Как кърмите поотрасналите си бебета?:)

  • 1 137
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 912
Кърмя малкият почти денонощно. Имам в предвид, че през деня суче между 4 и 7 пъти и горе долу толкова през нощта. От раждането ползвам поза "люлка" или класическата, както прочетох по-нагоре, но в полулегнало състояние. Единствената разлика е, че преди го държах само на ръце, а сега май повече седи на крака ми. Като иска да суче, се качва на леглото, сяда на моето място и си смуче палеца. Иначе се приспива на гърда. Таткото изобщо не мърмори. Не е повдигал въпроса за отбиването. Много обича следобед да спи с него и да се гушкат. Боби спи между нас на спалнята от раждането. За сега всички сме доволни.

# 16
  • София
  • Мнения: 897
Дъщеря ми е на 2г10м и кърмя сутрин и вечер, понякога и през деня. Обикновено аз съм седнала, а тя е полегнала на коленете ми или сме легнали и двете. Никой в къщи няма нищо против.

# 17
  • Мнения: 117
Цитат на: babavihronrav

Anna_D, наистина ли сина ти е почти на 2 г.и 8 м. и ти все още го кърмиш? #Shocked Ти си направо страхотна!!!


      newsm26

# 18
  • Мнения: 4 242
Страхотни сте майчета! People Angel
Настръхнах от кеф като ви четох Heart Eyes . Дано и аз след поне година да мога да разказвам как кърмя. Praynig

# 19
Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
От сърце ви се възхищавам и се надявам след време и аз да мога да се похваля със същото! Simple Smile

# 20
Мами,вие направо ме разбихте,БРАВО НА ВАССега вече съм достатъчно мотивирана да кърмя и след годинка-та.Единствено ме притесняваше позата,но след всичко което прочетох.......та това си е цяла Кама Сутра от пози за кърмене Laughing  Laughing  Laughing

# 21
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Anonymous
Мами,вие направо ме разбихте,БРАВО НА ВАССега вече съм достатъчно мотивирана да кърмя и след годинка-та.Единствено ме притесняваше позата,но след всичко което прочетох.......та това си е цяла Кама Сутра от пози за кърмене Laughing  Laughing  Laughing
Това съм аз,пак бързам и забравям да вляза първо Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт