Какъв интимен гел ползвате?

  • 104 543
  • 963
  •   1
Отговори
# 15
Аз ползвам LACTACYD и съм много доволна!

 
И аз съм много доволна    Peace

# 16
  • Мнения: 1 169
Аз ползвам на Oliva INTIMO и съм доволна

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Ползвам Лактацид Фемина,консултирах се с гинеколожката ми относно употребата на интимните гелове и тя каза че мнението й е положително и че Лактацид Фемина е най-добрият продукт на пазара относно интимната хигиена.Та много се зарадвах,че бях направила вече правилният избор. Grinning

# 18
  • Мнения: 1 708
Орифлейм и определено съм доволна! Peace

# 19
  • Мнения: 53
LACTACYD и аз съм доволна от него

# 20
  • Мнения: 298
Аз ползвам LACTACYD и съм много доволна!

 
И аз съм много доволна    Peace
Не бих го сменила скоро с друг  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Още един глас за LACTACYD, страхотен е!  Peace

# 22
  • Мнения: 123
И аз съм чувала много позитивни мнения за Лактацид....а Керфри ползвала ли е някоя от вас? 

# 23
  • Мнения: 5 622
С този последния и аз съм си мил главата. Shocked Отде да знам че е за друго място. Има полза да наминавам оттук!!! Simple Smile

О, не...Ша падна от хилеж просто...  Joy

П.С. По темата- и аз съм с лактацид. Но ми се ще да пробвам и един друг, ама му забравих името  Shocked  ooooh!

# 24
  • Мнения: 6 958
Абе, сега ползвам интимния гел на Орифлейм, но ми се иска до го сменя (не че не измива добре, ама съм малко предубедена към тази козметика). Така, че ще следя темата.

И аз съм с него , но определено не мисля да го сменям

Аз също не съм го сменяла от 3-4 години може би и не съм забелязала, лоши реакции... Но при всеки човек действа различно  newsm78

# 25
  • Мнения: 17 407
Seba med или Genera.

# 26
  • Мнения: X
Аз ползвам LACTACYD и съм много доволна!




Абсолютно съм за - от него  ми изчезнаха сърбежа и бялото течение - с млечна киселина и ph специално за интимните части е - мирише много нежно и е много икономичен- за 1,5 години-4 опаковки. Една опаковка е около 6 лв.

# 27
  • Мнения: 2 673
Лактацид като интимен сапун, а Тантум роза за промивки.

# 28
  • Мнения: 5 362
Стига бе, излагаш се  Simple Smile

Знам за сапун и гел, ама така ли се води - шампоан  Shocked Така си представям шампоан за интимното окосмение  Joy А ако няма?
Peace
И аз си го знам като интимен гел.

А по темата-ползвам на Ейвън.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз ползвам само на  Carefree, ама вие толкжва го хвалите тоя Лактацид, че ще го пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт