Може ли да се вярва на теста за бремвнност

  • 2 456
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
На мен не ми показа вярно-сигурно съм от 1% Grinning

# 16
  • Мнения: 35
здравей аз вторят път като забременях си направих  около 4 теста някъде на 3-4 ден от закъснението и показваха 1 ясна 4ерти4ка ,а втората беше съвсем лека по4ти не се виждаше абе я има я няма беше работата и се оказа 4е съм бременна ,но ме боляха и гърдите.

# 17
  • Мнения: 5 362
99% са верни. Peace
Но току виж ти си от 1-я % Wink

# 18
  • Мнения: 1 866
Ако покаже 2 чертички, почти няма вероятност да е сбъркал. Ако покаже 1 чертичка след закъснение, трябва да се пробва след 1 седмица и тогава ако си бременна почти няма вероятност да не го покаже. Както са обяснили по-горе зависи от твоите нива на хормони. На мен ми показваше 2 чертички още преди датата на чаканата М. Но при мен хормоните винаги са били в горните граници.

# 19
  • Мнения: 2 019
Колкото и пъти да съм си правила/а те не са малко/ винаги ми е отчитало вярно.
Peace

# 20
  • Мнения: 166
Ами мила,аз вярвам на тестовете!
Положението ми преди години беше подобно на твоето.Първия тест който си направих,когато забременях(но все още не знаех,че съм бременна)беше отрицателен.Втория се оказа че е невалиден(не се показа никаква чертичка).И чак седмица две след датат на която трябваше да ми дойде цикъла,направи трети на който чертичката беше много бледа,но аз бях сигурна че е верен,а и през цялото време имах усещането че съм бременна Simple SmileА ппрез тези две седмици ходих два пъти и на гинеколог.Ами първия път нищо не видяха,а втория ми казаха,че на 80% съм бременна Simple Smile
Абе луда работа,ама хубава Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 537
Преди години си правих тест,който уж показа че не съм бременна,а се оказа че съм. Wink
От тогава си правя по два теста,за да съм сигурна в резултата. Laughing

# 22
  • Мнения: 338
Когато се усъмних, че може да съм бременна си направих два теста 1-вия Shure ckeck положителен и 2-ри-съвсем обикновен за 0,80 ст. пак положителен-и двата познаха Laughing

# 23
  • Мнения: 1 485
99% са верни. Peace
Но току виж ти си от 1-я % Wink

# 24
  • Мнения: 545
Здрасти, напълно разбирам вълненията ти. Моят опит с тестовете е следният - два отрицателни и един положителен, но двата отрицателни нямах търпение да си ги направя, дори търсех такива в аптеките, които да отчитат ранна бременност (мисля, че се казваха нещо от рода Clear test). Бях се разровила из нета и дори си бях намерила он-лайн магазини за тези тестове (толкова голям ми беше пустия мерак, де  Grinning) После купих такъв от аптеката на св. Неделя и беше отрицателен, а уж отчитат на петия ден след оплождането. Последният тест си го направих една седмица след като цикъла ми закъсня и беше  EFP. Така че моят съвет е да изчакаш още малко. Тестовете са относително точни, но поне седмица трябва да мине от датата, на която очакваш цикъла си. Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 131
При първата ми бременост теста беше отрицателен, но след 9 м се роди големия ми син.

# 26
  • Мнения: X
Да, може и вярвам Simple Smile
Единствения път, когато видях двете чертички, беше преди 31 седмици /виж лентичката по-долу Wink/. Тогава си направих първо един американски, след това и Sure-check в една и съща сутрин, бяха положителни. И верни.
Дори не съм чакала закъснение, направих ги на датата, когато очаквах цикъла си /по някакво вътрешно чувство/.

# 27
  • Мнения: 655
И при мен първия тест беше отрицателен. Скоро обаче взеха да се появяват и други симптоми на бременеенето и втория тест вече беше положителен. Laughing

# 28
  • Мнения: 35 965
задръж малко, изчакай няколко дни и пак го направи
аз имам по 1-2 отрицателни теста преди всеки положителен, но не бях толкова настоятелна като теб Simple Smile - правила съм ги през няколко дни

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Верни са, аз бях обратния случай - два пъти показваха положителен резултат, но на мен така и не ми се вярваше и купувах ли купувах всякакви видове и марки, докато "повярвам"...  Embarassed Накрая като отидох на лекар, вече ми се разсеяха всички съмнения...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт