Лек за болно гърло

  • 21 857
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
На моя мъж му помогнаха едни лекарства за смучене на Д-р Таис :Анги Септ (точно така пише с бъл.букви),12 хапчета струват около 2,50-3,00лв. #Splat  #2gunfire  #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 211
Аз бях много зле преди 3-4 дни, оправих се с Хексорал спрей сутрин и вечер. И много ефикасно: загряваш в микровълновата в една кърпа сол, вечер преди лягане увиваш около врата докато изстине, на сутринта си като нова. Успех

# 32
  • Мнения: 3 211
Забравих да кажа, че през деня си мажех сливиците с хлебна сода, доста гадно. При болки в гърлото не трябва в никакъв случай да се пие вряло, топличко, но не горещо!!!

# 33
  • Мнения: 1 017
Аз малко късничко се включвам, но да кажа на мен какво ми помогна последния път като усетих как хремата тръгва и гърлото взе да ми драска веднага изядох един лимон на гладно и пресече всички гадости!
Дано бързо се оправите!

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Валко - до къде го докара?
Гледам пръстово си добре  Mr. Green , ама гърлово  Rolling Eyes ?

 Laughing  Laughing  Laughing

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ядох лимони, ядох мед със сода, правих инхалации, още съм с шала, изсмуках цяла опаковка за гърло илачи. Обаче тва нещо много упорито бе Imp
Опитвам се да покашлям и си взех един Тавипек да си пиивам, че лавандулата ми е любима #Silly
Май пръстово наистина съм много по-добре Mr. Green
Ще жулна една ракийка тази вечер явно там е истината Crazy

# 36
  • Мнения: 106
Валко какво става с теб?   People Angel                                                  Оздравя ли вече...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: doni84
Валко какво става с теб?   People Angel                                                  Оздравя ли вече...

Тц, положението е нетърпимо вече и след малко отивам на доФтор Neutral Face
Имам чувството, че хранопровода чак ми е пламнал, нещо ужасно е това Close
Никакви чудодейни рецепти не ми помогнаха и на всичкото отгоре вече заразих 5 човека около мен Neutral Face
След 3 дена самолечение ми дойде акъла и тичам на лекар Embarassed

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Валко - грипец ли те е гепнал?

# 39
  • Мнения: 106
Айде иди и после да кажеш  какво е казал дофтора. newsm10

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Шани
Валко - грипец ли те е гепнал?

Шанка и аз незнам какво вече ме е гепнало, но определено много яко ме е хванало за гушата.
Малко ме съмнява да е грип обаче, защото нямам никакви други оплаквания като отпадналост и температура Rolling Eyes
Ще видя какво ще се изкаже и докторицата после.

# 41
  • Мнения: 1 214
Цитат на: Nadin
Аз малко късничко се включвам, но да кажа на мен какво ми помогна последния път като усетих как хремата тръгва и гърлото взе да ми драска веднага изядох един лимон на гладно и пресече всички гадости!
Дано бързо се оправите!


На гладно кисели плодове не се консумират.Получават се язви и гастрити!!!!

# 42
Здравейте! Звучи малко формално, но е от сърце. Гледам датите на репликите и виждам, че са от февруари 2005, а вече идва февруари 2006. Няма да бъде лека. Пак се говори за грип, за ниски температури.... А с тях идва и всичко останало.
За меда искам няколко думи да кажа. Не, че го рекламирам само защото сме производители, но най-вече защото наистина пчелните продукти помагат. Тове е информация и от многото наши клиенти в София, Пловдив и др. Нашият мед е от Добруджа. Букет от много растения - горски, полски, билки. Защото пчелите ни се намират до една голяма гора - резерват някъде между Силистра, Шумен и Добрич. По-подробно можете да прочетете в раздела "Пчеларство" на http://abiconic.dir.bg. Там ще можете да намерите информация за пчелните продукти, защо са полезни, как да се прилагат при различни заболявания. Ако имате конкретни въпроси можете да ги изпращате на abiconic@dir.bg Бъдете живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт