"Зара" идва в България!

  • 9 718
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Че къде в София има аутлети?  newsm78 По центъра някъде? newsm78 Никога не съм виждала. Outta Joint Blush

# 16
  • Мнения: 5 622
Е, няма още от тези на Зара. тепърва ще дойдат  Tired И си представям егати стълпотворението дето ще бъде  hahaha

# 17
  • Мнения: 3 098
В Испания има QUTLET-и на "Зара",само 4е тук се произнася Сара.
Отделно си имат и бутици навсякъде_в центро комерсиалите,в централната 4аст на града.По време на разпродажби цените в бутиците падат неимоверно.Дрехите им са наистина от класа на Манго,Бершка.Но единственото,което там ми харесва са детските стоки,много 4есто съм купувала на малката оттам и са страхотни.И палтата им_невероятни модели,голямо разнообразие,ка4ествени материали.Моето палто от бутик на Сара ми беше с цена от 50?,докато преди е било 110?.
А ина4е останалото,което предлагат не ми допада особено,е има и попадения,разбира се.
Другото е,4е тук китлети имат по4ти вси4ки бутици,независимо от ранга им.Има едно място,наре4ено селото Бонайре,което никак не е село,ами си представете място колкото едно село и само магазини и заведения,фонтани и т.н. и вси4ки китлети се намират там.Стоките са много хубави,никак не са застояли,напротив даже,лесно си намирам малки номерации,които в бутика никой не ги купува и са останали.Дрехи,спортни стоки,о4ила,бельо,стоки за бита,мебели,техника,детски магазини,обувки,вси4ко е там.Хората масово си пазарят оттам,а туристите като дойдат първо минават оттам,после през съответните бутици.
Така,4е явно в България пак се спекулира с тези неЩа,като ви слушам какви застояли неЩа и на какви цени продават. Crazy

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
.........Веригата стъпва там, където ще има гарантиран коефициент на печалба. Представители на търговския сектор у нас обясняват, че България засега не е достатъчно голям пазар за известната верига.........

Това означава ли, че в България има гарантиран коефицент на печелба от стари колекции и остатъчни дрехи?!

Съвсем ни взеха за задния двор на ЕС  Twisted Evil

# 19
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Колекциите ще са стари, а цените със сигурност по-високи от колкото в другите европейски държави. То и в Манго в София е скъпо, а и двете вериги (поне в Гърция) са среден клас. Тук заможните хора не ги посещават, а в България са с цени като за хора от над средната класа Twisted Evil.

# 20
  • Мнения: 3 098
Друго могат да направят те,но не им се иска.Навсякъде по света е така.Например,да вземем АДИДАС.Шият се се в Малайзия,Турция,Китай,НО с платове и стандарта на Адидас.Така,4е цената е достъпна и приемлива за всеки потребител.А парите даден китлет,бутик и про4ие се правят от оборота.И ако ти намираш в даден бутик неЩо ка4ествено на добра цена,естествено,4е Щбе продължиш да пазаруваш там с най_голямо удоволствие. Peace
Така,4е вси4ки тези вериги могат да работят с български производители,по техен стандарт и условия и Ще реализират по този на4ин огромни пе4алби.А когато сезона си отива,вместо да правят мижави намаления,могат да пуснат първо 30%,50%,разпродажба и накрая тотална разпродажба.Така хем си из4истват стокат и няма застой,хем пак са на пе4алба,хем хората привикват да ходят в то4но определени места за пазаруване. Flutter
Не мога да разбера заЩо това неЩо не се прави?Толкова ли са заблудени?
Братов4едка ми беше тук за Нова Година.Пазари като луда. LaughingКаза,4е за тези тени в България никъде няма да намери маркова дреха,ужасно скъпи били.
Дори си купи рокля,на етикета пишеше,4е е произведена в БГ,продаваше се в "H&M".

# 21
  • Мнения: 1 941
Абе поне си признават, че ще е аутлет. Щото можеха да се опитат да ни изментосат, че е бутик, а всъщност да ни продават залежалките си като нови колекции. Както междувпрочем правят в България Манго, Мис Сиксти и тем подобни от този така наречен клас. При това на егати цените.

# 22
  • Мнения: 13 512
За Манго не знам-не съм влизала , но в Мис Сиксти не е така...има по-малко модели в магазина им в софия, отколкото в Лондон например, но нещата и на двете места са идентични. Като в Лондон са по-евтини.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Моето палто от бутик на Сара ми беше с цена от 50?,докато преди е било 110?.
Ето вижте за какво става дума. Същото палто у нас ще струва поне 300, защото е "марково" и сума и маса тъпи гъски не биха си го купили иначе - ние тука евтино не носим hahaha Да не говорим, че за средния стандарт у нас, и 110 евро за палто вече си е кажи-речи евтино Rolling EyesДа им имам зара-та Joy

# 24
  • Мнения: 2 936
Братов4едка ми беше тук за Нова Година.Пазари като луда. LaughingКаза,4е за тези тени в България никъде няма да намери маркова дреха,ужасно скъпи били.
Дори си купи рокля,на етикета пишеше,4е е произведена в БГ,продаваше се в "H&M".

ами то май HM се шият в Плевен...

а за пазаруването...не всичко е чак толкова по-скъпо..аз харесвам спортните стоки и цените в Германия не са по-различни от тези в България..говоря за Пума,Адидас...но изключваме намаленията... Mr. Green това че нашите нямат нищо общо с техните!

а на Зара не съм ФЕН  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 379

Братов4едка ми беше тук за Нова Година.Пазари като луда. LaughingКаза,4е за тези тени в България никъде няма да намери маркова дреха,ужасно скъпи били.

За съжаление това наистина е така. Тук можа да се купи наистина маркова дреха за много по малко пари.Да не говорим за разпродажбите.Миналата седмица си взех жилетка и пуловер на Том Тейлър за по 20 евро и дънки дизел за 10 евро.Мисля си, че именно затова да отварят аутлети за да продават стока от миналия сезон на нормални цени , а не на преоценени.

# 26
  • Мнения: 13 512
Моето палто от бутик на Сара ми беше с цена от 50?,докато преди е било 110?.
А  какво значи "бутик" на Зара? Някакъв специален магазин, с различна колекция  и единични бройки ли?

# 27
  • Мнения: 92
Ей голямо събитие станало.....Глупости... Confused

# 28
  • Мнения: 2 196
Моето палто от бутик на Сара ми беше с цена от 50?,докато преди е било 110?.
А  какво значи "бутик" на Зара? Някакъв специален магазин, с различна колекция  и единични бройки ли?
Да,и аз се зачудих,защо  магазини от този вид,ги наричат бутици?
В бутиците не трябва ли да има единични бройки модели/уникати/?
Може пък и аз да бъркам. Thinking

# 29
  • Мнения: 3 098
Моето палто от бутик на Сара ми беше с цена от 50?,докато преди е било 110?.
А  какво значи "бутик" на Зара? Някакъв специален магазин, с различна колекция  и единични бройки ли?
Темата по принцип е за китлетите,а после сравнявахме цени и т.н.
За да разграни4а китлета от магазина,където се преднага най_новата колекция за сезона,го написах по този на4ин. Wink
kamelia77,напълно възможно е.Тук непрекъснато по търговските центрове съм виждала т.н.дрехарки_камиони,идваЩи от Бг със стока.

Общи условия

Активация на акаунт