Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 91

  • 36 968
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Добро утро Дами,
Аз пак нещо не разбирам. За замразен трансфер - какво значи  „2.02 -ден 0“? От тогава трябва да почна с Прогрестерона (така ми казаха или не съм разбрала) или...?
Кога ще ми бъде трансфера - на 5 дневни? - този ден 0 брои ли се като почваш Устергестан от този ден.
Този ден 0 ме обърква много за ЗЕТ.
Как е при вас? - как се четат дните?
0 за 1 или?

# 676
  • Мнения: 435
Ден 0 преди трансфер, значи деня на ову. Тогава започвате прогестерона. Ден 1 е денят след ову.
Трансфер на 5 дневни ще бъде на 5 ден след ову, във вашия случай мисля че се пада 7.2. Не са ли ви казали вече деня на трансфер?

# 677
  • Мнения: 509
Някой знае ли това изследване А1 за 240 лв., всъщност за какво е ?
Току що на племенницата и звънаха и казаха, че е с правилната доза Програф 2 по 1 , а тя въобще не пие???

# 678
  • Мнения: 1 523
Може да са объркали телефоните.

# 679
  • Мнения: 509
И аз така реших ама не са . Звънна тя на спешния и потвърдиха. Вън фейсбук има една група и сигурно още 40 такива случай .
Направо не знам какво да мисля 
Може да са объркали телефоните.

# 680
  • Мнения: 1 523
Здравейте! Кога са ви звъняли ембриолозите, за да се уговорите за трансфер? На ден 1 или на нулевият? При предишният ми ЕТ помня, че звънаха вечерта на нулевият.

Последна редакция: пт, 02 фев 2024, 14:47 от Фрида

# 681
  • Мнения: 52
Здравейте, на мен са ми звъняли на ден 1.

# 682
  • Мнения: 1 523
Благодаря. Ако не ми звъннат утре, ще им звънна в събота. Не искам да ме забравят.

# 683
  • Мнения: 7
Няма да те забравят. И на мен ми звъннаха на 1-ви ден да ми кажат дали се развива или не. И тогава ми казаха че ще се консултират с моята лекарка и пак ще ми се обадят за да ми кажат за трансфер

# 684
  • Мнения: 1 523
Колко стува вирусологията в Надежда?

# 685
  • Мнения: 435
Ненужно скъпа е (по спомен към 70 лв), аз винаги пускам в друга лаб., спестява едни поне 20-30 лв. Може да видиш и за ваучери в Омед.
Просто трябва да си предвидиш време да ти излезе резултата и да отидеш да си го вземеш с подпис и печат, за да го занесеш в Надежда Simple Smile

# 686
  • Мнения: 7
Колко стува вирусологията в Надежда?
Колко стува вирусологията в Надежда?
Мисля че беше около 70лв. Не помня точно,понеже и хормони пусках и то едно ли бе... но около 70лв.

# 687
  • Мнения: 182
Последно даже май и 90 лв. беше. През Omed в лаборатории Липогард дадохме 58 лв. за двамата, резултатите стават следобяд. Аз не ги нося с подпис и печат - само си ги разпечатвам.

# 688
  • Мнения: 49
Колко стува вирусологията в Надежда?

# 689
  • Мнения: 1 523
Благодаря на всички включили се! Имам още един въпрос повече към пациентите на доктор Цветков. Имали сега правило, че задължително трябва да си тестваме прогестеронът преди трансфер? Защото преди не беше /за миналата година поне/.
Обадиха ми се днес за трансфера и ми казаха да отида час и половина преди процедурата да подпиша някакви документи. Изненадах се, друг път не бяха ме викали толкова рано. Поразпитах и излезе, че то не толкова заради документите, а заради този задължителен прогестерон, за което трябвало 2 часа, докато се види резултат. Не знам, може и истината да са ми казали, ама аз се усъмних. И вас ли викат час и половина - два преди трансфер?

Благодаря ! Flowers Hibiscus

Скрит текст:
Ако някой ще прави трансфер в неделя, може да се обади Simple Smile Ще трепериме заедно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт