Движение на българските майки -ВИДИН тема 7

  • 19 952
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Нали нямаш предвид мен????????Щото втори път не се давам без бой...Довечера ще пиша

# 91
  • Мнения: 2 502
Така,аз дори и да не съм ве4е 4лен си ви 4ета редовно.

така и трябва  Hug
Второ-Диана ще се жени,но незнам то4но кога/това го имам,като инфо,което само определени хора знаят,та все едно не сте го 4ули от мен/ PeaceНо все пак подпитайте или говорете за концерта....

а не можеш ли да вкараш приказка ,аз и идея си нямам как можем да се свържем с нея ,още вчера като чуп името на певицата се сетихме с Рени за теб newsm78 newsm78 тя къде се намира в момента ?

# 92
  • Мнения: 2 657
Ами на Градец е Laughing
Аз с нея лично контакти не съм имала,излизаме с брат и...ама на него не може да се раз4ита да му задам зада4а....
Ще се опитам да посъбера малко инфо,кога ще е сватбата и др.подробности,4е тая фамилия тяхната го е ударила на сватби тая година #Crazyи нищо 4удно да запращат пак за Америка и да не са тук Rolling Eyes

# 93
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е добре де Светле,що не ти се слу4и друг ден,ами на път за ефирно времеееееее Mr. Green

другият път в Сф с цепка PartyЩе се разходим по Витошка Twisted Evil
Абе,вашият кмет много устат бе,не може му затвори устата Mr. Green

сега малко сериозно HugКазвайте от какво ще имате нужда за концерта ,да помагаме от тук.Е,стига да можем   bouquet

# 94
  • Мнения: 166
Хей момичета,вие хубаво организирате всичко,ами аз да питам някаква реклама за този концерт мислите ли да пуснете?Знам че всичко е мног скъпо,но имам в предвид някакви плакати из града поне за да ,може повече хора да се отзоват все пак?

# 95
  • Мнения: 2 653
Хей момичета,вие хубаво организирате всичко,ами аз да питам някаква реклама за този концерт мислите ли да пуснете?Знам че всичко е мног скъпо,но имам в предвид някакви плакати из града поне за да ,може повече хора да се отзоват все пак?
А не може ли и някое радио и тв там  да пуснат безплатно реклама, като  се пишат по този начин , че са спонсори или нещо такова?

# 96
  • Мнения: 2 910
Хей момичета,вие хубаво организирате всичко,ами аз да питам някаква реклама за този концерт мислите ли да пуснете?Знам че всичко е мног скъпо,но имам в предвид някакви плакати из града поне за да ,може повече хора да се отзоват все пак?
А не може ли и някое радио и тв там  да пуснат безплатно реклама, като  се пишат по този начин , че са спонсори или нещо такова?

Реклама ще има на всяка цена bowuu
Днес Светлето и Мели бяха в ТВ, 1м. преди концерта и базара с Диди тръгваме по всички Видински радиа и само за това ще говорим. Плакати също ще направим, макар, че се надяваме билетите от концерта да продадем предварително. Ще се чуе за нас, та чак ще им писне Mr. Green

# 97
  • Видин
  • Мнения: 309
Така,аз дори и да не съм ве4е 4лен си ви 4ета редовно.
Йо,защо винаги започваш с тези думи...??????
 Hug
 Heart Eyes

# 98
  • Видин
  • Мнения: 309

Мели, намерила съм ти много изкуствени цветя и от онези тоалетни картончета. Ще можеш да твориш на воля Hug
 
Ренка,БЛАГОДАРЯ!!! Hug
Ще зарадвам и Люси! Peace
Кога и откъде ще мога да ги взема?Ако не можеш ти,да мина до вас да ги взема???
  bouquet

# 99
  • Видин
  • Мнения: 309

сега малко сериозно HugКазвайте от какво ще имате нужда за концерта ,да помагаме от тук.Е,стига да можем   bouquet


Охх,наистина имаме нужда,и то голяма!
Някои от нас,както и кмета на Видин смятат,че ни трябва изявено лице от национален мащаб,за да дойдат повече хора!И се чудим и се маем... newsm78
Блъскаме си главите, за да видим кой е най-подходящ и да се съгласи да дойде "благотворително",ама... smile3511

# 100
  • София
  • Мнения: 135
Ехооооооооо, здравейте на всички. Радвам ви се като виждам с какъв ентусиазъм работите. Да кажа на всички които имат поблем с дупченето на плочки и керемиди. Става със тънка бургия ф3мм и без натиск, бавпо и внимателно. Рисувала съм керемида, но трябва да ми оправят компютъра, че немога сега да точа снимките от апарата и щом успея ще ви пратя това онова. Hug
Мими чакам да кажеш до къде си стигнала с наще задачки???
Айде аз почвам втората. smile3533

# 101
  • Мнения: 176
В петък ще се ходили в Белограчик  Вени иска и тя да отиде.
що се отнася до дупченето на плочки ,светнете ме малко повече за размера на дупките ,имам баща  "майстор всичко мога$

# 102
  • Мнения: 2 249
чета ви ,чета ви и ви се кефя-колко бързо действате за концерта-браво-накря мисля да дойда лично да го посетя Peace
имам още една идея за участници-моите родители и сестра ми играят в един самодеен ансамбъл за народни танци в Бургас(нещо като вашие сбирки там) ама са много ентусиазирани-имат си носии,все търсят разни конкурси да се записват и да ходят да се зявяват-естествено за собсвен кеф и на собствени разноски-така 4е съм убедена че ще дойдат ако ги поканим на конерта-още повече-ще го приемат като голяма чест-ако решите че искате-веднага говоря с тях и ги каним Hug

# 103
  • Мнения: 2 502
на всички ,момичета ,питащи за рекламата  newsm78
ще кажа ,че доста усилия ни костваше ,прекалено тичане и нерви ,и не по-малко Радини вълнения
но както за Коледния базар ,така и сега ще направим максималното
важното е,че абсолютно всички медии в областта ни знаят и познават ,
Пр кампанията през декември ,смея да твърдя ,че беше доста добре проведена от нас  ,колкото и странно да звучи  Embarassed Embarassed

изцепки ,като днешната не може да няма ,на мен винаги ми се случва по нещо ,Диди и Мими даже ме дамгосаха ,че колата на връщане от Сф се повреди ,заради мен-каръка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Е ,трябва да има и такива , Embarassed Embarassed


важното е да работим  Hug,да не губим дух и  търпение Heart Eyes ,да сме убедени в  смисъла на това ,което правим Peace ,
защото днес гледах за 2 -ри път "Нежната лавина " ,филма ,който ме заинтригува ,филма които ме накара веднага след излъчването му да изровя от нета сайта на движението и да задам въпроса ,вече незная на кой номер беше "Имате ли изградена мрежа във Видин ?" -сега ми е смешно ,но тогава се  newsm45, от умиление ли от какво -незнам ,от това ,което правят момичетата....
Пуснах филма на моето фемили !

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 22:54 от lorys

# 104
  • Видин
  • Мнения: 309

защото днес гледах за 2 -ри път "Нежната лавина " ,филма ,който ме заинтригува ,филма които ме накара веднага след излъчването му да изровя от нета сайта на движението и да задам въпроса ,вече незная на кой номер беше "Имате ли изградена мрежа във Видин ?" -сега ми е смешно ,но тогава се  newsm45, от умиление ли от какво -незнам ,от това ,което правят момичетата....
Пуснах филма на моето фемили !

Светле,пусни го и на мен  Praynig
 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт