Пребиха и ограбиха сестра ми

  • 2 574
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Искрено те моля да намериш специалист, който да и предпише нещо защото тези травми са много опасни!

Кажи на сестра си, че стискам палци да се оправи бързо както и това да не се страхува от циганската мафия в България. Не бива да крием фактите дори и ако са я заплашвали!!!

# 16
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви за съпричастността.Ще и се обадя да и кажа да се маже с белтък.

# 17
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ох , Ели освен да кажа ,че съжалявам за сестра ти друго не мога!!!!
Силна прегрътка и за теб  Hug

# 18
  • Мнения: 6 417
Белтъкът само стяга кожата, но не прибира отоци newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 160
Много неприятно, съжалявам за случилото се.

Аз да попитам, поне медицинско има ли?

# 20
  • Мнения: 728
Много гадно....дано тоя идиот си понесе последствията! #2gunfire
А на сестрати и желая от сърце бързо да се оправи! Praynig
Нашата държава няма оправия.... и в 100 ЕС да влезем пак ще има такива долни и гадни твари!  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 663
Кажи на сестра си да отиде на о4ен лекар.Мъжа ми  го пребиха преди няколко месеца и му взеха телефона, окото му беше много зле-ударено с бокс.Отидохме на спешен кабинет в о4на клиника, там му изписаха капки и хап4ета за  разсейване на отока-много бъро се възстанови.

# 22
  • Мнения: 5 468
Съжалявам за нелепата случка...
Пожелавам успешно възстановяване на сестра ти..., но с психологичните проблеми не знам, колко време ще й бъде необходимо да се справи Sad.
Мен така са ме нападали преди 4-5 години 2 пъти, но не за да ме бият и ограбват. И в двата случая се размина..., но влага още ми държи и видя ли мъж да върви до мен, зад мен, пред мен и не се чувствам спокойна Sad.

# 23
  • Мнения: 2 910
Егати изрода #2gunfire
Съвет как да се лекува не мога да дам, но искрено желая на сестра ти бързо да се възстанови Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Много съжалявам  Sad Дано се възстанови възможно най-бързо. newsm17

# 25
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Mного съжалявам Sad Ужасно... Дано се оправи сестра ти, най-вече дано вече не се случват такива неща...
В Пловдив има много наркомани.. здрави,прави,доста симпатични младежи..българи при това. Докато живеех там неведнъж съм се сблъсквала с такива.. Вървят срещу мен, изведнъж се засилват и ме хващат за синджирчето на врата (примерно) и го дърпат така че да се скъса... и бягат. Така ми откраднаха любимото златно синджирче.. Една вечер пък искаше да ме обира един пич.. но аз бях ядосана за нещо и само му казах да се разкара да не му отнеса главата. Той посегна, но аз бях хванала ключовете си и супер злобно ги забих в рамото му (беше с безръкавна блуза).. Той подскочи супер уплашено, отстъпи назад и в този момент се зададоха някакви хора и той избяга...

# 26
  • Мнения: 1 866
Тръпки ме побиха! Хората вече съвсем озверяха! Не можаха ли да й дръпнат чантата без да я пребиват! Много съжалявам за случилото се и дано сестра ти се съвземе бързо от шока.
За травмите - намерете хомеопатичното Арника Монтана, например 9 СН и да взима по 3 гранулки на всеки 2 часа. Много помага за подобен тип травми. А и да не помогне, е съвсем безвредно.

# 27
  • Мнения: 2 035
Думи нямам.........Егати ужаса, как е възможно бе, от къде такава злоба в тия "човеци"  #Cussing out

Много съжалявам за сестричката ти  Confused

# 28
  • Мнения: 33
Гадни изроди, понякога ми иде наркоманите до един да ги натръшкам, тези нещастни изверги. Тъкмо чета, че във Варна един убил баща си и намушкал майка си. Съжалявам за сестра ти!

# 29
  • Мнения: 2 386
Ужас !!! Милата....

Възмутена съм!Дано се оправи скоро!  bouquet


Още по-възмутена съм,че тази тема се простира на скромните 2 страници, а темата с бебето на Азисчо(на долния ред) е 5 пъти по-голяма...
Народопсихология.

Общи условия

Активация на акаунт