Движение на българските майки -ВИДИН тема 7

  • 19 944
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Видин
  • Мнения: 309

Мели, къде си бе душа, една неделя не те видях и вече ми е мъчно за теб Sad

Ренка,много ти благодаря за тези думи!!!  newsm51
Трогна ме много! Blush
Особено след многото проблеми,които ми се струпаха изведнъж  ooooh!
Стана ми МИЛО!!! Hug
Благодаря ти от сърце!!!  bouquet

Колкото до лакове за нокти,ще се опитам да ви намеря.Само кажете какви цветове искате!

Ей,Бени,Честито!!! newsm51
И недей да скромничиш,де!Та това си е постижение голямо!!! newsm10

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 00:09 от Megany

# 211
  • Мнения: 166
Хей,момичета,имам 20бр празни бурканчета от пюретата на Ганчев.Искате ли да ви ги пратя?Ако да кайете къде дайте адрес на лични.
Поздрави от нас!

  bouquet

# 212
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Бена, ти що не си дойдеш при нас HugТук е весело и без работа няма да останеш #Crazy

# 213
  • Мнения: 166
Бена, ти що не си дойдеш при нас HugТук е весело и без работа няма да останеш #Crazy

Миличка,с удоволствие бих дошла,ама мъжо кой ще го наглежда Wink
А и не че тук съм без работа,аз винаги си намирам такава... Mr. Green
  bouquet

# 214
  • Мнения: 176
Като е определена дата на концерта няма ли да отидем до ансамбъл"Дунав"  нали така се разбрахме с ръководителя?

Рени има два лака за теб при твойта приятелка от фризьорското ателие.

# 215
  • Мнения: 2 910
Мели  newsm51
Лъки, благодаря ти много   bouquet, тези дни се надявам да мина покрай нея.
Момичета какво стана в Белоградчик, а ходихте ли до Ново село? Съжалявам, че така стана и не можах да дойда с вас, но гадния грип тръшна и мен Rolling Eyes Офф, такова едно чувство имам, че съм ви подвела Sad  Embarassed

# 216
  • Мнения: 2 502
Рени сутринта ме се обади -болна е ! Ill

сега за посещението в Белоградчик -както винаги много емоционално
дано не се й дошли на новата Люси в повече емоцийте ,защото й беше парви път  ,но децата веднага забелязаха и са я питали ,че е нова  newsm78, но и нея я изпратиха с целувка  Heart Eyes

бяхме
:Мими ,Диди ,Люси Лъки и аз

когато отидохме децата бяха на у-ще и имахме време да говорим с управата ,директорката и възпитателката Кръстева   bouquet

занесохме
36 броя поларени завивки
"кубети" от мама Сийка от Сф
 1 брой телевизионната игра пак от мама Сийка
52 броя сок "Степ "
6 кутийшоколадови бонбони -
20 кутии /20 капс/Раноксил антибиотик
8 кутии /8 кутий по 21 табл в кутия/ Енханцин  антибиотик
18 кутии Витамини /30 броя в кутия/
6 броя стенни каледари
40 броя джобни календара

има абитуриенти -3-ма две момичета и 1-момче Ники -художника ,
да ви попитам
имате ли нещо против на Ники да поемем  бала ,струва 175 лева ,класа им е решил да  го прави на морето или  костюм ?
Вие сте ?

самия котел  за отоплителната инсталация излиза вярно около 6-8000 лв

Роси ,имаме  нужда от дамски превръзки
и памперси №6  около 300 броя на месец им вървят ,за малките деца

Компютърът на мама Сийка ,не го занесохме ,с директорката се разбрахме да оправят кабинета и да го подготвят ,но си знаят  и така се радваха  Peace

децата искат  дискове .
- чалга
-блек мюзик
-филми
-аниме

В дома не получават абанамента си за вестник Всичко за жената  newsm78

Ей ,да ви се похваля ,днес ми казаха ,че съм втора  майка на едно момиче !! Embarassed Embarassed Embarassed

През февруари 2-деца в 4 клас имат рожден ден

утре ще се свържа с нашия регионален менеджър от БТК да попитам за нета ,защото се оказа ,че съседната сграда до дома има АДСЛ  и ще го проверя


 

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:31 от lorys

# 217
  • Мнения: 2 502
за мое най -огромно съжаление ,никой от посочениет хора м мой по-стар пост ,поканени на концерта ,не откликна на мейла ми newsm45 newsm45 newsm45

# 218
  • Canada
  • Мнения: 1 773

децата искат  дискове .
- чалга
-блек мюзик
-филми
-аниме

Светле, за какви доскове става дума? CD-та? DVD-та?
Филми (анимация) на английски биха ли гледали?
Имам доста (около 200, от тях сигурно поне 20 са дублирани на български) детски филма на CD и DVD и бих могла преди да си дойда (живот и здраве средата на юни) да запиша и ви донеса нещо.
П.С. Извинявайте, че ви шпионирам, но сте ми слабост, макар да нямам нищо общо с Видин Embarassed

# 219
  • Видин
  • Мнения: 309

П.С. Извинявайте, че ви шпионирам, но сте ми слабост, макар да нямам нищо общо с Видин Embarassed

Снежи,добре дошла при нас!!! Hug
Писах и на Дамаянти,че ние обичаме гостите и при нас всеки е добре дошъл newsm51!
.....И,пак да пишеш някой ден!...
  bouquet

# 220
  • Мнения: 2 653
 Аз ще дам моята бална рокля ако се хареса и и стане на някое от момичетата.Имам още една рокля, с която съм ходила на един друг бал.ще я дам и нея.Едната рокля е при мен в София и ще ви я пратя заедно с други неща като пращам .Обаче ако искат да ги видят веднага мога и само нея да пратя скоро.Ще говоря със сестра ми да изнамери и чантите към роклите.
Роклята от моя бал е черна дълга с ръкавици- аз я носех с един шал от пера,но шала го няма вече.Ако момичето я хареса ще и купя шал и ще и го пратя.

http://rissylyn.com/home.html
http://www.manisto.com/index.php?p=catalogue&cat_ID=4&lang=

А ако някой направи нещо такова за базара , ноо на по-ниски цени  си запазвам няколко    Mr. Green
http://www.dar.bg/index.php?cPath=147_151&osCsid=586955bd7d7 … 3616f6d561cabb4c5

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 01:13 от fiona

# 221
  • Мнения: 2 502
Светле, за какви доскове става дума? CD-та? DVD-та?

За всички ,които незнаят ,Снежи е нашата мама от Канада ,която инициира изпращането на коледните картички за децата в домовете ,и благодарение на която ,децата вчера ни показваха как си пазят картичките ,
а наистина момичетата вчера видяха как децата си пазят и с какъв трепет разказваха ,какво пише на картичките ,даже тякои от тях ни ги донесоха да ги видим , ПАЗЯТ ГИ !!
Снежи , става дума и за ДВД  и за обикновено СД , имат уредба ДВД ,на което  вървят  и двата формата и ДВХ дори ,колкото до анимето на анлийски ,мисля ,че няма проблем ,защато и моите и двете ми деца ,гледат не преведено аниме ,дори големия ми син като беше на възрастта на тези деца ,научи много нови думи  на англ,език ,точно  така

Аз ще дам моята бална рокля

момичетата ,2-бр ,които имат бал са миньонки и слаби ,ще ти ги покажа на снимките на лични ако искаш ,и прецени ,защато за жалост не се познаваме с теб , но  пък познаваме един чудесен човек -МАЙКА ТИ !

=[/url]

А ако някой направи нещо такова за базара , ноо на по-ниски цени  си запазвам няколко    Mr. Green

Петя ,не успяхме да снемаме всичко тази неделя на срещата ,но момичетата ,нашият арт-отдел правят точно такива красоти  Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 2 502
Люси -Лъки ,все още не си написала пост от посещението ,направи го ,опиши според теб и твоето мнение !! Praynig

# 223
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте момичета  Hug
Аз да напиша и тук - акордеона е вече при мен.
Щом има нужда пишете ми за да се организираме да ви го изпратя.

# 224
  • Мнения: 2 653
момичетата ,2-бр ,които имат бал са миньонки и слаби ,ще ти ги покажа на снимките на лични ако искаш ,и прецени ,защато за жалост не се познаваме с теб , но  пък познаваме един чудесен човек -МАЙКА ТИ !
Благодаря от нейно име.За роклите- ами аз БЯХ слабичка едно време  Mr. Green та тогава сигурно ще станат.Дано да ги харесат, е модата постоянно се мени и може вече да не е актуална .А съм висока около 163(иначе на паспорта се писах 165  Mr. Green) и ще станат тогава и на височина.

Общи условия

Активация на акаунт