Вярно ли е че.......?

  • 2 169
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лара е дала това обяснение, което се дава и в северна африка, портокали,особено на деца ве4ер, не! превъзбуждат се и не спят добре, ако заспят,де!лозева, дай и за другите храни, ако знаеш! аз още експериментирам с храни, които тука никога не се ядат ве4ер! ама с някои си е наистина проблем!

# 16
  • Мнения: 448
Чак смъртоносни - не, но съм чела че съдържат някякви дразнещи стомаха киселини и не е препоръчително да се започва денят с полтокалов сок (само след като сте хапнали нещо) или да се завършва с този плод.
Така е, яденето на портокали вечер води до появата на портокалова кожа тук-там.
- Цък Dona, трудна работа аз си имам целулит , който иска веднага казвам рецептата: вечер вместо портокали- шоколад бързо и много ефикасно.

# 17
  • Мнения: 27 524
Портокалите са отровни, но мандарините са ок  Laughing

Стига, бе, какви са тези глупости  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 533
Супер, бавно се самоубивам с портокали значи! Една богата на витамин Цъ смърт!

Доня, има логика, витамин Це=Целулит!

# 19
  • Мнения: 3 098
Натоварват много бъбреците,ето затова не се препоръ4ва да се консумират ве4ер.
ЗаЩото ако е навик да се ядат ве4ер,то неминуемо след време Ще доведе до проблеми.Ето затова са казали"смърт".А не 4е два три пъти ако хапнеш ве4ер,Ще умреш.

# 20
  • Мнения: 239
Обяснението е просто. Португалците са цигани. Кажи ми сега какъв човек трябва да си за да се връзваш на цигани? На мен редовно ми идват до Бенца разни тарикатки и ми говорят как ако съм им дал левче съм щял да имам еди кво си и еди що си. Последно пред НДК една каза: 'Дай бате и ще имаш огромен палат за тази кола' на което и отговорих, че вече имам палат и я почнах с шамарите.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 271
лара е дала това обяснение, което се дава и в северна африка, портокали,особено на деца ве4ер, не! превъзбуждат се и не спят
Ха, виж как съм уцелила. Grinning Не го знаех това, само предположих. И никога не съм била в Африка...

# 22
  • Мнения: 1 101
Цитат
Кажи ми сега какъв човек трябва да си за да се връзваш на цигани?
Не съм се вързала ако си прочел добре началото... Mr. Green.
Цитат
Абе...според мен простотии но....
А исках да разбера дали наистина има такова нещо 
Натоварват много бъбреците,ето затова не се препоръ4ва да се консумират ве4ер.
ЗаЩото ако е навик да се ядат ве4ер,то неминуемо след време Ще доведе до проблеми.Ето затова са казали"смърт".А не 4е два три пъти ако хапнеш ве4ер,Ще умреш.
Може би наистина това е причинатa

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
едно мога да кажа, 4е установявам истини за храненето тука, които ми обръщат на 360 градуса бг ми нагласа! но пък са им дошли заклю4енията не отв4ера и миналата седмица, та се опитвам като лозева да си намеря обяснения!говорим мисля за цитрусови, нали?

# 24
  • У дома
  • Мнения: 96
Абе тоя портокал, който е идяла португалката и умряла да не би да е било портокалка, демек МИНА.  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 180
Хм. А за фреш от портокал никой нищо не казва. Значи фреш може, а портокали не може! /въх, сетих се за един български филм/ Laughing

# 26
  • Мнения: 747
Та...вчера вечерта в разговор с една приятелка португалка и казах че съм изяла 2 портокала и тя-аааа ама това е много опасно и бла бла бла.....
Виж ся, според мен разковничето е в бройката. Ако си изяла 2 портокала... дали не е разбрала жената, че си налетела на някой, дето има топки колкото 2 портокала; тогава какво остава до развръзката с онова, което ги носи, а? Опасно, и още как!  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 900
Абе тоя портокал, който е идяла португалката и умряла да не би да е било портокалка, демек МИНА.  newsm78

Е от мен ако е апнала,
със сигурност е пукясала!!!  Joy

# 28
  • Мнения: 445
Заради киселините в портокалите е.Не трябва да се преяжда ,особено ако имате проблеми със стомаха. Аз ли4но обожавам портокали, но корема ме боле6е по4ти всеки път като ям. Получавах някакви колики (от царевица също). Сега оба4е нямам проблем с портокалите, само с портокаловата кожа. Ама лек незнам.Все си мисля, че ако карам само на портокали, може и с целулита да се преборя, ама съм една ЛАКОМИЯЯЯЯЯ>

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Нещо не мога да си го обясня newsm78
И как са установили,че въпросното момиче е умряло от консумацията на портокал вечерта, а не от нещо друго? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт