Какво да правя? Помощ!

  • 947
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз мисля, че може колики да я мъчат и от това да не може нито да се наспи детенце, нито да се нахрани като хората. Гушкай непрекъснато - ако трябва и в теб да спи и пробвай да дадеш шишето в заспало състояние да хапне.

Моето детенце имаше ГЕР до втория месец. Ревеше неистово от глад (чак после разбрах, че била гладна), а като я нахранех - ревеше от колики, докато не повърне. Докторите смятаха, че вероятно я прехранвам и ми казваха да разредя храненията от което ужаса стана още по-голям. Разказвам ти го, за да се поуспокоиш, защото тогава дъщеря ми наддаде само 300гр. за втория месец. За мое щастие като почна да пие фризовом (а може и от възрастта) коликите и повръщането спряха и детето ми стана ангелче докто не почнаха зъбите.

Няма ли кой да ти помогне - явно си уморена, недоспала и много притеснена? Успех и бързо справяне с проблема   bouquet

# 16
  • Мнения: 142
Няма кой да ми помага само двамата със съпруга ми си живеем а той трябва да работи

# 17
  • Мнения: 505
Желая ти много бързо всичко да се нормализира.  smile3525 Добре де, докторите какво казаха, защо сте лежали толкова време в болница.  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт