Препоръчайте лицево-челюстен хирурт

  • 637
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 618
Здравейте, моля да ми препоръчате лицево-челюстен хирург, който да е добър. Няма значение от къде е. Много спешно ми трябва, за да запиша час. Имам петна на езика и дерматоложката много ме наплаши, че може да е рак. Точно затова ми трябва някой добър и с опит в онкологията.

# 1
  • Мнения: 3 628
Професор Станимиров в Александровска болница, незабавно!

# 2
  • Мнения: 618
Професор Станимиров в Александровска болница, незабавно!
Точно за него очаквам да ми уреди час негова студентка.

# 3
  • Мнения: 3 628
При никой друг!

# 4
  • Мнения: 618
Ще трябва да почакам докато стигна до проф. Станимиров, но поне успях да му пратя снимки и чух насоките му засега - смята, че не е злокачествено. Моята зъболекарка смята, че трябват две мнения. Успях да си уредя час при Грозев в Пловдив. Работи в поликлиниката на ВМИ. Някой има ли мнение за него?

# 5
  • София
  • Мнения: 304
Здравейте, моля за мнение за лекарите в отделение Орална хирургия във ВМА и по-специално за д-р Чешмеджиева. Някой знае ли дали проф. Угринов работи още?

# 6
  • Мнения: 618
Здравейте, моля за мнение за лекарите в отделение Орална хирургия във ВМА и по-специално за д-р Чешмеджиева. Някой знае ли дали проф. Угринов работи още?
Доколкото знам Угринов не работи вече, а да другата докторка нищо не мога да кажа.

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте, моля да ми препоръчате лицево-челюстен хирург, който да е добър. Няма значение от къде е. Много спешно ми трябва, за да запиша час. Имам петна на езика и дерматоложката много ме наплаши, че може да е рак. Точно затова ми трябва някой добър и с опит в онкологията.
много добър Проф.Станимиров и си заслужава чакането .Цялото отделение са човеци внимателни и добри.

Общи условия

Активация на акаунт