През ноември станах мама, а сега сме ние двама

  • 10 238
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 089
да бе, и аз току-що се разрових и видях, че няма.

# 271
  • Мнения: 152
Клара и Майче, това възможно ли е http://www.imoti.net/ads/ad_show.php?id=537716
Все ми се струва, че това е една от зарибявките. Laughing

# 272
  • Мнения: 3 089
не ми се вярва, ама знае ли човек. това е на 3-тата спирка на метрото - пак на супер място.

# 273
  • Мнения: 2 292
За какви суми говорите, направо ми събрахте очите . и това са цените в София? Ми те и тук са такива, а всичко им е по уредено  newsm78 
Бубе теzи пари до кога ще ги връщате? Колко ви иzлиzат лихвите по тях?

# 274
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Проблема за купуване на жилище и на мен ми е болна тема, та бубе, мен лично не ме натоварваш с проблемите ви.

Аз искам малко да ви развеселя http://didka.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=album … 8&id=HPIM5120 тук има едно филмче на моя син, как говори по телефона, ако имате време вижте го. Аз вече втори ден се спуквам от смях, а Иван щом се чуе почва пак да говори така.

# 275
  • София
  • Мнения: 44 041
Клара и Майче, това възможно ли е http://www.imoti.net/ads/ad_show.php?id=537716
Все ми се струва, че това е една от зарибявките. Laughing

защо да не е възможно, това си е маломерен, двустаен, преходен, възможно и да е първи етаж апартамент, кофти изложение, и нещо по скицата не ми е ясно има ли бакон......ако им е и спешно на хората....а обявата е актуална до 30 януари, те до завчера Wink а вие обзаведен ли търсите? има двустайни и с по-голяма квадратура около 40000Е  в по-добри квартали...


вчера док нищо конкретно не можа да каже, или било вирус с който малкия за сега се борил и преборвал успешно или се съмнява за пикочна инфекция атново. пуснахме урина и кръв и се надявам да са му ок изследванията.

Моан - Благодаря ти Hug

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 10:54 от bubu_to

# 276
  • София
  • Мнения: 44 041
иначе като гледам и тристайни има до 50000Е дори пак в мойте любими квартали....обаче сигурно при тях ще се наложи и ремонт...но според мен по-си заслужава. все пак са почти 2 пъти по-големи.

# 277
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Кой ще черпи днес, кой ще черпи днес?  Hug
Вчера висях в КАТ от 10 сутринта до 5 без 20 следобед, но днес, о, днес съм горд собственик на малка златна красавица, чисто нова, с найлони по пода!!!
Ще я снимам тези дни и ще ви я покажа, заедно с Роси от прощапулника.

Освен това вчера ми се обадиха от университета, и ако не е било административна грешка, ще преподавам този семестър. Е, 2 или 4 часа на седмица, но е нещо. За който питаше - преподавам Маркетинг в хотелиерството и ресторантьорството в софийския клон на University of Portsmouth. Казва се Интернешънъл Юнивърсити. Имах и други предмети, но ги загубих покрай раждането на Роси. Преподавам на английски.

За кварталите - живяла съм първите си 18 години в Борово и все още много го обичам, само че такъв, какъвто го помня от преди. После живях за малко в Обеля 2  Shocked, и в Сердика (там не беше много зле). Сега съм в Овча купел, явно с Кукла сме съседи, само че аз съм в старата част, с къщите. Имаме съседи с кози и много кучета. Като на село е и се редуват нови, големи и скъпи къщи с такива от едно време. Много е хубаво, като изключим повечето улички в квартала, които са под всякаква критика и липсата на адекватен градски транспорт.
Иначе, Илинден, Гевгелийски и Св. Троица и аз много ги харесвам.

Елспет, ти за Варшава ли тъгуваш, или....

Ръкоделие, за мен не. Поне засега.    

# 278
  • София
  • Мнения: 44 041
Някой нова тема ще пуска ли?

# 279
  • Мнения: 9 902
уха, симка - честито! Да не я одраскаш  Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 1 465
Хаха Диди, много е сладък Иван. Ама някой говори ли му по телефона или той просто е страшен комедиант? Grinning
Поло пък още не успява да си сложи телефона на ухото и го носи на рамо като повтаря "Хай"/ние "хай" не използваме - и на френски и на български е "ало" newsm78/. Може да е от предишен живот hahaha
Бубе, внимавайте много с покупката на апартамента. Да не ви "подхлъзне" някой. Naughty И аз като Вивита се поучудих как са скочили цените в София Shocked Тукашните са адски високи, но примерно голямата къща на родителите на мъжа ми с прилична градинка струваше /без ремонта/ 150 000?/в Нормандия/. За Париж не говоря - там цените са по-скъпи и от тук. Гледах репортаж по телевизията, че сега там има наплив от италиянци и купуват почти от най-скъпите апартаменти.
Аз пък съм на мнение, че хубави квартали са и Сухата река, и Хаджи Димитър, и както там сте споменали Борово, Светата троица, Илинден. Важното е да имаш удобен транспорт до работното си място, центъра и все пак няколко магазинчета в близост. Да не губиш повече от 40мин., докато се добереш до работата си или центъра.
Ние инвестираме като Кукла в ново строителство - тук излиза по-евтино от старото, а и се надявам да няма лоши изненади при нанасянето, което при старото си е почти правило. А колкото повече екстри имаш в комплекса/тук му казват резиденция/, толкова по-големи месечни разходи те очакват, когато се нанесеш. Ако има басейн, тенис игрище и зелени площи, пазач и т. н. трябва да им плащаш месечна поддръжка, което тук си е доста скъпо.
Симка, честито и от мен!!! Grinning

# 281
  • София
  • Мнения: 44 041
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161845.new#new

ето новата темичка, после ще я дооформя, ако ми остане време Wink

Общи условия

Активация на акаунт