Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 8

  • 69 187
  • 410
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 622

Мицеларна вода Uriage имам и мини опаковка за път, от години използвам само нея, доволна съм, не дразни, сваля грима, голямата бутилка сигурно я използвам по една година та е икономична

Loreal blow-dry fluidifier много хубава термозащита, приятен аромат и консистенция, нанасям я на влажа коса, не се усеща, пак ще взема

A’pieu madecassoide шийт маска любима и от една от любимите ми серии азиатска козметика. Много добре овлажнява и успокоява, на другия ден кожата ми е страхотна.

Bvlgari omnia crystalline не е моят аромат определено. Идва ми ретро. Има нещо което ме дразни

Mancera deep forest прекалено дървесен и доста силен.


Smashbox cover shot eye palette punked любима ежедневна палитра. Много хубави цветове, но изхабих най-светлите за това си взех друга. Това са цветовете:

Очна линия Essence лимитирана от pumpkin колекцията. Много хубава очна линия по-скоро за опушен ефект, но не я изпозлвах редовно и е изсъхнала.

Loreal telescopic mascara изобщо не ми хареса тази спирала. Слепва мигли, рони се, но я изхабих.
Golden rose velvet matte червило цвят 07 червилата от тази серия са страхотни, не изсушават, а този цвят е уникален

# 316
  • Мнения: 217

Амла на прах, която използвах в домашни маски за коса с мед, кисело мляко, или в комбинация с други индийски билки като шикакай, или самостоятелно само с вода. Косата ми изглежда обожава натуралните глезотии, а след маска с амла изглежда много живнала, бухнала, чиста и лъскава. А и всички знаем косите на индийките какви са.. Има много предимства, за косопад, пърхот, бели коси, и косата наистина като че ли потъмнява с един тон. Ще си поръчам пак, и препоръчвам 🙂

# 317
  • Мнения: 5 499
А придава ли червеникав оттенък, или само потъмнява?

# 318
  • Мнения: 217
А придава ли червеникав оттенък, или само потъмнява?
Не, не е къна, само потъмнява.

# 319
  • Мнения: 2 001
Балсам за устни на Apivita с касис

Любимият ми балсам от години. Придава приятен винен нюанс на устните, хидратира ги, сравнително тайно се задържа.

Рол он дезодорант Uriage

Друг много, много любим продукт. Откакто го открих, не го заменям. Предпазва от неприятни миризми, ухае много нежно и ненатрапчиво, траен е. Също така е много икономичен.

Серум с витамин C на Eucerin

Ох... Много хвален продукт, чието действие не можах да проверя на себе си. Нанасях го вечер и на сутринта усещах много специфична миризма по кожата си, която ми беше толкова ужасна, че не можах да се насиля да го ползвам.

# 320
  • Мнения: 2 604


Боя за коса Syoss - харесвам много цветовете им, горе-долу са трайни с подходящата подръжка.
Шампоан за нормална към мазна коса Алверде - този е със 7 билки, преди също съм го купувала и много се харесва вкъщи. Косата е чиста и свежа.
Panten Miracle serum за боядисана коса- купих го по препоръка от форума и използвах само като балсам под душа. За цвета не мога да кажа колко повлия, но беше приятен и подхранващ, общо взето доста добър дрогериен балсам. Единствено ми се стори, че май бързо свърши.
Почистващ гел Биотрейд - тук съм със смесени чувства. Харесвам доста от продуктите точно на тази серия Pure skin. Този гел почиства добре, не изсушава и избистря тена след употреба. Но не видях дълбоко почистване и премахване на несъвършенства. Няма да го повторя.
Мицеларна вода Cien - няма да повторя, нищо не чисти, разпенва се, трудно сваля спирала. И за капак с дъщеря ми направихме реакция около очите по едно и също време. Довърших я само за корекции по грима.
Крем за ръце Юсерин - поредна опаковка за сезона.
Крем против подсичане Babylove - отвратителен е меко казано, не се разнася, не предпазва. Изхвърлям го почти пълен, защото и друго приложение не мога да му намеря.
Спирали Мейбълин и Есенс- на Мейбълин купувам почти постоянно, рядко я сменям. Другата беше подарък на детето и още при отварянето видях, че е много суха. Опитах се да я спася, но и с моите мигли не сработи. Отива в боклука.
Мостри Виши- всички кремове на марката ми се струват еднакви, имам чувството, че бъркат в един казан и разливат по различни бурканчета.Не бих ги купила.
Маска Евелин с колаген - често я купувам. Харесва ми как освежава лицето.

# 321
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:
- много ми хареса този душ гел, не дразни и не изсушава сухата ми и чувствителна кожа, няма аромат. Ще купя отново.
Аз ползвам балсама от серията и съм също много доволна. Изписан ми е от дерматолог.


Елмайра, и Uriage deo spray antiperspirant е много добър. Подсети ме сега, ама май съм го писала в темата. Sorry, ако се повтарям.

# 322
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509


Околоочен серум на Сиен, много хубав! Не дразни, хидратира, разнася се добре, няма никакъв аромат.
Почистващ гел с цинк, вече поднових( с нова опаковка е, надявам се да не са бутали състава), става любим продукт вкъщи, на тийнката много добре й се отразява.
Мляко за тяло на Ив Роше от адвент календара. Хубава консистенция, попива бързо, много добре хидратира, но... мирише ужасно. Не бих го купила.


Много хубав продукт.

# 323
  • USA
  • Мнения: 7 356

Изхвърлям днес:

1. Augustinus Bader The rich cream
Втора опаковка ми е и вече ми омръзна. Не мисля скоро да подновявам,но бих инвестирала финанси и интерес в други неща на марката.
За крема вече съм писала,че ми харесва и подарява една чудесна хидратация и мека кожа.Дори не ми се налага да подновявам с крем по някое време на деня. Като цена мисля,че е надута заради името. Хубав крем с иновативни съставки ок,но чак за $300..

2. Maybelline Brow Fast Sculpt
3.Maybelline Tattoo Studio brow tint pen

Има ли човек във форума,който не знае,че Адоралова много харесва продуктите за вежди на Мейбилин.
Винаги купувам от онези прословути моливи,които много пъти хваля тук,но от време на време вземам и други продукти от колекцията за вежди,което впоследствие ще се окаже,че "няма нищо по-добро от моливите им".
Brow Fast Sculpt е гел,който се нанася с четка(на същия принцип като спиралата), но е трудно оформянето.След като изсъхне на веждите и след 2-3 часа носене, започва да се рони и въобще - много несполучлив продукт се оказа. Ползвала съм го 4-5 пъти и го изхвърлям в кофата.
Tattoo Studio brow tint pen - писалка, с която по-лесно се нанася и оформя,но някак си не прави веждите натурално изглеждащи,държи ги "влажни,блестящи" и аз не знам как точно да опиша ефекта. Също така,въпреки,че е в цвят soft brown,същия цвят на моливите, този път на моите вежди стои по-светло. Изхвърлям го след няколко употреби,няма смисъл да застоява при факт,че имам 10 молива в резервите.

4. CeraVe Skin Renewing Vitamin C Serum  - Серум с Витамин С,10% чист витамин С,който трябва да избистри кожата, да изравни тена и да освежи цялостното състояние на лицето.
На описание звучи чудесно и причината да го купя,но за кой ли пореден път,кожата ми отхвърля всякакви продукти в витамин С - серуми,кремове,маски... Не знам защо не толерира витамина. Правя алергия,зачервявам се, получавам сърбеж и раздразнена кожа.Пробвах го на ръцете,но предпочитам да не рискувам и да ползвам стандартните кремове за ръце.
Преди седмица пробвах мостра на околоочен крем с витамин С на Кийлс.Намазвам се,лягам си и на сутринта се събуждам с огромни червени петна под очите,кожата като изсушена и немазана с крем от 2 седмици, дори белеща се.

5. Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex - Нощен крем гел за околоочен контур,който има за цел да премахва фини бръчки, да се бори с кръгове под очите (обещава резултат в рамките на 2 седмици) и да хидратура контура.
За овлажняване - нямам забележки, за фини бръчки - не виждам разлика, а тъмни кръгове под очите нямам  и не мога да съм полезна с отзив.
Преди 7-9г съм ползвала подобен продукт на Естее (дали не е бил същия вид), който впоследствие подарих на майка ми, а това бурканче беше част от сет и много дълго време го игнорирах. Ползвах го,защото другия наличен крем за очи вкъщи не става ЗА НИЩО и ей сега ще му отделя заслужено внимание в точка 6.

6. Comfort Zone Sublime Skin eye cream  - Този крем го обявавам за най-мизерният,нещастен и безполезен крем за очи,който някога съм ползвала в живота ми. Дали му име Sublime,моля ви се..
 Как е възможно крем,който се обявава за хидратиращ да прави точно обратното.Не само,че не доставя обещаната хидратация,а напротив,прави контура болезнено сух и все едно изсмуква влагата от тази част на лицето.Дадох му шанс наистина, преди няколко месеца го ползвам в рамките на седмица, викам си "Е,не може да бъде!" ,ще го оставя да престои известно време и пак пробвам. Същата работа, нямам никакъв праг на толериране на козметика боклуци и ей сега слагам точка на публикацията и го мятам в кофата,първо него.
Марката между другото е италианска и е от същите производители на Давинес(продуктите за коса).Аз лично ги съветвам да си бъркат там шампоаните и маските и да не се захващат с неща,които не умеят.
Заедно с околоочния крем,бях поръчала и друг техен продукт(крем за лице ли беше,маска ли ...бледи спомени и явно също не е бил на ниво,за да го запомня).

# 324
  • София
  • Мнения: 4 336


За крема за ръце на Биотен съм писала неведнъж – подновяваме го редовно. Биотен имат много хубави продукти за цената си. Този е един от тях.

Кремът за крака със соли от мъртво море на Балеа: Не знам дали ми хареса особено. Има странна текстура - сякаш полепва по краката. Може да се масажират след това с него, защото не попива веднага. Ухае свежо и приятно. Не виждам да помага особено за умора на стъпалата, каквато е насочеността му, не хидратира достатъчно също. Не бих подновила.

Подсилващия косите шампоан на Sendo: Добре почиства, не дразни скалпа, разпенва се достатъчно. Леко  пресушава, обаче. Дали подсилва косата - Божа работа! Този ефект от продуктите никога не знам дали е истински и видим, освен, ако не си в някакъв период на зверски косопад, но винаги поддържам с подобна насоченост. Този не е лош, но имам желание да разнообразя с друг.  

Серумът с галактомицели и ниацинамид на Purito: За него също съм писала. Много любим продукт ми е и след тази, отварям нова опаковка.

Разрязаната опаковка със слънцезащитата на Skin 1004: Започнах с мини опаковка, но толкова ми хареса, че си купих още две. За нея също писах, но да потвърдя и с пълноразмерната – чудесна зимна слънцезащита. Харесва ми механизма за дозиране на крема – имам чувството, че този начин защитава продукта в тубичката, защото не достига кислород до него. Като разрязах тубата имаше за още 2-3 дни нанасяне и то плътно, че в хладилника в найлон не е най-добрият начин за запазване на продукта.

# 325
  • Мнения: 5 473
Много празни опаковки имам и ще карам по - набързо:

За лице съм доволна от всичко,без от зелената спирала на Голдън Роуз, а преди ми беше любима. Уви, развалили са я.

За коса ужасен беше парфюма на Рефан и си отива почти пълен, а сухия шампоан на Шаума започна да ми прави пърхот. За сметка на това другия сух шампоан е топ. Другите неща го подновявам постоянно.

За тяло: лосиона на Oreia мирише ужасно, слънцезащитата на А Дерма нищо не прави, крема за студ на Бочко си отива почти пълен. Другите неща си вършат работата, а парфюма ми е любим.

# 326
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509


Малко мъжки дезодоранти, всички до един чудесни.
Лакът е любим цвят, на H&M е, но му е време да си ходи. Не е от най- трайните.



Дезодорант на Дав, ползвам изключително тази марка, никакви забележки. Рол он не ползвам, този го изхаби дъщеря ми, на нея й харесва, аз не понасям усещането след какъвто и да е рол он. Парфюмчето е малък формат, за чантата на дъщеря ми, приятен и свеж аромат, учудващо траен и силен.

# 327
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
- многократно съм хвалила този серум, това е поредна опаковка тази зима. Имам още една опаковка, след която ще спра да ползвам витамин С до следващата зима. Simple Smile

# 328
  • Мнения: 2 146
Мързи ме да снимам, за това ще карам с картинки от нета:

KÉRASTASE Styling L'Incroyable Blowdry Lotion Крем за коса


Добра термозащита, която бих купила отново. Опаковката ми стигна за доста месеци, предвид това, че си мия косата 2-3 пъти седмично.

Joico Hydra Splash Балсам за коса


Използвала съм вече 2-3 опаковки от този балсам. Подходящ е за нормална и тънка, суха коса. Сега използвам Wella, но бих се върнала към Joico.

Mizon Peptide Ampoule Cream, анти-ейдж крем за лице с пептиди


Разнася се добре и попива лесно, не лепне, използвала съм поне 3-4 опаковки. Бих подновила.

AVIA Жълта 100% Натурална хума на прах


Тази хума е малко по-груба от стандартната бяла хума. Ексфолира и почиства добре.

Eveline Cosmetics Extension Volume спирала с Push-Up ефект


Харесвам всички спирали на Eveline и тази не е изключение. Намирам ги за по-добри от Catrice и Maybelline. Добра е, особено за цената си от десетина лева. Не се размазва, не се премахна трудно.

# 329
  • София
  • Мнения: 30 208
Скрит текст:

Мицеларна вода Uriage имам и мини опаковка за път, от години използвам само нея, доволна съм, не дразни, сваля грима, голямата бутилка сигурно я използвам по една година та е икономична

Loreal blow-dry fluidifier много хубава термозащита, приятен аромат и консистенция, нанасям я на влажа коса, не се усеща, пак ще взема

A’pieu madecassoide шийт маска любима и от една от любимите ми серии азиатска козметика. Много добре овлажнява и успокоява, на другия ден кожата ми е страхотна.

Bvlgari omnia crystalline не е моят аромат определено. Идва ми ретро. Има нещо което ме дразни

Mancera deep forest прекалено дървесен и доста силен.


Smashbox cover shot eye palette punked любима ежедневна палитра. Много хубави цветове, но изхабих най-светлите за това си взех друга. Това са цветовете:

Очна линия Essence лимитирана от pumpkin колекцията. Много хубава очна линия по-скоро за опушен ефект, но не я изпозлвах редовно и е изсъхнала.

Loreal telescopic mascara изобщо не ми хареса тази спирала. Слепва мигли, рони се, но я изхабих.
Golden rose velvet matte червило цвят 07 червилата от тази серия са страхотни, не изсушават, а този цвят е уникален

За пореден път се хвалят в темата, ще взема да ги пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт