Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 27 528
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 44
Нямала съм връзка с Водолей. Сега имам един познат ухажор представител от тази зодия. Много ларж, щедър, парадира с финансовата си възможност, обичащ лукса, хубаво чувство за хумор. Изглежда ми повърхностен обаче, не мисля, че има някаква задълбоченост в него. Обича флирта доста и сам си го казва. Много ме искал, приемал ме такава каквато съм бля бля, но държи да подчертава всеки път, че държи на свободата си изключително много. Grinning Леко е с него, хубав лаф, но го приемам за дружка и хич не ме влече сексуално, аз съм му го казала, но то тъпо и упорито продължава. Вчера дори бяхме заедно в компания и сякаш усещам, че почват някакви нотки на заяждане и кривотия, че не става на неговата, което хич не ми допада.

# 766
  • Мнения: 13 092
Постъпката на ергенчо си е типично на Водолей. Точно така изчезват, даже в повечето случаи без никакво обяснение, ако зависеше от него нямаше и да им се появи на видео. По-скоро са го задължили да остане со край, ако е зависело от него щеше да изчезне без обяснения още втората седмица, типично по Водолейски.

# 767
  • София
  • Мнения: 39 124
Аха, значи им е типично изчезването? На втората седмица. Да, съвпада.

# 768
  • Мнения: 13 092
За съжаление или за щастие Луната ми във Водолей ме събира цял живот с различни Водолеи. Свободолюбивостта при тях е много силно изразена и почувстват ли дори и най-малки наченки на примка изчезват преди да успееш да се усетиш. Освен приятели, имам и лична история с Водолей, която не съм сигурна, че искам да споделям, тъй като е много токсик и не съм убедена, че там играе само Водолея Joy

# 769
  • Мнения: 263
Аз не съм ок с хора, които заявяват, че много обичат да флиртуват. Особено пък мъже. Това ми звучи, като дори и да сме заедно, аз пак ще си флиртувам с други да ти е ясно. В повечето случаи мъжете от този тип, дори го правят и пред жените си. От друга страна пък е дал и ясно да разбере, че си обича свободата. Нещо като аз ще си флиртувам когато и с който си искам, а ти копче не можеш да ми кажеш, защото съм ти заявил, че не искам да ме ограничаваш. Жените, поне повечето ако флиртуват, го правят не в присъствието на мъжа им. Т.е. Много по тактични са. Иначе не съм против флирта. И аз флиртува понякога, но не виждам смисъл да бия барабана за това точно пък на половинката си.
Ако трябва да опиша мъжа водолей с две думи, бих казала хладнокръвен и психопат. Иначе имам две много близки жени водолейки. Много си ги обичам. Те са коренно различни от мъжете.

# 770
  • Мнения: 504
Аз не съм ок с хора, които заявяват, че много обичат да флиртуват. Особено пък мъже. Това ми звучи, като дори и да сме заедно, аз пак ще си флиртувам с други да ти е ясно. В повечето случаи мъжете от този тип, дори го правят и пред жените си. От друга страна пък е дал и ясно да разбере, че си обича свободата. Нещо като аз ще си флиртувам когато и с който си искам, а ти копче не можеш да ми кажеш, защото съм ти заявил, че не искам да ме ограничаваш. Жените, поне повечето ако флиртуват, го правят не в присъствието на мъжа им. Т.е. Много по тактични са. Иначе не съм против флирта. И аз флиртува понякога, но не виждам смисъл да бия барабана за това точно пък на половинката си.
Ако трябва да опиша мъжа водолей с две думи, бих казала хладнокръвен и психопат. Иначе имам две много близки жени водолейки. Много си ги обичам. Те са коренно различни от мъжете.
.     Психопат точно описва мъж водолей😬 Имах бивш ,който след като се разделихме правеше по 18727 фейк акаунта в сициалните мрежи,следеше ме…абсолютно ку-ку Жените водолей са страхотни,имам 2 приятелки,винаги е весело с тях,интелигентни са ,но обичат да си пийват+ и двете са малко като лепки за партньора

# 771
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Когато мъж афишира, че обича флирта, общо взето звучи като "не очаквай вярност от мен". Границата между флирта и секса са едни 12-20 сантиметра 😁

# 772
  • Мнения: 44
Когато мъж афишира, че обича флирта, общо взето звучи като "не очаквай вярност от мен". Границата между флирта и секса са едни 12-20 сантиметра 😁

Точно, да. Ясна ми е картинката. Най ме изкефи като ми каза сам, че ако му изневеря ще ми прости Grinning Без да сме имали нещо общо, а вече ще ми прощава пича... Grinning

# 773
  • София
  • Мнения: 10 629
Джул, пускай нова тема.

Не съм съгласна за флирта и изневярата. Умирам да флиртувам, никога не съм изневерявала, даже някой път да ми е минавало през главата.
Флирта си е своеобразно разнообразие, чесане на егото и малко ендофини. Няма страшно.

# 774
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Овенчеее, що ми даваш зор?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Шегувам се. Довечера пускам нова тема

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 15:02 от Джулая

# 775
  • София
  • Мнения: 17 923
Кажете нещо за овен. Шеф овен Joy
Ще се бием ли скоро

Зависи ти от кои си. Но е доста вероятно да има шоу.
От Марс в лъв. Иначе съм раче, но паля бързо и е конфликти натискам доста.

Разпознах го в някои коментари с юркането по- специално, нещата от сега за сега, но в работливостта и откровеността - не особено.

# 776
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Налазвайте https://www.bg-mamma.com/?topic=1660906.new#new

Общи условия

Активация на акаунт