Движение на българските майки -ВИДИН тема 7

  • 19 891
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 502
мисля си ,Йо и Зори ,дали няма да искат да ни дадат техните тениски ,? newsm78

# 76
  • Мнения: 2 502
Чакайте да ви кажа ,какво ми се случи тази сутрин в 07,35 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Тръгвам от нас за телевизията ,бързам ,както винаги и скачам в колата ,е да ,ама при скачането навътре и сядането в колата ,
чувам едно кръъъъ-ц ,
какво мислите .....
цепката на полата ми отзад  #Crazy #Crazy #Crazy
в първия момент си мисля " -Малко се е цепнала !!"
напипвам с ръка в движение и какво установявам " Това -малкото е : Почти до горе !!! Shocked
Слизам от колата и показвам но моя мъж ,да прецени колко е това малкото
"Да ,аа ,много  е !" -отсича моя мъж
в това време вече съм при Мели и я взимаме с колата
но часът е 07,40
Няма време да се върна до нас за сменяне на полата !!;
Отиваме в телевизията ,а Мели ми пита "-Да питаме ли хората ,дали имат игла и конец ?"
Това щеше  да е върхът ,представяте ли си ,да им бяхме поискали ,не стига ,че винаги настава луд смях с нас ,като сме пред ефир с целия дежурен екип ,а да им бяхме поискали и материали за шиене  Joy Joy Joy
Ставам аз да покажа на Мели ,тя клати глава ,мноооого е цепнато ,ами сега ,как ще се съблека и ще мина от апаратната до студиото пред хората

Но нали ДБМ Видин е дейно и инициативно ! Peace
Врътнах полата настрани и цепката остана  настрани ,да ама съм я врътнала в грешна посока ,
от страната на камерата ,дето снима  #Crazy #Crazyи цял открит  бедър в кадър  ooooh! Thinking
Сменая посоката на завъртане ,та от другата страна ,та спасихме положението  Laughing Laughing
Е вече в офиса ,направих шеф и кройка ,и държах колегите навън ,докато шия ,ама нейсе - УСПЯХ  Praynig

Това може да се случи навсеки ,но на нас ВИНАГИ !!!

# 77
  • Мнения: 166
Еййййй Светле,направо със сълзи се смея Simple Smile Joy Laughing Mr. Green
И си викам,на глас,ей Боже,Боже...тея момичета са страшни.А малкия и той той повтаря след мен "Иии Бозе,Бозе..." Joy
Ама нали иначе няма да е интересно Simple Smile


Браво на вас:) въпреки,че нямаше как да ви гледам,знам че наистина сте били перфектни Simple Smile
Много поздрави и цунки от нас

# 78
  • Мнения: 484
Ей,Пепи нали предаването се казва "Будилник" ти намери най-добрия начин да събудиш зерителите  Joy излизам с предложение така да дойдеш и на концетра Joy
Ходихме с Мели и Лъки и разговаряхме с ръководителя на тан.ансамбъл Дунав имаме и неговото съгласие за участие на ансамбъла  PeaceДо тук всичко върви добре  Peace
Най важното сега е дата,без нея нищо не става  Thinking

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 10:55 от mona__

# 79
  • Мнения: 252
Ето горе долу така изглежда турската керемида:
https://http://www.arcadialab.it/prodotti.php?IDCategoria=52&IDProdotto=298

# 80
  • Мнения: 176
Ей момичета,нас БГ мамите ни харесват навсякаде.
сутринта ходихме с Мели и Мими при ръководитела на ансамбъл Дунав ,сташно готин човек, веднага се съгласи ама веднага,даже ни даде съвет /да има повече участници ,концерта да продължи не повече от 1.30ч./На тръгване само повтаряше "вие действайте ние сме на среща"

# 81
  • Мнения: 2 502
Ей,Пепи нали предаването се казва "Будилник" ти намери най-добрия начин да събудиш зерителите  Joy излизам с предложение така да дойдеш и на концетра Joy

май ,усекщам  -ме бъзикате ,а ?  Mr. Green

Ходихме с Мели и Лъки и разговаряхме с ръководителя на тан.ансамбъл Дунав имаме и неговото съгласие за участие на ансамбъла  PeaceДо тук всичко върви добре  Peace
Най важното сега е дата,без нея нищо не става  Thinking

до тука -БРАВОС ,момичета !  bouquet  bouquet
но аз и вчера ви писах ,днес ще повторя ,давайте и нови идеи за участници ,не само от Вд ,нищо не ни пречи да поканим ,може и да ни откажат ,но ние ще пробваме !;



но това са страхотни красоти ,кой ли може да го сътвори , да вземем да пишем в темата ,дето се питаше ще има ли базар в Сф ,че във Видин ще има и който искаи праща

# 82
  • Видин
  • Мнения: 309
Вече всичко знаете!!!Аз какво да допълня... Thinking
За полата на Светла...реших да я успокоя-седим се на едно диванче,тя става и аз... #Crazy
 #Crazy #Crazy -какво братче да я успокоя-видях цвета на б.....те й #Crazy
Тя завърта на една страна,ама аз се сещам,че камерата е от тази страна!
Светле,завъртай бързо на другата... Абе... rotfImbo
Обаче БГ-МАММА Светла е железна-и с чувство на хумор,и самообладание... newsm10
Светле,невероятна си!!!

За ансамбъл Дунав-вече знаете.
Приеха ни така    Hug
 Peace
Един по един участниците стават ясни-остава Мими да говори с  "Аксел"
Трябва да говорим и с 6-то основно,и ръководителя на Дунав ни каза Peace
Люси е говорила с карате клуба Peace

# 83
  • Видин
  • Мнения: 309
нещата наистина са страхотни!С Люси сме навити на декупажна техника проблема са ни мотивите-салфетки,картинки...Иначе с другото ще се справим Peace


Светле,разбрах,че си получила лиценза за "Закрила на детето",но днес след обяд няма да мога да отида. Ако искаш утре до обяд?Или...? Thinking

# 84
  • Мнения: 2 502


Светле,разбрах,че си получила лиценза за "Закрила на детето",но днес след обяд няма да мога да отида. Ако искаш утре до обяд?Или...? Thinking
[/quote]
****
да ,получих го от Роси днес в офиса ,но да отидем наистина утре ,днас имам доста работа и аз  Embarassed Embarassed Embarassed
Мели ,видях в един от форумите нещо интересно ,което също е декопаж ,но много по-лесно и приложимо в нашите провинциални условия ,ще го потърся и ще ти пусна линк


и понеже всички сте мами ,на добр ии още по-добри деца
искам  да ви попитам
1/ Случвало ли ви се е това ?-кликни на линка
http://ziza.ru/other/112006/02/kids/47_kids_44224.jpg
2/ а това ?
http://ziza.ru/other/112006/02/kids/44_kids_39567.jpg
3/ или може би това ,да сте забелязали нещо подобно ?
http://ziza.ru/other/112006/02/kids/11_kids_29369.jpg
4/или пък сте изпадали в подобна ситуация ?
http://ziza.ru/other/112006/02/kids/16_kids_34111.jpg
5/ а правите ли така ?
http://ziza.ru/other/112006/02/kids/36_kids_34788.jpg

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 14:32 от lorys

# 85
  • Видин
  • Мнения: 309
Абе,СВЕТЛЕеее,  неам  думи...
 Joy     Joy    Joy
 
 rotfImbo               rotfImbo              rotfImbo

# 86
  • Мнения: 2 910
Светле, Светле  Joy Откакто съм включила компютъра не спрях да се смея с твоите постове hahaha
Мели, намерила съм ти много изкуствени цветя и от онези тоалетни картончета. Ще можеш да твориш на воля Hug
И тъй като днес с Марти, като решихме да излезем заваля дъжд, викнах баба Мими Embarassed и с моите приятелки направихме още няколко красиви яйца Hug

Ауу, а как се ядосах днес в едим магазин Close Отивам аз в " От игла до конец" да купя още някакви джунжурийки и след като продавачката ме попита за какво са ми и аз й обясних на 2 на 3, тя ми вика " а ще ми подарите ли едно яйце"  Shocked . Аз й казах, че след като е благотвориъелно ще дойде да си купи, а тя ми вика " аа, да си купя"  Shocked Ле-ле какви хора има  ooooh!. Много се ядосах  #Cussing out

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 15:15 от reniuga

# 87
  • Мнения: 2 653


Ауу, а как се ядосах днес в едим магазин Close Отивам аз в " От игла до конец" да купя още някакви джунжурийки и след като продавачката ме попита за какво са ми и аз й обясних на 2 на 3, тя ми вика " а ще ми подарите ли едно яйце"  Shocked . Аз й казах, че след като е благотвориъелно ще дойде да си купи, а тя ми вика " аа, да си купя"  Shocked Ле-ле какви хора има  ooooh!. Много се ядосах  #Cussing out
  #Crazy Да , ще и подарим едно сурово яйце в тиквата.Бива ли такава наглост.Много се ядосвам на такива хора.
Или една позната каза за базара- ами гледах , гледах и нищо не си харесах  #Crazy е как така - първо толкова хубави неща имаше , че не можех да си избера и второ-ами пък и да не ти е харесало, купи нещо , да му се не види.Иначе пилее пари за какви ли не кичозни буклуци , не може да даде лев, два за нещо, макър и да си го хеърли като не и харесва после.Идеята е да се наберат пари, а не да има какво да си купят хората. #Cussing out

# 88
  • Мнения: 166
малиии Светлеее  rotfImao rotfImao rotfImbo

# 89
  • Мнения: 2 657
Така,аз дори и да не съм ве4е 4лен си ви 4ета редовно.
Първо- мога да ви дам моята тениска-няма никакъв проблем Peace
Второ-Диана ще се жени,но незнам то4но кога/това го имам,като инфо,което само определени хора знаят,та все едно не сте го 4ули от мен/ PeaceНо все пак подпитайте или говорете за концерта....

Светле ooooh!посмях се с тебе Joyти затова ли се подсмихваше от самото на4ало на предаването Mr. Green?

Общи условия

Активация на акаунт