Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 8

  • 74 546
  • 440
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 687
Скрит текст:
- Страшно доволна съм!! 3-та или 4-та опаковка ми е.
На тази спирала съм ѝ хвърлила око отдавна. Ще се пробва. Поредно положително мнение в темата за нея чета.


Сега съм с нея и малко ме разочарова. Сравнявам с предишната, която ползвах - Estée Lauder Sumptuous Extreme. На Estée с 2 движения прави страхотни мигли, дължина, оформени, без слепване. Тази и с 5 не се справя да покрие добре, а после вече става на места натрупано, на други не. Споделям за да нямате свръх очаквания, че тогава разочарованието е по-голямо.

Последна редакция: сб, 10 фев 2024, 10:41 от bubanka

# 301
  • София
  • Мнения: 30 261
Скрит текст:
- Страшно доволна съм!! 3-та или 4-та опаковка ми е.
На тази спирала съм ѝ хвърлила око отдавна. Ще се пробва. Поредно положително мнение в темата за нея чета.


Сега съм с нея и малко ме разочарова. Сравнявам с предишната, която ползвах - Estée Lauder Sumptuous Extreme. На Estée с 2 движения прави страхотни мигли, дължина, оформени, без слепване. Тази и с 5 не се справя да покрие добре, а после вече става на места натрупано, на други не. Споделям за да нямате свръх очаквания, че тогава разочарованието е по-голямо.
Много полезна информация. Мерси!

# 302
  • София
  • Мнения: 4 364
Да, серумът е Serioxil на L'Oreal Professionnel.

# 303
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
- хареса ми много това подхранващо олио за кожички, ще купя отново.

# 304
  • Мнения: 527


Спиралата на Мейбълин - Lash sansational -  за мен твърде прехвалена. На моите мигли нищо особено не правеше. Поне не се рони и размазва. 5/10

Спиралата на Trend it up кафява - това ми е втора опаковка. Харесва ми, бюджетна е, не се размазва, не се рони, прави хубави мигли. Като минус бързо изсъхва  и трудно я намирам. 6/10

Околоочен серум Organic&Botanic. Имам го от някоя кутия. Чиста водица. 2/10

Хидратиращо мляко на Seventeen, зелен жасмин. Поредният прехвален продукт. За високата си цена от 16 лева не прави нищо. Хидратация никаква. Ароматът е хубав, но не много траен. Друг минус е, че останалото количество на дъното почти не може да се използва. 2/10

# 305
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
- изхабих поредна бройка от този любим молив за вежди и вече купих отново. Yellow Heart

# 306
  • Мнения: 272

Оцветеният крем на Есента беше прекрасен- не омазняваше комбинираната ми кожа, добро покритие - може би нормално към средно за такъв тип крем.
Пудрата отгоре го повдигаше, но може би аз съм слагала твърде много от нея- понякога прекалявам. Мисля, че вече са спрени, сега има друг вид, за когото чух по- лоши отзиви.
Аha- пилингът нямаше никакъв ефект, не ми помогна в борбата с пигментацията и белезите от акне и в един момент просто го зарязах.
Изхвърлям го след изразходена само 1/3, изтече му годността.
Сега ползвам червеният пилинг на The Ordinary, oт който също не съм очарована.

# 307
  • Мнения: 2 623

Оцветеният крем на Есента беше прекрасен- не омазняваше комбинираната ми кожа, добро покритие - може би нормално към средно за такъв тип крем.
Пудрата отгоре го повдигаше, но може би аз съм слагала твърде много от нея- понякога прекалявам. Мисля, че вече са спрени, сега има друг вид, за когото чух по- лоши отзиви.
Аha- пилингът нямаше никакъв ефект, не ми помогна в борбата с пигментацията и белезите от акне и в един момент просто го зарязах.
Изхвърлям го след изразходена само 1/3, изтече му годността.
Сега ползвам червеният пилинг на The Ordinary, oт който също не съм очарована.
Аз направих реакция към този пилинг и приключихме след 2 пъти употреба.

# 308
  • София
  • Мнения: 30 261
- корейска нощна маска, която се превърна в тотален любимец. Съдържа азулен и охлювен муцин, които успокояват и хидратират. Има типичната вискозна консистенция, която корейците толкова обичат, но е лека и идеална за смесена кожа. Супер икономична - ползвам я сигурно от една година и едва чак сега й виждам дъното. Нужно е минимално количество, а опаковката е огромна. Определено препоръчвам, и с удоволствие бих я повторила.
Поръчах я. Дано се сработи с кожата ми.
Купих и балсам за коса Doori, въпреки противоречивите мнения за марката в темата.
Получих го. След алергичната реакция от онзи бустер, сега ще трябва да поизчакам докато го пробвам.

Хелия, съчувствам.

# 309
  • Мнения: 1 375
Versace Dylan Purple - отдавна парфюм не ми е грабвал така вниманието, беше любов от първо фъс. Прекрасен, отчетлив, флорално-плодов аромат с голям шлейф. Прави впечатление и предизвиква любопитство. Идеален за всякаква среда без да е скучен. Подновен е с по-голяма опаковка. Heartpulse
Скрит текст:
Versace Bright Crystal - вечна класика сред флоралните аромати. Не се отличи с дълга издръжливост или шлейф на моята кожа, а и по някое време ми омръзна. Непретенциозен, ежедневен аромат.
Скрит текст:
Cacharel Noa - един малко по-скучен парфюм, беше подарък. Нямам какво особено да кажа за него. Чист, непретенциозен аромат.
Скрит текст:
Medi-Peel Bor-Tox Peptide Toner - тежката анти-ейдж артилерия сред тониците, много пептиди, много нещо. Иначе е лек като водица и попива бързо. Изхабих миниатюра от него. Не бих купила пълноразмерна опаковка, предпочитам тониците си по-изчистени откъм състав.
Скрит текст:

# 310
  • София
  • Мнения: 4 364


Козметичните дискове на Cleanic от памук и коноп:Най-добрите, които съм ползвала. Памучната страна е мекичка, която е хубава за минаване на очите. А другата страна е по-релефна и твърда – конопената – идеална за обтриване на лицето. Подновени са и мисля да карам с тях занапред.

Кремът с центела на Skin 1004: Хидратиращ и успокояващ. Много приятна текстура, подходяща за суха кожа, без да бъде тежък или мазен. Употребата му върху лицето обаче съвпадна с опъпчване някакво, може би хормонално, и не посмях да продължа. Измазах го върху деколте и шия.

Ампулата с центела на Skin 1004: Чудесен продукт. Успокоява и хидратира кожата. Използвах я вместо тонер или при сутрешната рутина след витамин Ц серума и азелаинова киселина крема. Много лека и съчетаваща се с всичко като текстура. Поднових я.

Серумът с витамин Ц на Missha: Много хубав. Не знам колко чист витамин Ц и дериват на витамина има. Съдържа и други добри за лицето съставки. Използвах всяка сутрин върху чиста и суха кожа. Изсветлява и избистря тена, минимализира черните точки. Не работи обаче върху белези от отдавна отминали пъпки. За разлика от други серуми с витамина, не лепне и не става на кир. Не дразни никак кожата. Съчетава се чудесно с последващите кремове и грим. Опаковката е тъмна и подходяща за типа продукт. Имам други витамин Ц-та, но когато ги изхабя, ще се върна към този.

# 311
  • София
  • Мнения: 30 261
Аз споделих за тампоните за очи. Доволна съм от тези.



Septona daily- рядко
Pom Pon- недоволна
Сега ми купиха Cien, по препоръка от темата. Не са лоши, но ги отворих онзи ден.

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 20:07 от missence

# 312
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628


Три продукта от адвент календара на марката. Нищо особено, нито един не ме впечатли дотолкова, че да купя нормален формат.



Много приятен фруктов аромат, траен.



Серумът на CV е много приятен, хидратира наистина, ароматът му е съвсем лек, не лепне и оставя хубаво усещане след нанасяне.
Този на Сиен е с ретинол, пак приятен продукт, една идея лепне след нанасяне, но като попие, не се усеща така.
Пилингът на Ревюел е един от най- хубавите, на които съм попадала- много пилинг частици, дребни при това, за мен това е важно и така ми харесва.

# 313
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
- много ми хареса този душ гел, не дразни и не изсушава сухата ми и чувствителна кожа, няма аромат. Ще купя отново.

# 314
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 789

Крем за очи All about eyes rich, купувам го вече три пъти, но едва ли ще подновя. Или са сменили формулата, или моята кожа има вече други нужди. Не го усещам достатъчно подхранващ.
Серум с Матриксил на Скинциклопедия -  харесах го и бих подновила. Попива добре и не лепне.

Общи условия

Активация на акаунт