Отговори
# 75
  • Мнения: 2 121
Интервюто и фотосесията са правени през месец май. Затова и не говори за новия сериал.
Ако има нещо за което бих го попитала то е да разкаже за Норвегия и къде точно е живял там, мечта ми е да отида.
В Лос Анджелис са гледали Али Смит.✨
Има смели мечти. Скорсезе 💯
Лелята на Керем е екскурзовод, това не го знаех. Следващият път като отидете в Истанбул търсете лелята 😀ама като не знаем как се казва. И задължително разходка на Галата в 4 ч. сутринта.
Чакаме рекламата през септември.

От фотографката 🔥


За Хафса и Картие 🌟
„Известни като най-талантливите, със свободен дух и енергични актьори на своето поколение, #HafsanurSancaktutan и #BoranKuzum станаха първите представители на Cartier в Турция с титлата „Приятели на марката“. Представители на истински талант, тези двама актьори представляват ценности, дълбоко в корените на Cartier: ценности, дефинирани от споделена страст към изкуството и творческия дух. Хафсанур и Боран ще си сътрудничат с Cartier на регионални и международни събития и покани като приятели на марката. Актьорите, които са първите представители на френската бижутерска къща в Турция, ще придружат марката в споделянето на предаността и любовта на Cartier към киноизкуството със света, действайки напълно независимо един от друг.”









Последна редакция: ср, 30 авг 2023, 12:34 от Miraland

# 76
  • Мнения: 1 843


Поздрави за всички в темата с тази позната на варненци картинка.
Вчера бях във вашия град и съм очарована от всичко видяно.
От дете не бях стъпвала във Варна, а вече съм на 50....

Здравейте за кратко, защото утре ще ви поздравя от Боровец. Днес за малко съм си вкъщи и се надявам да успея да гледам последния епизод от историята на Атеш и Лейля, но благодаря на всички коментари и споделяния на части от епизода и новите трепети. Интервюто с Керем е много хубаво и обширно. Харесват ми мечтите му и съм сигурна, че ще направи всичко възможно да ги осъществи, поне да се доближи до тях максимално. Така или иначе той е на този път, въпросът е колко близо до Скорсезе ще стигне. Обаче от Испания спокойно може да стигне до Педро Алмодовар, което ще си е постижение равно на Скорсезе...пожелавам му сбъдване на всички мечти. А ние ще гледаме Керем със Скорсезе или без него  Heart Eyes

Оставям ви с един колаж от забавленията ми през последните дни....само да кажа, че не обикалям по почивки. Пътуванията ми са свързани с работа, която в края на летния сезон и преди началото на новата учебна година са доста натоварени. Хубавото е, че съчетавам работа с почивка на красиви места...



За да не е спам и хвалби, един сбор от последните снимки на Керем

# 77
  • Мнения: 2 121
Резюме и снимки 9 серия

Атеш предлага брак на Лейла и Фюсун идва при тях. Те обясняват решенията си на децата. Докато Ългаз реагира на този брак, Лейля не знае какво да прави. Мерием признава на Мерт, че са мошеници. Фюсун се опитва да открадне дизайните, които ще я издадат от бандата. На сватбата Лейла я очаква изненада.















# 78
  • Мнения: 13 597
Оччарована съм от всичко казано от Керем в обширното му интервю!!!







И съм безкрайно  благодарна на Мира за труда да ни го представи в този вид!!! Hands Clap

Ето това е Керем:



Възхищавам му се за всичко, постигнато от него досега!
Възхиищавам му се и за естественото поведение, за искреността,
за това, че не ссе притеснява да сподели мечтите си ,
а и ного дурги неща от биографията му! Flowers Four Leaf Clover

Прекрасно интервю! Радвам се, че дойдох в тази тема и станах свидетел
на толкова подробности за моя нов фаворит в турското кино! Hands Ok Hand

# 79
  • Мнения: 296
Ох, не ми харесва Атеш в ареста на полицията. Най вероятно ще арестуват Лейла на сватбата. А лелята няма какво да се сили ,защото и тя е затънала до гуша в лъжи.
  Не веднъж съм писала ,че харесвам хора като Керем ,които знаят какво искат ,как да го постигнат и неотклонно преследват мечтите си. Желая му работа с най - добрите световни режисьори.
 Подозирам ,че епизодът ще е инфарктен.
  Мисля ,че продължението на фразата " ако силно обичаш" е "ще простиш и ще се опиташ да помогнеш на любимия", защото всички в бандата с изключение на Якуб лъжат , защото имат някакъв личен проблем. Сигурно ще е стресиращо за Атеш , но той ще "разплете чорапа".
  За сега толкова .
Лека вечер!:heart:

# 80
  • Мнения: 13 597
От снимките от еп.9.

Коя е тази жена с Якуб?



А според мен Атеш е дошъл в полицит,
за да спасява юлейла след доноса на леля муу.
Не ми е ясно също Якуб дали не е решил да отвлича Берит?

# 81
  • Мнения: 2 121


Младоженецът обаче не е на кеф. Има защо. За ареста мисля, че Атеш е отишъл при Онур, който му е разказал всичко. Ама да видим.🤔

Малката ни сватбарка е готова да бъде шаферка.😘



Нашите Хакери...


Жената с Якуп е Мерием.

# 82
  • Мнения: 13 597
Здравейте! Blue Heart

Вместо нов епизод, днес ще имаме нов трейлър... май?

Познавате ли тази снимка? От реала ли е или от сериала?



А тази е с пожелъние за приятен слънчев ден без напрежение...

# 83
  • Мнения: 8 596
Джу, ако не се лъжа, снимката е от фотосесия.

Боже, какъв е тоя чаршаф, с който са облекли Хафса? А прическата отново показва щръкналите й ушаци. Стилистите действително се подиграват с нея, такова хубаво момиче.

И аз съм на мнение, че Атеш знае за лъжите и си играе с нея... нещо ще е научил през седмицата, която не ни дадоха какво се е случило.

Честито за Картие на Хафса - голям успех. Малката е сладко бонбонче.

# 84
  • Мнения: 2 121
Очакваме фрагман


Анализът на 8 епизод
"Чистилището"
https://mycapella.org/2023/08/28/araf-ya-cok-seversen-8-bolum/

"Кой според вас е най-жестокият аспект на любовта? Раздяла, необичан, измамен или използван? Може би всички, може би нито едно. Мисля, че повечето от нас имат разочарование в любовта. Мисля, че най-жестокият аспект на любовта е да виждаш, че изобщо не си обичан, докато мислиш, че си обичан, въпреки че обичаш като луд. Все едно гориш в ада..."



Лейла е като излязла от древно римска трагедия с тази рокля. Тогава са  ходили с такива препасани чували. До 7 серия една стилистка е обличала и двамата, но от 8-ма явно е останала само с Керем, а Хафса е с друг.

# 85
  • Мнения: 8 596
Бирсен Алтунташ е съобщила, че договорът на Керем с Ай Япъм продължава. След като свършат снимките на "А ако обикнеш силно", той ще се снима за цифрова платформа, а също и филм на продуцента Керем Чатай.

Последна редакция: чт, 31 авг 2023, 19:46 от ·٠•Snejka•٠·

# 86
  • Мнения: 2 121
"Знам, че жена ми е лъжкиня"

# 87
  • Мнения: 161
Какъв фрагман! Сигурно нещата пак няма да са съвсем такива, каквито ни ги представят 😅
"Знам, че жена ми е лъжкиня"


Атеш: Да можеше и семейството ти да дойде на сватбата.
Лейля: Ами, ще видим. Да се надяваме!

Лейля: Чичо Салих, спомняш ли си за мен? Аз съм Лейля. В деня, в който претърпя злополука, ти ми се обади и каза, че знаеш къде е майка ми. Спомни ли си?

Атеш: Историята ни с Лейля започна в един асансьор. Намерихме се, докато и двамата бягахме от нещо. За съжаление, повечето хора не познават човека, за когото се женят… Но в това отношение аз съм най-големият късметлия на света, защото… Защото знам, че Лейля, моята съпруга, е лъжкиня.


За мен винаги е удоволствие да чета/слушам интервюта с Керем. И новото за Vanity Fair Испания много ми хареса. Човек никога не трябва да спира да мечтае и да преследва мечтите си и Керем прави точно това. Той вече е осъществил някои свои мечти, нека не спира да преследва останалите. Пожелавам му от все сърце да ги сбъдне всичките и дори да постигне неща, за които не е мечтал! 🍀

Джу, снимката е от 2020 г., когато се излъчваше “Почукай на вратата ми”, много красива фотосесия на Керем и Ханде за новогодишното издание на Hello.

Последна редакция: чт, 31 авг 2023, 20:00 от JuliaB

# 88
  • Мнения: 13 597
Страхотен трейлър!!!!  Hands Ok Hand Hands Clap
Многоо драматичен, особено на финала. А може и това да не е финала?
Очевидно майката на Лейла се появява, но като че ли не на сватбата.
Щуе има развитие...

Как ще дочакам събота...







https://www.instagram.com/p/CucSUjpo2xI/?hl=bg

# 89
  • Мнения: 2 121
Атеш е изоставил Лейла на олтара 😳



И аз не искам нещата да са такива каквито изглеждат.
 Знам, че Лейла си го заслужи. Как въобще си мислеше, че ще гради семейство в лъжа. Той много пъти и даде възможност да каже истината. Но така пред всички. Ами децата как ще го приемат. Атеш обеща пред Ългаз да не ги наранява. Берит миличката може пак да престане да говори. Интересно коя и каква ще е майката.

Нашето момиче вече е във Венеция 🍀

Общи условия

Активация на акаунт