С какви дрехи обличате децата си в къщи?

  • 3 984
  • 101
  •   2
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
С удобни клинчета и блузки, или анцунг.
Имам си доста клинчета, защото много се цапа, лази (нищо, че е голям) и се накъсват бързо, особено на коленцата.

Каката, макар и голяма, също се облича в спортно екипче в къщи. Така й е по- удобно, защото редовно си прави някакви гимнастики. Wink

# 16
  • Мнения: 3 360
Най-вече с удобни Peace

# 17
  • Мнения: 966
с по стари дрешки,но удобни Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 457
С анцузи (панталончета) и блузки, но това не означава, че са стари - играе с тях и навън  Wink

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

 И ние сме така.Взела съм им по няколко чифта долнища и няколко блузки,не много скъпи,но качествени-български.За сега съм много доволна от анцузите на "Дино". Peace

# 20
  • Мнения: 1 446
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink

Peace

# 21
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
С анцузи, които са поокъсяли и поизбеляли или лекьосани и не стават за навън. Винаги се намира по някоя "зяносана" дрешка Wink
Има и 1-2 комплектчета, купени за по 4 лв. от някой "домашен" шивашки цех - за вкъщи стават.

# 22
  • Мнения: 14 133
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink

Peace
И аз.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Каквото си облечат сами. Е, с поли не е много удобно, но понякога разрешавам на малката.
При повечето комплекти им окъсяват първо понталоните и си остават за у нас - в почивните дни. А иначе - както са били на градина, така си остават до обличането на пижамите.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 11:23 от ДЕ ВАня

# 24
  • Мнения: 1 364
с по стари дрешки,но удобни Wink

# 25
  • Мнения: 1 434
Вкъщи е с  удобни и меки дрехи  анцунг.. или  блузка и   долница от анцунг  bouquet

# 26
  • Мнения: 173
Определено с меки и удобни ! Винаги ги карам да се преобличат.Навън с дънки,джинси и т.н.,а в къщи-анцунг.
Случва се на малката да и обличам дрешки от баткото.

# 27
  • Мнения: 3 537
Каквито навън - такива и вътре.Е, има 2 блузки,както и 2 чифта дънки които са само за навън.

# 28
  • Мнения: 3 271
Никой вкъщи няма дрехи "за вкъщи" и "за навън".
Дрехите са за да се носят.
....първо вън, а после- за домашна употреба  Simple Smile

И при нас така Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Вкъщи е с  удобни и меки дрехи  анцунг.. или  блузка и   долница от анцунг  bouquet
и при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт