През ноември станах мама, а сега сме ние двама

  • 10 241
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 811
Честито на проходилия Саши Hug

Мислим еднакво с тити  Crazy И ние си "мъкнем" Ади навсякъде с нас. Добре ни е така, пък и на Ади и харесва да пътува, да се среща с нови хора. Навсякъде си спи без проблем, изобщо добре ни е да сме си тримата навсякъде  Simple Smile

Иначе, Поля, благодаря ти за съветите  Hug Ама при нас е неприложимо и заради нас и заради характера на свеки. Ама в мойта къща (доколкото е моя де ) само аз си шетам и подреждам. Нейното място е долу на техния си етаж, там да прави каквото си иска, качи ли се горе - да се чувства поне малко на гости  Twisted Evil А да не ми дава акъли дето никой не и ги иска и т.н. Дълга и широка  Rolling Eyes Радвам се, че вече сте здрави  Heart Eyes

От мен лека нощ  smile3524

# 31
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито на Гретхен!
И на проходилия Саши!Вивитов, както казва Майчето. Hug
Току що се прибираме от ивановден и отивам да спя.
А, да и ние сме с Мартина навсякъде.

# 32
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Добро утро!
И честито на Гретхен!
И честито на Саши, и на Вивита!
За чорапките, аз купих на Иван от кварталния магазин, термо чорапки с гумени фигурки на стъпълцата, но етикет нямат. Лошото е, че бяха последните.
Доминика, и на нас ни е добре с Иван да си ходим на всякъде. Дори ми е съвсем естествено, защото всичките ми приятели са с малки деца (до 2год.) и всички са без помощници и с децата навсякъде. Е, "навсякъде" все още не вкючва кино и театър, и концерти, и.... но и до там ще стингем  Grinning

# 33
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
ДУ!
Честито и на Гретхен!Да има живо и здраво бебче на финала!
Честито и на Саши!Да не пада и да тича смело!
Ще направя разследване за чорапките,тук има много избор и все ще ги продават някъде,но си мисля,че са турски,много са качествени и хубави.
Днес няма температура Едита,ще мерим и да видим,ама според мен е от зъбките,защото отказа и лъжицата и яде каши от шишето вчера. Направих и една загряваща баня и си спа спокойно.
Моето свеки,макар,че живеем заедно,не помага и не пречи,само изрично ако я помоля.Основен помагач ми е майка ми.Ако бях в неприятна ситуация щях да търпя,аз много търпя,което понякога не е хубаво.А съвети отдавна знаят,че не приемам,освен "парични" Mr. Green.
Майчето е на уикенд в Букурещ.
Хубав ден на всички!!!

# 34
  • Мнения: 262
Благодаря на всички за пожеланията. Ще ви държим в течение.
Честото на проходилия Саши. Както казвам аз, лесното вече свирши. Сега почва големия фитнес.

# 35
  • Мнения: 2 292
Благодаря от Сашково име. Много е сладко това ходещо човече  Wink толкова се радва, като ходи и тича . Невероятен е.
Доминика и аз с-м на твоето мнение за свек-рвите. Да си гледат мъжа и своето сем. , а не чуждите работи, но .... добре ,че моята е на 2000 км. та дане я сиктирдосвам редовно.
Днес ще идем до зоопарка да видим какво правят животните и да се видим с още 4 дечица българчета  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 465
Добре за свекървите, съгласна съм с вас wflag Grinning
Обаче, някой да ми обясни как се ходи с бебо на кино? Crossing Arms
И аз съм съгласна да си го водим с нас, обаче последния път на гости такъв цирк направи...
Хайде де, никой нищо не казва за гърнето. Някой научи ли се вече да го ползва? чакам съвети, че до лятото да имаме някакъв напредък. Като си дойдем в България да не се занимаваме много с памперсите.
Новите пантофи са чудесни - и още не са падали от краката му и много лесно се обуват. bowuu Е, не са с ортопедична подметка, но май са му удобни.

# 37
  • Мнения: 152
Здравейте.
Моята свекърва е супер. Не се меси, помага, търпи ако се развикам за нещо. Не мога да се оплача. Но и ние не живеем двете. Така че и това сигурно има значение.
Кити до сега ходеше по два чифта чорапи. Вчера и купихме пантофки. То бе радост, то бе чудо. Ходеше и си показваше крака на всички по няколко пъти.
На гърне ходи. Ако я подсетя си го взема и сяда. Например - виждам я че почва да се напъва и казвам - Абе не се ли акаше на гърнето. И тя отива и ми го носи. Сяда и се изаква там. Явно знае, но забравя. Но онзи ден имахме инцидент- уж стои на гърнето, аз говоря с моята майка по интернет, свекървата я гледа. Тя станала и се изакала на килима. На нас ни мириши и аз все викам, че е пръчнала. По едно време настъпвам нещо и добре че нямаше още разпиляни играчки, че нямаше да обърна внимание. Поглеждам си чехала и ох, ужас. Едно голямо ако с цвета на килима. Ако бях тръгнала така хубаво щях да го разнеса и размажа и нямаше и да разбера даже.Но явно и без това не може. Иначе още е с памперс. Мисля да го махам на пролет.
Иначе и ние ходим на всякъде с Кити и ние преподреждаме на хората къщите. Но понеже е каприз и инат ходим рядко и винаги се прибираме да спи в къщи.

# 38
  • Мнения: 9 903
Поля, ние няколко пъти обсъждахме гърнето, докато ти отсъстваше Simple Smile  аз не съм пробвала още дори.
А на кино не сме ходили, но аз по принцип не обичам и не ходя на кино. Филмите се теглят от интернет и се гледат, като заспи детето. Така ми е супер удобно.
Страхотно време ннавън, досега щъкахме из парка, язък само, че ще умрат посеви, плодове, зеленчуци, заради тая никаква зима.

# 39
  • Мнения: 1 608
Честити ходещи крачета Сашкови! Heart Eyes
Даммм свекървите.......... Thinking На Сердика и Буба пожелавам за дълго да е така.
И ние сме с децата навсякъде вече 7-ма година Simple Smile. Къде подреждаме къде разреждаме къщите на хората, кабинетите им и офисите.
В киното скоро ще влизаме отново, но първо на детски филми. Laughing Ванко започнахме да го водим на театър на 1г 7-8м , беше приятно изживяване за всички, а първия концерт, на който го водихме с нас беше в зала България и той беше на 3г.  издържа  около час, а кино посетихме половин година по-късно.
В обобщение - Кураж дами, скоро и културен живот!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте мами,

ЧЕСТИТО НА ПРОХОДИЛИТЕ БЕБОЦИ!
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ НА БРЕМЕНЕЕЩИТЕ МАМИ!!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Здравейте!
Честито на Саши - леко да ходи детето!
Честито на Гретхен -лека бременност!
Ние днес направихме прощапулника - хванахме елката и молива! А аз се пробвах с питата, която според мен излезе доста сполучлива
Ето и снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=97371

# 42
  • Мнения: 577
ето ни и нас.вече редовно се разписвам,да не вземете да ни махнете от списъка Laughing
Леко ходене на Саши,безаварийно Joy
за културният живот-и ние ходим на всякъде,но без Красимирчо,поне имам готина свекърва и го гледа жената вечер като излизаме.Което се случва доста често,но тя нищо не казва жената.ние го водим в тях заспал и си го взимаме заспал,така че не е проблем.
Бубе-браво за ходенето в гърнето.Хубаво ,че си се усетила бързо,че иначе щеше да има мазало.
За гърнетата
-Краси за преди няколко дни разбра какво е гърне и сега му се смее.Не съм го слагала никога и не мисля че съм сгрешила когато си реши детето тогава.

# 43
  • Мнения: 3 089
леко бременеене на бившата ту и специално на грета. ще честитя когато му дойде времето  Laughing
честито прохождане и на сашето на вивита. дано е като при петра - бавно, но стабилно. рядко пада и то не страшно.
за излоизането с дете мога да кажа, че до днес си мъкнехме детето с нас - включително и на концерт на м. белчев, както се знае, а също и когато ходим на ЖК, което е повече от тъпо. петра крещеше, пълзеше пред и в кабинета, мрънкаше, ревеше. ужас! на кино не сме ходили, а на театър - когато майка ми е на гости. от утре гледачката започва нарядите и мисля след 2 седмици, когато петра свикне с нея, да се юрнем за последно (хи-хи) по живот преди да се роди чакълчо.

за разходката из букурещ мога да кажа съвсем семпло, че по всичко личи, че румънците са ни подминали по някое време в суматохата докато сме си мислили, че сме много велики. възможно е в самата румъния положението да не е толкова цветущо, колкото изглежда в столицата, но не мисля. май ще се окаже, че сме единствено пред македонците и сърбите.

днес разместихме мебелите из спалнята, защото от тази нощ петра остава сама в стаята. да видим как ще е.
бягам, че петра...

# 44
  • Мнения: 11 818
Вече сме си в София, почти месец ни нямаше и Юлиана беше във възторг.  Party
Над нас обаче се е родило бебе и това е прекрасно, но много плаче и откакто съм сложила Юлиана да спи вече няколко пъти я буди. Тя спи много леко и не знам как ще я караме.  Rolling Eyes Ето затова си мечтая за къща (надявам се скоро да се сдобием с такава), съседите ще са по-далеч, не че пак не може да ти шумят, но поне няма да чуваш как си пускат водата в тоалетната, как кашлят и такива много подобни.  Whistling

Включвам се и аз в отбора на харесващите свекървите си и разбиращи се с тях. Не живеем заедно, виждаме се, може би, по 2 до 5 пъти в месеца и така ни харесва. Разбира се, че има неща, които ме дразнят, но това е нормално и като не сме постоянно заедно няма как да издребнеем.

Обсъждахте киселото мляко, аз скоро го въведох и Юлиана много не го харесва, но съм упорита и постоянно й предлагам. Давала съм домашно подквасено, а иначе купувам само Био кисело мляко от Била (не във всяка Била го има), не е на щандовете при млеката, а в отделна камера - http://bio.bg/products

Общи условия

Активация на акаунт