Харесва ли ви тази рокля?

  • 4 426
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 171
Мен пък ми харесва по странен начин, макар че не е в "мой стил", шантава е някакси, отива и на Камерън.
Peace

# 91
  • Мнения: 14 499
на мен пък ми харесва. на снимката която е дала лени не си личи но според мен тук http://icydk.com/2007/01/16/golden-globes-icydks-best-and-worst-dressed-2/е много по ясна - модел в стил вамп от класическия период на холивуд.макар да не харесвам камерън /грозна е по личното ми мнение/ тук е много интересна.
а тоя сайт си е чисто заяждане особено с роклята на Емили де Равин - аз поне обожавам този ефект на плата в бюстието.

# 92
  • Мнения: 1 284
Не ми харесва.
Прилича на бяла патица с раздърпана перушина.
Joy и аз тъй смятам

# 93
  • Мнения: 92
 НЕ.Аз за нищо на света не бих облякла такова чудо. Naughty

# 94
  • София
  • Мнения: 1 654
Видях тази снимка във в-к Стандарт и коментарът беше, че отговаряла на емоционалното състояние на Диаз -изоставена от много по-младия Тимбърлейк...В стремежа си да изглежда разкошна,  неповторима и неуязвима е заприличала на сметанова торта WinkЛично на мен роклята никак не ми харесва!

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 7 011

Ха-ха, разгледах всички и се зачудих защо нито една рокля не ми допадна, а те били в класация за най-зле!  Joy

# 96
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
 
 Аз пък,определено, бих я облякла и смятам,че ще ми отива. Роклята на Джей Ло няма да ми отива-а е хубава Peace!

# 97
  • Мнения: 830
ми ще бъда чесна-не ами не ми е по вкуса,а и не бих я облякла

# 98
  • Мнения: 208
Според мен ако Камерън си беше останала с руса коса, роклята щеше да стои много по-добре, особенно ако се махне презрамката и черната дантела, които според мен са кич. Каквото и да говорим най-грозната рокля досега е роклята на Гуинет Палтро-тази без сутиена.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Гуинет Полтроу не я видях, но Хайди Клум пак ли е бременна, че се е увила в чаршаф?
http://icydk.com/wp-content/uploads/2007/01/32573_hqcb_net_heidi … _11_122_444lo.jpg

# 100
  • Мнения: 27 524
Не, според мен не е.
Прекалено кичозна, натруфена, безформена, смешна.
Пък няма значение кой я носи. Целта й е да я коментират, а не да е прекрасна  Peace

# 101
  • Мнения: 321

Това, че е на Валентино не я прави автоматично стилна.

а би трябвало! валентино е голям артист. от най-големите , всъщност.
символ на стила е.
На мен също не ми харесва, а това че е на Валентино не значи, че не е НЕГОВА ГОЛЯМА ГРЕшКА, всеки греши. Е, ако това е модел от преди няколко десетилетия ......... това е друг въпрос. И все пак, К. Диаз с тази рокля прилича на оскубана кокошка. 

# 102
  • Мнения: 1 733
Изобщо не ми харесва! Валентино може и да е най - големият артист в света на модата, но все някога и неговите гениални идеи ще се изчерпят. Май това творение не е било от най - плодовития му период.

# 103
  • Мнения: 6 167
Интересно, че мненията за тази рокля се разминават. Днес гледах фешън полис и там видните водещи се изказаха не толкoва критично.
За разлика от коментара за Венеса Уилямс, която приличала на Чубака  Wink

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 22:47 от Lennie

# 104
  • Мнения: 3 447
Днес гледах фешън полис и там видните водещи се изказаха не толква критично.
Стига бе, Лени, ти видните водещи ли ще слушаш, или ССФ  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт