Парфюмни размисли и страсти - 285 тема

  • 64 003
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Melmak
  • Мнения: 3 507
Благодаря ви за идеите. Аз съм го тествала интенс кафе и за мен кафе си има. Въпреки това е хубав аромат. Мен не ме грабна, защото е масов, а не защото не ми е харесал. Вероятно ще взема него или мансерата… не знам, още се чудя. Ако имах финанси, щях да й купя 7 за всеки ден от седмицата по 1. 😁

# 691
  • Мнения: 1 145
Hechicera, може да погледнеш и на Диор Miss Dior Rose 'Roses, за подарък е чуден, щом обича рози Simple Smile Класика си е. Тези Мансери  и Монтали ги остави. Поглези жената с нещо фино. Paris YSL също е подходящ Simple Smile

# 692
  • Мнения: 919
Съгладна съм с Dewi, и на мен този Диор много ми допадна и е по-носим от монталите. Ако все пак ще са те и аз гласувам за gold aoud, струва ми се една идея по-интересен и приятен от интенз кафето....

# 693
  • Мнения: 5 383
Намесвам се в дискусията, но доколкото помня, беше написано, че жената предпочита плътни и присъствени аромати. В такъв случай вероятно Мис Диор (или друг по-фин парфюм) не е много удачен избор.

# 694
  • в Кошера
  • Мнения: 2 235
Красива и присъствена роза за мен е La Vie est Belle en Rose Lancôme.
Rose d'Isparta Boucheron също, но там липсва сладостта. А и надвишава значително посочения бюджет.

# 695
  • Мнения: 919
Този Мис Диор не беше ли един с много много рози и отлична трайност, но може и да бъркам имената

# 696
  • Мнения: 1 145
Мислех и за  Диор Rose Essence, но той значително се отклонява от бюджета.

# 697
  • София
  • Мнения: 771
Miss Dior EDP 2017 и 2021 напомнят на Делина и също са много добри и трайни рози по мое мнение.
Rose n'Roses е доста красив, траен и присъствен, но пък тези характеристики са до кожа, така че може да варират нещата.

Май замаяхме жената с предложения, дано сме помогнали.....Joy

# 698
  • Melmak
  • Мнения: 3 507
Разбира се, всяка от вас е полезна. Има и аромати, които познаваме, но забравяме и на прима виста сякаш не се сещаме за тях! Аз пазарувам предимно онлайн и и сега ще разгледам всички ваши идеи.

Скоро заминаваме на почивка и ако на летището намеря някоя находка, може да си е на късмет! ❤

# 699
  • Мнения: 5 383
Вчера получих комплимент за Coffee Addict и то от човек, когото бегло познавам и рядко виждам. Определено ми стана приятно.

# 700
  • Melmak
  • Мнения: 3 507
Вчера бяхме на едно фирмено излизане и колежката ми (голяма мадама) беше с много познат парфюм, но не можах да се сетя кой е. Седеше й брутално. Каза, че е alien, но не разбрах едп или едт. Много обичам парфюма, но на мен не ми седи такаааааа. Направоо не исках да се отлепям от нея цяла вечер.

# 701
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
А пък на мен ми се случи нещо ,което досега не  ми се беше случвало.След много дълга и  активна тренировка започна кожата ми да излъчва парфюма ми от предния ден.

# 702
  • Мнения: 10 032
След 3 дни летя до Мароко за първи път, и в инструкциите пише, че в ръчния багаж не може да има никакви течности, освен закупените на летището. Дали не се презастраховат не знам, но съм много изненадана.
Винаги съм носила течности до литър, по 100мл на опаковка. Вярно, за Европа и САЩ става дума.
Та, да си кажа. Съкровищата ми ще пътуват в големия куфар. 

Аромат за деня- Alien Essence Absolue.

# 703
  • Melmak
  • Мнения: 3 507
Аз не се престрашавам да сложа съкровището в големия куфар. Ако го загубят… няма да имам парфюм за ваканцията. Слагам го в раницата! Може да съм без дрехи (ако ми загубят куфара), но поне ще мириша хубаво! 😂

# 704
  • Мнения: 10 032
Ако го загубят, ще си купя нов.
Изрично пише, че не може никаква течност в ръчния багаж.Никаква. Раницата е ръчен багаж.
От запилян куфар никой не е умрял.

Общи условия

Активация на акаунт