Къде къпете или сте къпали бебето?

  • 3 485
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 917
Като малка - в корито в стаята. Сега - в банята Peace

# 76
  • Мнения: 3 478
Аз къпя в кухната до мивката ( във ваничка), защото имам подвижен душ на нея и ми е много удобно така. Иначе се е случвало и направо под душа с мен. Мисля да я почвах кум годинката в душ кабината да видим дали ще бъде успешно. Иначе никога не затоплям допълнително.

# 77
  • Мнения: 2 242
Като малка - в корито в стаята. Сега - в банята Peace
И ние така  Peace

# 78
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ние сме от самото начало в банята,нищо,че е по-студена.Коритото ни е с анатомична стойка на Чиполино и почти не придържам бебка.Като свършиме с къпането я завивам с хавлийката веднага да не я разнасям мокра.Плакненето става с подвижния душ. Peace

# 79
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
От самото начало се къпем в банята, там е най-топло, така или иначе. Не виждам смисъл обаче да се прегряват помещенията, ние гледаме да каляваме бебка. Къпем я на 24 градуса, толкова е в банята. Затоплям само стаята предварително, просто защото задължително я оставям да порита гола половин час преди баня. Спим на 20-21 градуса и смятам, че това е идеална температура.

# 80
  • Мнения: 592
И двете до 20 ден ги къпехме в спалнята а след това в банята

# 81
  • Мнения: 2 159
ние сме малки още и се къпем в стаята, но като порасне и започне да мята вода навсякъде ще се местим в банята

# 82
  • Мнения: 36 191
в банята, на "стайна" температура от самото раждане

# 83
  • София
  • Мнения: 978
И до сега в корито на кухненската маса. Там ми е хай-удобно

# 84
  • Русе
  • Мнения: 2 354
засега в стаята но ще е за кратко и после се местим в банята

# 85
  • София
  • Мнения: 380
В банята от самото начало. Първо на чешмата, че бяхме мънички за ваната, но като понатрупахме маса - към 40-тия ден във ваничката..

# 86
  • Мнения: 3 537
Ами той е есенно бебе и сме го къпали във хола цялата зима и пролетта също.Слагахме коритцето на два стола и така.Като се позатопли времето началото на лятото,значи е бил тогава на 9 месеца започнах да си го къпя в банята  Wink

# 87
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Първоначално в детската,около 5-ия месец вече в банята,че много риташе и след всяко къпане ставаше потоп. Grinning

# 88
  • Мнения: 4 621
Винаги съм къпала Яна в банята. Като по- малка в коритце, вече под душа Peace

# 89
  • Мнения: 1 446
Къпем го в банята. Мисля, че колкото повече забавите този момент, толкова по-трудно ще ви бъде после, защото детето свиква, започва да се страхува и т.н.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт