Ясновидки/ врачки - Тема 44

  • 76 527
  • 848
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 037
Да дам положителен отзив, може и да съм полезна на някой.
Ходих преди няколко дни при Мишел от Розово, без да имам кой знае какви очаквания, но учудващо ми позна много от миналото и от моментното ми състояние (като се замисля май никой друг не е успявал). Ще видим, дали ще се случи и това, което ми каза за бъдещето. Доколкото разбрах, тя се свързва и с починали близки, ако някой търси това. Гледа само на място.

Къде се намира Розово? Такса? Със записване ли е? Телефон?
Село Розово, до Казанлък. Таксата е 35 лв, но ми отдели около 1 час, като аз не съм споделяла почти нищо, тя говореше през цялото време, какво вижда.
Телефонът й е  0877 897 071. С предварително записване е, но мен ме прие веднага, може би защото нямаше други хора.
п.с. Междудругото, потвърждавам, че едно от нещата, които ми каза, свързано с мой близък, вече е факт, случайност или не...

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 11:17 от sugar_baby

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте, интересува ме дали някой случайно  знае нещо ново за Ейваз от Воден?
Изчезна от радара вече няколко години.
Била съм при него и въпреки отрицателните коментари аз съм доволна.

# 62
  • Мнения: 299
Моля за мнения за ясновидец Марияна Николаева от   Варна,каква такса взема

# 63
  • Мнения: 69
Здравейте, кажете добра врачка във Враца. Ако може и контакти.
Благодаря.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте! Въпрос към тези, които са ходили при Божидар Караджов: Кога ще бъде във Варна, къде приема и каква е таксата? Ако някой желае, да сподели повече подробности.
И аз очаквам информация за Мариана Николаева някой да сподели. При нея не съм ходила.

# 65
  • Мнения: 1 448
Моля за мнения за ясновидец Марияна Николаева от   Варна,каква такса взема

По-добре не си губете времето.

# 66
  • Мнения: 299
Здравейте отново в новата тема. Само не разбрах, защо ми е изтрит поста....
Аз от моите опити , вече близо три години, за сега не мога да кажа от кого съм доволна. Ходила съм и при Караджов, при Любомир Алексиев,  при Таролина и други... Нищо. Ще звънна утре на Христо Христов, да запиша час.
Бихте ли споделили впечетления за Хр Христов ако сте ходили позна ли ви ,всичко което решите ,благодаря

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 10:37 от Meikana

# 67
  • София
  • Мнения: 560
Здравейте отново в новата тема. Само не разбрах, защо ми е изтрит поста....
Аз от моите опити , вече близо три години, за сега не мога да кажа от кого съм доволна. Ходила съм и при Караджов, при Любомир Алексиев,  при Таролина и други... Нищо. Ще звънна утре на Христо Христов, да запиша час.
Бихте ли споделили впечитления,позна ли,всичко което решите ,благодаря
Не съм ходила при Христо Христов - не знам дали си заслужава. Нека наистина ,който е ходил при него, да сподели.Колкото повече мнения ,толкова по-добре за всички.
Току що се опитах да се свържа с него ,за записване на час -  телефона е изключен. Звъня на този номер - 0884443597. Това ли е номера или бъркам?

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 10:19 от leni_rad

# 68
  • Мнения: 414
Още две от нещата предсказани от Таролина се случиха. От март месец е четенето и така го видя в картите и така и се случи. Досега така, за в бъдеще ще видим...

# 69
  • Мнения: 140
Аз продължавам втори месец да нямам отговор от Таролина, писах и под пост, нищо не стана, стоя и някъде в спама явно..

# 70
  • Мнения: 59
Здравейте. Пиша ,за да дам отзив . От Варна съм и в темите рядко се говори хора в този район . Имах консултация с Кремена и Таролина . Много объркани неща чух от тях ,но и ситуация не е никак лесна . Все още чакам да видим дали ще се сбъдне това ,което каза Таролина . Свързах се и с Beeye Bnm .. Абсолютно точно описа човека за когото попитах . Потвърди моите мисли и страхове . За бъдещите неща .. времето ще покаже .
От Кремена не съм доволна, много говорене и овъртане и нищо кокретно и нищо точно, според мен само гледа на карти и няма никакви способности.

# 71
  • Мнения: 6 222
Да дам положителен отзив, може и да съм полезна на някой.
Ходих преди няколко дни при Мишел от Розово, без да имам кой знае какви очаквания, но учудващо ми позна много от миналото и от моментното ми състояние (като се замисля май никой друг не е успявал). Ще видим, дали ще се случи и това, което ми каза за бъдещето. Доколкото разбрах, тя се свързва и с починали близки, ако някой търси това. Гледа само на място.

Къде се намира Розово? Такса? Със записване ли е? Телефон?
Село Розово, до Казанлък. Таксата е 35 лв, но ми отдели около 1 час, като аз не съм споделяла почти нищо, тя говореше през цялото време, какво вижда.
Телефонът й е  0877 897 071. С предварително записване е, но мен ме прие веднага, може би защото нямаше други хора.
п.с. Междудругото, потвърждавам, че едно от нещата, които ми каза, свързано с мой близък, вече е факт, случайност или не...
Посетих тази жена ,не съм доволна .Нищо не позна ,освен че имам 2 деца.Цялата работа ала-бала ,опити за налучкване и т.н.

# 72
  • Мнения: 3
Здравейте, от почти месец се опитвам да се свържа с Христо Христов. Тел е изключен, писах на вайбър, влиза рядко, видя съобщението, но не ми отговори. Някой знае ли какво се случва? Отпуска ли е, спрял е да гледа ли, номера ли си е сменил?

# 73
  • Мнения: 202
Здравейте, а аз търся медиум за връзка с починали. Някой може ли да ме насочи?

# 74
  • Мнения: 113
Здравейте, а аз търся медиум за връзка с починали. Някой може ли да ме насочи?
Милка от Караисен. Аз съм била два пъти при нея. Първия път бях доволна, втория не беше много на център според мен… ако не ви е далеч я посетете

Общи условия

Активация на акаунт