⚓ На пазар във Варна - тема 74 ⚓

  • 37 546
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 869
Здравейте! Къде има избор на пердета? Търся нещо бюджетно.

# 691
  • Мнения: 1 706
Здравейте! Къде има избор на пердета? Търся нещо бюджетно.

По ул. Дрин има няколко магазина. Последните два, като идваш от пазара са турски. От там взех преди няколко години. Има и в Айко. От там взех за детската стая.

# 692
  • In transit
  • Мнения: 12 071
Здравейте! Къде има избор на пердета? Търся нещо бюджетно.
Ако готови размери ви вършат работа, в Икеа има добри предложения. На метър платове за пердета, на добри цени има в Домко.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Най-хубавите си пердета, чист лен, много запазени съм взимала на смешна цена от един магазин за пердета втора употреба на Ген. Колев. Иначе бюджетни са казали - в Айко. Не са хич лоши, а и сега ще има намаления покрай Коледа.

# 694
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 556
Къде на Дрин има пердета,че не се сещам?Да не е на "Баба Тонка" или "Бенковска"?

# 695
  • Мнения: 1 706
Къде на Дрин има пердета,че не се сещам?Да не е на "Баба Тонка" или "Бенковска"?

Моя е грешката. На Бенковки съм имала предвид.

# 696
  • Мнения: 754
Бенковски на едната пресечка е магазинчето, винаги има намаления

Сложиха ли украсата с шейните и дядо Коледа върху фонтаните?

# 697
  • Мнения: 728
В процес на слагане са. Joy

# 698
  • Мнения: 1 804
Къде на Дрин има пердета,че не се сещам?Да не е на "Баба Тонка" или "Бенковска"?

Моя е грешката. На Бенковки съм имала предвид.
На Бенковски има един малък магазин до Ботевата градинка - студио 69, те имат сайт. На Баба Тонка са двата магазина с турски пердета. Моите са оттам.

# 699
  • Мнения: 1 022
Търся безалкохолни напитки Хак(Hack) във физически магазин да сте ги виждали ? Ще сложа снимка в скрит текст.
И в допълнение, надявам се, че не нарушавам някое форумно правило - имам 9 ваучера за 10% отстъпка при онлайн пазаруване на Reserved, и един комбиниран ваучер за три вида отстъпки за obuvki.bg и modivo . Подарявам ги на 3-4 съгражданки Blush Всички са валидни до 31.12.23г.
Снимка на напитката
Скрит текст:

# 700
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Ако не се лъжа тва го има в Гранд-а срещу Виваком на щандчето с шоколади. Може и да греша, но мисля, че е същото.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Нещо ми изглежда познато и сякаш съм ги мяркала в ОМВ, но не съм абсолютно сигурна...

# 702
  • Мнения: 846
Къде мога да си продупча ушите в района на Възраждане, Младост, Владиславово? По възможност без да си запазвам час.

# 703
  • Мнения: 2 608
Малко глупав въпрос, но къде предлагат сандвичи с кроасани вместо питка. Сякаш ги предлагаха навсякъде а сега не се сещам, поразгледах менюта на няколко ресторанта онлайн, но няма.
Помощ 😄

# 704
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Искам да купя месо за домашните любимци - куче (голямо), два котарака и котка.
Знам, че в някой месарски магазини продават, но нямам идея къде да отида. Не видях в интернет, а потърсих, вероятно не задавам търсенето си както трябва. Бихте ли подсказали ако знаете? Няма значение мястото.
Благодаря от името на Лара, Маслин, Късметка и Сивчо Simple Smile

Сетих се да проверя кланици наоколо.

Общи условия

Активация на акаунт