз точно от PINK съм адски разочарована..Не е не нормално на тази цена да се късат на 3,4 пране и да избеляват готините цветове  Sad

# 32
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
За сутиените на Пинк ли говориш?

# 33
  • Мнения: 5 622
И все пак във всяко стадо си има мърша. ВС имат и ужасно бельо, колкото и да не ви се вярва на някои.... 
А, така е.
Потвърждавам, лично се опарих веднъж #Cussing out

Tъй де. Аз теб визирах..Още сънувам кошмари  hahaha

# 34
  • Мнения: 2 386
За сутиените на Пинк ли говориш?



Не,за бикините.И то за няколко чифта. Confused Имам един сутиен на ВС и той е Body ако не се лъжа.Проблеми с него нямам.  Peace

# 35
  • Мнения: 5 622
Боди и Вери секси са супер. Имам и Пинк сутиен, много е сладурски, розов, с прозрачна част отсрани, неподплатен (меки чашки) От всички съм много доволна и като цяло са доста издържливи  Peace За разлика от гащите...

# 36
  • Мнения: 2 229
На мен пък бикините от Пинк ми харесват, нищо чак толкова особено, но са хубави...а и ги пера само на ръка та не знам да избеляват. Номерата мисля че са нормални, но прашките от някакви други колекции са огромни! #Crazy Взех си S, а ми седят като ХL все едно...но моделите са си хубави.
За сутиените - на Пинк са много готини и удобни. Имам един много хубав розов с някакви думи по него. От Angels и Very Sexy има някои много хубави и нежни модели, а тези на Ipex май се казваха ми се струват ужасни! Stop

# 37
  • Мнения: 2 407
Моя позната си е поръчвала и е доволна от всичко.Платила е с кредитна карта.

# 38
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хм, много странно - аз точно бикини и прашки на Пинк имам много и пера, както казах, само на пералня, суша и изобщо много безотговорно се отнасям (аз по принцип на ръка не пера нищо), а не съм имала никакви проблеми.
Ipex e новата технология на Body by Victoria - супер гладка е повърхността на сутиена.
Secret Embrace е другата нова технология - с вградени подплънки, целия сутиен е една част (как само го обясних).

# 39
Здравейте!
За тези които искат да си поръчат от ВС :
преди два месеца си поръчах от там - карта Виза
сумата на поръчката беше около 350 долара. / не сам много сигурна..../ от сайта ли сложиха шипинг - и всичка стана към 410 долара.
ок до тук добре....за съжаление обаче тук в БГ се опарих.
поръчката пристигна , но чрез ЮПС - нещо като Федерал Експрес и т.нат. техния офис се намира в Дружба.
ОТ ЮПС ми пратиха емайл, че пакета ми е пристигнал. Трябваше да се свържа с техния митнически агент ... свързах се обясниха ми какво да правя и ... ходене по мъките - огромна опашка на митницата на летището - чакаш и не знаеш за какво ще те върнат - общо взето целия ми ден мина там .... след това обратно в Дружба...и вече доволна че ще си обуя ботушките, когато ме изненадаха  - съжаляваме много но сте пресрочили времето на взимане на доставката и понеже пакето ви е по тежък от 10 кг трябва да заплатите по около не помня вече но доста добра сума се получаваше...според тези ... тъпанари...от ЮПС аз бях закъсняла с една седмица!!!! прерових всички документи, изисках от ВС кога е пристигнала стоката / обаждане до щатите и два емайла..../ и накрая отидох при някакъ директор на ЮПС....за два чифта ботушки и една рокля.....но ако си бях платила и за престоя в ЮПС / оказа се че те са задържали стоката !!!/ по добре да ми бяха направили по поръчка всичко
и така мили дами - ВС имат разкошни неща, но за да се доставят до БГ се плаща - около 40 долара, за да си ги вземете ДДС мито и т.нат. е в зависимост от това колко тежи и накрая и ЮПС като ви излъжат....... в крайна сметка си получава добра сума.
Пожелавам Ви да имате по-голям успех от мен !

# 40
Niakoi skoro da e poruchval ot site?imate li predstava dali izobsto stigat tuk poruchkite v bg?merci

# 41
  • Мнения: 158
Поръчките стигат до БГ 100%. Искате ли организация за обща  Flutter

# 42
  • Мнения: 5 622
Момичета, продавам едната си близка на ВС: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=64731&cat=16

Описала съм всичко в обявата, но накратко да кажа и тук:

Според мен е направена за по-малък бюст, защото на мен всичко ми излизал. Блузата е съвсем нова, слагана е САМО веднъж!

В сайта на ВС не я виждам сега, затова и съм я снимала на мен.

Размер С

Ако сте гледали Невена Цонева след като спечели Мюзик айдъл и гостува при Слави, тя беше с блузка, която стои по същия начин, но беше черна на цвят.(за да добиете представа)

Моята е червена, памучна, с хубав наситен цвят.

Ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС  Peace

# 43
  • Мнения: 463
Моята карта е в евро това има ли значение?А също така ме интересува кога ти дърпат парите в момвнта на потвърждаване ли?

# 44
дами, поразгледайте в продавалника има оферта за бельо  на споменатата фирма или пускайте съобщения на freli - има 20 чифта по 15 лева, предимно са размери Л но има и М. пишете и на мейл elina_iovova@mail.bg

Общи условия

Активация на акаунт