Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 257
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Браво,момичета newsm10 newsm10
Амбицирахте и мен,но аз от понеделник.Обичам да започвам от началото на седмицата.Сега ще полунувам малко в петък и ще се настройвам психически!!!
Аз няколко пъти съм започвала японското чудо,но много зле ми се отразяват етзи яйца-едни пъпки ,едно чудо-ужас,но красотата иска жертви,няма начин!!!!

# 286
  • Мнения: 82
СлЕД ДЬлГО КОлЕбАНИЕ КАКВА ДИЕТА ДА ПОчНА мИНАХА ОКОлО 10 ДНИ.УСЕЩАм чЕ СЬм СлОЖИлА 2-3 КИлцА И ЕСТЕСТВЕНО СЕ чУСТВАм мЕКО КАЗАНО ОТВрАТИТЕлНО.СлЕД КАТО С ИНТЕрЕС ПрЕГлЕДАХ ТЕмАТА НАЙ-ПОСлЕ рЕШИХ ДА СЕ ВКлЮчА.НАИСТИНА ВСИчКИ ВАШИ ПОСТИЖЕНИЯ ДЕЙСТВУВАТ ИЗКлЮчИТЕлНО СТИмУлИрАЩО.НАДЯВАм СЕ чЕ И ПрИ мЕН ЩЕ ИмА ДОбрИ рЕЗУлТАТИ.ОЩЕ ПОВЕчЕ чЕ ИмАм ДОСТА КИлцА ЗА мАХАНЕ.СТАрТИрАм ОТ78КГ. EmbarassedУСПЕХ НА ВСИчКИ В бОрбАТА С КГ. newsm10

# 287
  • Мнения: 377
galiq, моля те стегни се и дори не си помисляй да ме изоставяш. Стискам ти палци и те чакам утре да се похвалиш.
inka2005, чакаме те  Hug Аз също предпочитам да започвам от понеделник.

vania_ltz, поздравления за избора, а диетата наистина действа.

# 288
  • Мнения: 82
galiq, моля те стегни се и дори не си помисляй да ме изоставяш. Стискам ти палци и те чакам утре да се похвалиш.
inka2005, чакаме те  Hug Аз също предпочитам да започвам от понеделник.

vania_ltz, поздравления за избора, а диетата наистина действа.

Simple Smile Simple SmileГОлЯмО блАГОДАрЯ!ЗНАм чЕ ДИЕТАТА ДЕЙСТВА ЗАЩОТО СЬм Я ПрАВИлА ПрЕДИ ДОСТА ГОДИНИ.блАГОДАрЕНИЕ НА НЕЯ И ОЩЕ НЯКОЕ И ДрУГО лИШЕНИЕ УСПЯХ ОТ 96КГ. ДА СТАНА 60КГ-ТОВА СлЕД КАТО рОДИХ СИНА СИ.ТАКА В ПрОДЬлЖЕНИЕ НА 10Г. СИ ПОДДЬрЖАХ ТЕЗИ КГ. НО СлЕД ТОВА рЕШИХ ДА ИмАм ПАК ДЕТЕ И УВИ ОТ ТОГАВА КАТО СЕ ЗАИНАТИХА ТЕЗИ мИ ТИ КИлА-НЕИСКАТ И НЕ ИСКАТ ДА СЕ мАХНАТ.НО ЖИВОТА Е ЕДНА бОрбА!

# 289
  • Мнения: 1 111
 Оооох, днес ми е шести ден,никак не се чувствам добре, след гадната риба вчера на обяд и пропуснатата вечеря снощи.С нетърпение очаквам утре вечер, че да хапнем нещо по-така.Толкова съм отпаднала, но интересното е, че глад не чувствам.Днес съм вече 48.100, целта ми е 46-47, защото като спра диетата няма начин да не кача малко.Любимият ми е свалил над 5 кг, и той видимо е отслабнал, въпреки, че не беше натрупал много.
  Момичета, не се изкушавайте и не правете нарушения, диетата само така действа пълноценно.Аз си я спазвам така както е на първа страница, нищо допълнително.Не е лесно, но красотата иска жертви, нали?Започне ли се може ли това вместо другото или може ли и това, каузата е загубена.
 Пожелавам ви приятен ден и стискайте зъби!  bouquet

# 290
  • Мнения: 3 461

ноя и дамаянти нещо подозрително изчезнаха от хоризонта в последните дни  Twisted Evil


Тук съм Лени,но пазя "low profile",както се казва,след няколко фалстарта Laughing

Gladness,моля те,когато започнеш новата тема,срещу името ми запиши:започва от днес. Embarassed Embarassed

# 291
  • Мнения: 1 975
До тук добре, да видим Thinking

# 292
  • Мнения: 11
Привет и от мен Япончета Simple Smile
На мене днес ми е 3-ти ден... и сам си -1кг,но сутринта имах прегрешения.Имах изпит и като трагнах да пътувам по пътя се почуствах много зле,падна ми кръвното и изядох 1 парченце шоколад и 4-5 солети Sad.Сега ми е много криво за нарушението,но като се сетя колко зле се чуствах-друго не ми оставаше Rolling Eyes.Все пак ще продължа напред. Упсех на всички  Peace

# 293
  • Мнения: 1 169
Хайде японки строй се преброй се всички на отчет smile3513 кой колко е свалил и за колко време бързо да си признава smile3508.

Най-късно до 10-11 часа утре ще изчакам smile3521 и после ще пусна нова темичка с постиженията ви пък и като сте на първата страница ще сте по-сериозни за да не се излагате пред другите  smile3534 smile3532 newsm51

# 294
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,днес ми е 3 ден от диетата и съм с -1кг.До сега върви добре,въпреки че когато огладнея много си хапвам ябълка или др.плод,защото иначе много ме боли главата ooooh!.Мисля ,че 1 седмица поне ще изкарам пък може и две newsm78.Ще видим.Целувки и успех на всички.

# 295
  • Мнения: 126
Привет  Grinning тук съм за отчет....
Значи диетата я спазвах точно и без прегрешения - 2 дни, резултат -1,5 вчера правих измислен ден с много прегрешения и въпреки това свалих още 0,5. Днес въобще не диетувах Embarassed Започвам наново с новата темичката. Стартирам със 73,5, цел  - под 60 Hug Успех на всички и не се предавайте като мен в началото защото ще трябва да започвате после отново с борбата Naughty

Лека вечер Simple Smile

# 296
  • Мнения: 281
 Днес ми беше втория ден, спазвам всичко точно, но на кг хич ме няма  Cry. Я има 1кг, я не надолу. Иначе се чувствам някак си по-лека. Може би организмът ми все още се чуди какво става и се настройва на тази вълна! Търпение - чудеса няма! Мъж ми прегреши с два портокала, но това да е. Та с две думи: 2дни-1кг  Hug

# 297
  • Мнения: 319
Добро утро на всички!  :bouquet:GlaDneSS-добро утро  bouquet!Тук сам за отчет Laughing,седем дена на диета-5 кг.Почнах на 85 сега сам 80   Sadнадявах се на по добри резултати но не се отчайвам Peaceпродължавам!Трябва да сваля още поне20 кг newsm78ако трябва и 3 месеца да спазвам диета!Лек и красив ден на всички,и успех със свалянето на кг! newsm51 За вчера имам 1 прегрешение чаша сухо червено вино.

# 298
  • Мнения: 82
ДНЕС мИ Е 2 ДЕН.рАДВАм СЕ чЕ ИЗДЬрЖАХ.ЗА ОТчЕТА-СВАлЕН 1КГ.НАчАлНИ КГ.78.цЕл-70КГ.НАДЯВАм СЕ чЕ ЩЕ ГИ СВАлЯ ЗАЩОТО КГ. мИ СА ДОСТА.НО И НА 5КГ. ЩЕ бЬДА ДОВОлНА. newsm44

# 299
  • Мнения: 1 975
ДОБРО УТРО ЯПОНКИ Hug

или КОКОШЧИЦИ, че то с тия яйца hahaha Joy Joy Joy

Бързам да се похваля ИЗДЪРЖААААААААААААХ 3-я ден, от тук нататък е вече лесно. Мисля, че това е времето за което организма ми се настройва за по-малкото храна, но да си кажа честно чувствам се малко отпаднала и олекнала, разбира се. Надявам се днес да мога да напиша някакви резултати, ще видим.

Еманоелита
взех от чая, от днес го почвам, но нали пише по 3 пъти на ден преди хранене, а аз реално се храня 2 newsm78, имам малка чуденка, но май ще го пия 2-а пъти, пък ще видим. Но в никой случай няма да ми стигне кутийката за цял месец, то вътре има 32бр. - за 16дни newsm78, ти как го правиш тоя номер Thinking


Айде мацки до после ЦЕЛУВКИ МНОГО СВАЛЕНИ КИЛОГРАМИ Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт