Смешки от форума - 41

  • 81 256
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 342
Ако има гащи отдолу е рокля.
Ако няма - нощница.

# 661
  • here and now
  • Мнения: 4 350
Тва за гащите, зависи с кой излизаш и си лягаш.
С някой може да излезеш без гащи, а с друг да си легнеш СЪС.

# 662
  • Сф
  • Мнения: 10 790
Цитат
Честит празник, мили дами! Бъдете здрави, оцененени и обичани.

ММ ми подари метла 😂, е после имаше и букет, ама тъй като не обичам особено цветята, повече се впечатлих от метлата 😁. Ние обичаме да си се шегуваме с подобни подаръци и имаше да ми връща, след като за Коледа му подарих нищо, ама в опаковка 😁.
Весел празник ви желая!
И още подаръци за вчерашния празник
Скрит текст:



Цитат
Моят човек снощи говори с дъщеря ни по телефона и вика - на теб ще ти пратя 100 евро за празника, а на майка ти в лева..
Цитат
Абе тва женските деца са друга бира . То картичка ще ти напишат , то послание ще ти отправят . Големият ми син ме зарадва с постоянен договор, малкия с по спокойни венци . Приемам го като подарък за празника . Аз работя в предимно мъжки колектив, довечера ще се прибирам като учителка в основно училище. И подарък  малка блутут колонка , закача се за колан. Подвижен цирк Simple Smile



Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 09:55 от PureLove

# 663
  • Мнения: 1 607
Ако има гащи отдолу е рокля.
Ако няма - нощница.

Абуто, изостанал си!
И с рокля може без гащи.😄

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 1 311
Едно време, бях на 10. Майка ми ми купи чудно екипче, като анцуг едно такова в бяло и червено. Издокарах се с него и отидох на училище. Двама съученика ми казаха, че и те имали такава пижама 🤣 Леле какъв срам! Като се прибрах на обяд от училище се обадих по телефона в службата на майка ми да и́ се оплача. Беше шокирана, че съм излязла с това. Тя ми казала какво е, ама кой да слуша. Така, че... както го наречеш, такова ще бъде 😃

# 665
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 160
Едно време, бях на 10. Майка ми ми купи чудно екипче, като анцуг едно такова в бяло и червено. Издокарах се с него и отидох на училище. Двама съученика ми казаха, че и те имали такава пижама 🤣 Леле какъв срам! Като се прибрах на обяд от училище се обадих по телефона в службата на майка ми да и́ се оплача. Беше шокирана, че съм излязла с това. Тя ми казала какво е, ама кой да слуша. Така, че... както го наречеш, такова ще бъде 😃
Мъжа ми редовно лятото обличаше детето с някоя пижама. Има ли тениска - има, има ли къси панталонки - има, другото са подробности;

# 666
  • София
  • Мнения: 19 491
Купувала съм на сина си летни пижами, с които наистина спокойно би могло да се излезе навън. Само трикото сякаш е малко по-тънко.

# 667
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 160
Купувала съм на сина си летни пижами, с които наистина спокойно би могло да се излезе навън. Само трикото сякаш е малко по-тънко.
И долнището е без джобове, ципове, и е свободно, иначе да, може да се носи и навън.

# 668
  • Мнения: 10 101
Цитат
Арнолд Шварценегър се беше изтропал,че при снимките със ...
Joy

# 669
  • Сф
  • Мнения: 10 790
Цитат
Аз не мисля, че проблемът е в мен, защото никъде в Европа не съм изпитвала затруднения с метрото.
Там всичко е направено, за да може и човек с умствени затруднения да се справи.
Е, в София ми пляснали някакви квартали за ориентация, от които аз нямам понятие. Не съм длъжна да знам квартала, че да се ориентирам в коя посока ще върви проклетият влак. Изобщо всичко му е сбъркано на това метро. Да не говорим, че едва пъпли.
Цитат
А какво да пише, ако не името на квартала?
Цитат
Планетите от Слънчевата система може.

# 670
  • France
  • Мнения: 13 427
Наистина в София е много смотано направено с ГТ. Не, че има туристи, де.

# 671
  • Мнения: 9 466
Кажи, как е в Париж? Защото във Франкфурт  също пише кварталът или последната спирка за ориентация като в София. Какво още трябва да пише, за да е ясно? Че и тук хората питат, от коя страна е за гарата, примерно.

# 672
  • France
  • Мнения: 13 427
Не пише квартал. Обозначени са зоните за да знаеш дали билетът ти ще стигне и посоката. Навсякъде добре е обозначено на коя спирка какъв транспорт може да прихванеш. Нещо, което липсва в София. Ако например се загубиш в Париж (преди ерата на гугъл мапс) съветът бе да слезеш в метрото и да се ориентираш.

# 673
  • FRANCE
  • Мнения: 2 255
Явно в Тулуза са по тъпи. Пишат си кварталите (като Софийското метро). И на всичкото отгоре обявяват спирките само на френски или испански Scream Чужденците да се оправят

# 674
  • Мнения: 42 124
Нашето май няма зони и се стига навсякъде. Нормално е да не ги пишат. Иначе има и линия с посоката и следващите спирки. Ако и това не те ориентира не виждам какво. Не мисля, че метрото ни е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт