⚓ На пазар във Варна - тема 74 ⚓

  • 37 543
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 429
Малко глупав въпрос, но къде предлагат сандвичи с кроасани вместо питка. Сякаш ги предлагаха навсякъде а сега не се сещам, поразгледах менюта на няколко ресторанта онлайн, но няма.
Помощ 😄
Baci Dolci Намира се преди Кауфланда по пътя за Виница, предлагат и с Glovo

# 721
  • Мнения: 2 608
Малко глупав въпрос, но къде предлагат сандвичи с кроасани вместо питка. Сякаш ги предлагаха навсякъде а сега не се сещам, поразгледах менюта на няколко ресторанта онлайн, но няма.
Помощ 😄
Baci Dolci Намира се преди Кауфланда по пътя за Виница, предлагат и с Glovo


Благодаря за предложението. От точно това Baci dolci изобщо не съм очарована, много са им застояли нещата.

Иначе сандвичи с кроасани си направих аз накрая, благодаря на всички за предложенията.

# 722
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 498
Къде има по- официални дрехи за закръглени дами?

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 977


Да знаете къде има?
Загубих ги последните години.

# 724
  • In transit
  • Мнения: 12 070


Да знаете къде има?
Загубих ги последните години.
Вчера видях такива шоколади на клечка в Лидл, бяха при коледните неща, тяхна марка Делукс. Загледах ги, защото не бях виждала досега. Simple Smile

# 725
  • Варна
  • Мнения: 34
Дайте съвет къде да върна използвани тетрадки от училище? Имам поне 2 торби и не знам какво да ги правя?

 Щом е хартия и не трябват - за рециклиране в жълтите контейнери.

# 726
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 769
Дайте съвет къде да върна използвани тетрадки от училище? Имам поне 2 торби и не знам какво да ги правя?


Мисля, че съм виждала пункт за изкупуване в Трошево - карето на улиците Младежка - Фантазия - Любов.

# 727
  • Мнения: 113
Здравейте, къде във Варна мога да направя КЕП за физическо лице?

# 728
  • Мнения: 846
Сливница 191 е адреса. Това е в района на Шадраваните, Ню Йоркър. В една уличка е, но не мога да обясня, въведете си я в локацията.

# 729
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 531
Да, в Банксервис (Борика), до магазин Златна рибка.

# 730
  • Мнения: 596
Здравейте, къде във Варна мога да направя КЕП за физическо лице?
Най-евтините са на StamIt в сградата на Информационно облужване(Сливница 191) или Борика ул. Шейново  № 2. Иначе на Infonotary издават във всеки офис на ЦКБ, но те са по-скъпи. На StampIT и Борика бяха под 40лв за 3 години, а на Инфонотари гонят 60лв за 3 години

# 731
  • Мнения: 113
Здравейте, къде във Варна мога да направя КЕП за физическо лице?
Най-евтините са на StamIt в сградата на Информационно облужване(Сливница 191) или Борика ул. Шейново  № 2. Иначе на Infonotary издават във всеки офис на ЦКБ, но те са по-скъпи. На StampIT и Борика бяха под 40лв за 3 години, а на Инфонотари гонят 60лв за 3 години

Много благодаря на всички!  Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 732
  • Мнения: 1 935
Къде в района на колхозен пазар, тракия или автогара има шивач, за смяна на цип на дънки ми трябва. За предпочитане да не трябва аз да си нося цип, а да има налични при него.

# 733
  • Мнения: 1 331
Точно над 3-та гимназия има шивач, на редичката, на която има риба и цветарски магазин. Имаше цип при него, когато сменяхме последния път.

# 734
  • Мнения: 3 121
Здравейте. Къде може да се вземат желирани бонбони на грам?

Общи условия

Активация на акаунт