Полицаите ме побъркаха снощи!

  • 5 952
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 817
И мен преди една седмица ме спряха на Симеоновско ,точно пред магазина за плочки бяха гадовете.
Аз прибирах децата от майка ми и се прибирах ме към Симеоново.
Отзаз двете деца ,едното в столче ,другото с колана.Багажника пълен със сакове с дрехи ,детска количка и т.н. .
бебето реве ,та се дере , а тея изроди половин час ме държаха ,накараха ме да изпразня целия багажник ,за да ми видат аптечката и противогаза #Crazy.Мислих да пускам тема и да се оплача и аз.Записах им номера на колата /бяха с бял джип Нива/ ,както и служебните номера.Да си призная ми беше по разминало ,но  ислед тази история направо #2gunfire ,ще подам жалба......................... .
Мъжо така се нервира ,че не го викнах ,можеше още там на момента да им направи такива проблеми ,че да се чудят на кой да се извиняват гадовете................ .

Леле, направо не мога да повярвам, че чета такива работи във форум за майки  Shocked
Надявах се, че поне тук масово се уважават правилата за безопасност на движението, но не...
Всеки си кара както иска, пък и  се оплаква, че го спрели и че му искали пожарогасител  #Crazy
Хора, вие наистина ли искате полицаите да не ви спират, защото сте с децата си, или да не ви глобяват, като правите нарушения???

А ти от къде знаеш ,че съм била в нарушение.Движих се 60 км.ч. със запалени светлини и колан.Децата ми бях обезопасени.бебето беше в столче а големия с колан.
Но в моя случай хита беше ,че аз всъщност съм намалила защото отсреща са ми светнали колите #CrazyНяма такова нещо ,аз като си возя децата съм внимателна до безумие чак.......... .Абе идиоти ,аз държа в едната ръка детео ,с другата изпразвам багажника....................... направо като се сетя #Cussing outАма и аз съм си виновна ,трябваше още там на място да им направя супер проблеми.................. .

# 61
  • София
  • Мнения: 13 217
Ами аз мисля, че няма за какво да се сърдиш! Била си в нарушение! След като в закона пише, че не може да караш с допълнителни светлини значи не може и това е! Също така не може да се излиза без разрешение от колата... Абе вие къде живеете? Очевидно в България!!! Що да не си подпишеш акта? Ако имаш възражения те се пишат отдолу и акта се оспорва. Друг е въпроса ако не си карала с допълнителни светлини и мъжа ти си е седял в колата. Тогава да им разкажеш играта, че те набеждават... в противен случай не виждам защо...

И за отношението на полицаите.. Е как не са се държали гадно с мен и мъжа ми... съвсем нормални са си! Ние пари на ръка не даваме. На мъжа ми му фраскат актове, но досега не е имало случай акта да е неправомерен. Човек би трябвало да може да си признае дори и пред себе си, че е в нарушение! В противен случай става смешна работа... Wink

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 11:26 от Vache

# 62
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
трябваше още там на място да им направя супер проблеми.................. .


Моля те, кажи ми как се правят супер проблеми на катаджии, може да ми се наложи да знам...

# 63
А ти от къде знаеш ,че съм била в нарушение.Движих се 60 км.ч.....
Ами ти сама си си го написала, че си била в нарушение - в града максимално разрешената скорост е 50 км. в час!

# 64
  • Мнения: 560
Аз имам общо 2 акта.Първият ми го направиха пред Илиенци за неправилно паркиране.Бях оставила колата като ливанец в пустиня на островчето между двете платна.Двигна ми я паяк.Там имаше паркиране пред мен и зад мен още по 5-6 коли,но това не прави мен по-малко виновна,нали?
Вторият акт ми беше съставен за "неизправна шумозаглушителна система на колата",което ще рече спукано гърне.Тогава за първи път чух,че за такова нещо може да се пише акт,но факт.Даже предупредиха,че при следващо спиране на колата в такова състояние,ще я спрят от движение.После си дадох сметка,че работата има логика.Колата трещеше като нещо средно между динозавър,побеснял слон и канго за разбиване на асфалт.В неделя сутринта,когато пак тръгвах за работа,един съсед с ехидна усмивка се пошегува,,че от блока ще съберат пари да си оправя гърнето.Оправих го,разбира се.
За протокола ще призная,че и мен са ме спирали за неправилното използване на светлини.Става въпрос за същите фарове за мъгла.Акт ми се размина само,защото най-любезно обясних,че колата не е моя и изобщо не съм разбрала,че пустините са включени.Даже помолих да ме ориентират къде и как да ги изключа.
За рушветите на полицаите-ако не даваме пари,няма да са корумпирани.
За корупцията в МВР-ако един полицай взима 1000 лева заплата и ако знае,че за искане на подкуп ще изгуби работното си място,няма да има корупция.
За корупцията като цяло-нила само полицаите са корумпирани?Ми не,разбира се.И лекари,и данъчни служители.Тогава какво сме се облещили в полицаите.

Аааа и още нещо-АЗ СПАЗВАМ ЗАКОНА ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА на 90%.За другите 10% си нося последствията.

http://www.mvr.bg/RegulatoryFramework/default.htm
Ето малко закони.Този линк го имам запаметен,редом с линковете към сайтове за парфюми,форуми за сладки приказки и др.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 11:25 от rushsf

# 65
  • Мнения: 420
Ще ми се извинят затова,че са се държали грубо и единият ме блъсна.

    Grinning Нещо не ми се връзва това изказване.
     newsm78 Значи, ти съвсем любезно си отказала да подпишеш акта без да ги обиждаш и заплашваш, а тъпите полицаи те обиждат и
     бутат.
     newsm78 И не ми се вярва някой да мине на жълто точно пред тях.
     newsm78 И докато сте спорели, ти си успяла да  наблюдаваш  дали другите коли, които минават, карат с допълнителни фарове.
    
    Според мен проблема е в това, че си мислиш, че може да не спазваш законите. И защото много други мислят като теб, затова е този хаос 
    по пътищата.

    А останалите проблеми, при срещите ни с полицаи са друга тема.

     Naughty  Ако ти бяха написали акт с изфабрикувана причина, щях да те разбера. Ако ти бяха поискали пари, също. И ако им беше дала пари и те са ги взели, за да те пуснат, щях да бъда изцяло на твоя страна. Но в случая са били прави да ти пишат акт и сто процента съм сигурна за агресивния словесен водопад, с който си ги засипала.
    

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 11:33 от berolina

# 66
  • Мнения: 920
Аз пък не разбрах за чий ... си ги пуснала тези фарове.

# 67
  • Мнения: 1 673
А бе, момичета, аптечката и пожарогасителят не трябва ли да са най-отгоре? На лесно място? Защото ако, не дай Боже, се наложи да се ползват, ще трябва да се реагира за секунди, а не да ровиш, търсиш и т.н...Друг е въпросът, че те са толкова смешни, тези аптечка и пожарогасител, все едно са детски играчки, но все пак... newsm78

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 12:56 от Marie-Antoinette

# 68
  • Мнения: 2 759
Грешиш. Виж какво са й искали:
Цитат
за да ми видат аптечката и противогаза
newsm78
         И видели ли са го  newsm78....
         Marie-Antoinette, допускам, че си съвършено права   bouquet.

# 69
  • Мнения: 4 300
А защо ли някои си мислят че ако карат децата си им трябват специални правила? Да не би да ми стане по леко ако ме блъсне кола, возеща дете?

# 70
  • Мнения: 1 311
А бе, момичета, аптечката и пожарогасителят не трябва ли да са най-отгоре? На лесно място? Защото ако, не дай Боже, се наложи да се ползват, ще трябва да се реагира за секунди, а не да ровиш, търсиш и т.н...Друг е въпросът, че те са толкова смешни, тези аптечка и пожарогасител, все едно са детски играчки, но все пак... newsm78



След като два пъти ни се пали колата в движение пожарогасителят седи отстрани между шофьорската врата и седалката и да ти кажа изобщо не е смешен, може би най-сериозният пожарогасител за коли, който намерихме да се продава.

# 71
  • Мнения: 9
И мен са ме спирали,
но миналата седмица беше като по учебник.
Извънградски път с ограничение - допустима максимална 40 км.ч.
Класика - прав път и селска бензиностанция насред нищото.
Насреща ми BMW, което святка като дискотечно усветление насреща ми.
Поглеждам назад нищо и съответно си оставям 10 % от гумите по асфалта.
Приближавам усмихнато КАТ патрулите и ме спират.
Колан имам, и документи и всичко е ок.
Отворете багажника, отварям аптечка, триъгълник, пожарогасител, светлини - всички работят.
Ок, аз издивявам, защото трябва преди 10 минути да съм стигнала нотариуса, но се усмихвам все още.
Полицаят пита: "А резервна гума и крик имате ли? " Иде ми да го убия? На корсьо гумата му е под постелката на багажника, който е пълен с тонколони, усилвател, 5 чифта мои обувки, топката на племенника, инструменти и една метла.
Аз съм цялата в бяло и на токчета, а тоя решил и гума да гледа.
Обаче аз нали съм идиот с кетап, казвам момент влизам в колата и пускам музиката на 30 от mp3 player. Той както си седеше срещу отворения багажник се отмести с 2 метра назад като чу Creeping Death  в концертно изпълнение на макс.
Показах му тъпата гума и крика, зарадва им се.
И накрая пита за кво ми е метлата, по принцип е за чистене на снях от стъклата, ама се озъбих и казах:
"Като ме спрат за рутинна проверка и карам с 140 и ми вземат талона, се ядосвам и яхвам метлата пък тя върви с 200 без проблем.

Пожелахме си приятен ден и аз потеглих бавно и стискайки зъби. Цялото занимание отне 15 минути и закъснях, но няма как bad luck.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 271
И сега, Клео, би ли ми обяснила от цялата ситуация, която си описала детайлно, какво нередно направи полицая, че ти е идвало да го убиеш?

mam4e_mia, не съм казала, че си в нарушение, говорех за авторката на темата, но обобщих и твоето безумно негодувание срещу това, че полицаите си вършат работата. Защото и те са хора, като нас и те сутрин излизат за работа и спирарайки колите и проверявайки ги, си изпълняват служебните задължения.

Сигурна съм, че всеки шофьор негодува по няколко пъти на ден, защо катаджиите не си вършат работата. Дори и авторката на темата. Но в случая, когато работата се върши, тя пак не е доволна. Ей това не го разбирам Thinking

# 73
  • Мнения: 677
Бърза и яро … 0;на!
Донт дринк енд флай!
Лара,сега разбрахме тайната ти!

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 13:59 от Тони Сопрано

# 74
  • София
  • Мнения: 2 271
Бърза и яростна!
Донт дринк енд флай!
Лара,сега разбрахме тайната ти!

Ейййй, не мое се скрие човек от вас... Аз на всякъде обяснявам, че това е инцидент...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт