Тази година имам абитуриентка!Кажете, моля, къде в София....

  • 16 233
  • 51
  •   1
Отговори
  • u doma
  • Мнения: 170
Молбата ми е следната  Simple Smile
Тази година дъщеря ми има абитуриентски бал.
Бихте ли споделили впечатления от модни къщи в София (и не само),кажете къде се намират, ако имат и сайт също моля да споделите.Покажете и ваши официални тоалети от модни къщи,от които сте доволни.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 184
Молбата ми е следната  Simple Smile
Тази година дъщеря ми има абитуриентски бал.
Бихте ли споделили впечатления от модни къщи в София (и не само),кажете къде се намират, ако имат и сайт също моля да споделите.Покажете и ваши официални тоалети от модни къщи,от които сте доволни.
Амиии....сложна работа. И аз тази година съм абитуриентка и, честно казано, нищо няма по магазините. Особено в Сватбен център София. Там всичко е от грозно нагоре. Днес ходих и впечатлението е - няма смисъл! Или са го направили ведомствен магазин за кабаретни актриси.....

# 2
  • u doma
  • Мнения: 170
Е то не е ли рано още? В смисъл, излязли ли са вече новите колекции?
Нещо не съм в час вече с тези неща...Не ми се е налагало скоро да купувам толкова официален тоалет.  Confused

# 3
  • Мнения: 4 362
Виж тук www.svatba.start.bg има сватбени салони,но там предлагат и абитуренстки рокли

# 4
  • Мнения: 3 248
Как рано?! #Crazy Даже леко закъснявате вече! Wink
Сестра ми също е абитуриентка. Роклята й ще й я правят в модна къща "Нюел" - или нещо от сорта да беше. Thinking Намира се в центъра, в една уличка до 5-те кюшета.

# 5
  • Мнения: 1 813
А аз четох в "Хай клуб",че всяка година има ревю на различни български дизайнери специално за абитуриентите и може да се купят рокли направо от производителите и излизали доста по-евтино,а същевременно са оригинални. Пишеше,че това се прави март месец в София,но не си спомням къде. Потърси "Хай клуб" от тази седмица,на последните страници беше  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 184
А аз четох в "Хай клуб",че всяка година има ревю на различни български дизайнери специално за абитуриентите и може да се купят рокли направо от производителите и излизали доста по-евтино,а същевременно са оригинални. Пишеше,че това се прави март месец в София,но не си спомням къде. Потърси "Хай клуб" от тази седмица,на последните страници беше  Peace
В музея "Земята и хората" към средата-края на март

# 7
  • Мнения: 68
minalata god pove4eto bqha oble4eni kato bulki/samo 4e cvetni/.hodih da gledam abiturentite ot tehnikuma po obleklo,o4akvah malko pove4e stil,ama ne.nqkoi bqha oble4eni kato prostitutki.magazinite predlagat mnogo,no kogato tragne6 da tarsi6 nikoga ne otkriva6 podhodq6toto.ili pone rqdko.
predlagat se strahotni materii,ako se porazrovi po spisaniqta ili pogleda fe6an kanala,moge da si izmisli roklq koqto da i otgovarq napalno i da e edinstvenna.
v takav den vseki se stremi da e unikalen.
uspeh v zada4ata po namiraneto na toalet:)))

# 8
  • Мнения: 104
И на мен ми се струва, че е рано още... към април май започват да зареждат магазините... иначе и по Пиротска и по Графа има тоалети, но за модни къщи не се сещам... Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 120
много важно е тя какво иска и към какво се е ориентирала
има страшно много рокли тип принцеса,ако иска такава ще има голям избор
аз бях миналата година и си я ших.бях избрала модела,на жана жекова-струваше около 1000 май и затова не си я взех.отидох на шивач,дори я попромених малко.беше цикламен сатен и отгоре черна дантела на големи цветя с тук таме мъниста.получи се добре
аз знаех какво искам и затова почнах да я шия началото на април и към 20 април беше готова
това е роклята на жекова,която харесах  http://www.janajekova.com/p/c_stela/pic02_big.jpg
много бях харесала и тази http://www.janajekova.com/p/c_shampansko/pic07_big.jpg


ето няколко мои снимки,за съжаление в момента не разполагам с хубави,а на тези роклята е излезнала ужасно(не че се вижда цялата),но поне се вижда цвета и материата
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=1
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=2

ще кача такива,на които се вижда цялата ясно
на момичето до мен също беше много хубава и семпла

# 10
  • Мнения: 4 076
Катя,виж тук- http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4731&postdays=0& … r=asc&start=0
Също разглеждат проблема с абитуриентските тоалети,може пък да ти дойде някоя идея.Една рокля ли ще правите,в смисъл имат ли втора вечер,някакво изпращане в училище?А за себе си нещо предвидила ли си Wink?Нейното желание какво е?Еднократен екстравагантен тоалет или нещо по-семпло,което може да се носи много пъти?

# 11
  • Мнения: 13 801
И аз мисля, че първо трябва да обсъдите нейните желания. Как се вижда - в нещо екстравагантно (и неизползваемо след това Wink) , или в нещо по-семпло, или в нещо артистично. После поразгледайте списания, погледайте модните ТВ канали, и едва тогава търсете модни къщи, шивачи и т.н. От значение са и финансовите ви възможности или по-точно готовността да хвърлите определени средства за тоалет.
Последните години ми прави впечатление, че всички са като униформени - бюстието, полата кринолин. Само цветовете различни! Скука ooooh! Включително и в по-специалните училища, като техникумите по облекло, по текстил, в художествените гимназии - всички са като от конвейр. Не знам защо така нямат въображение младите момичета newsm78 Или се страхуват да бъдат по-различни!
А пък аз ако бях абитуриентка сега, със сигурност бих предпочела интересната екскурзия, пред лъскавата премяна Laughing 

# 12
  • u doma
  • Мнения: 170
Благодаря ви за отговорите и дадените сайтове,момичета. Чудесни сте!   bouquet
Нейните желания сме ги обсъждали много пъти, но и тя самата незнае точно какво иска, пък и неможе да облече всичко, което й хареса, понеже е леко пълничка и много се притеснява това и онова как щяло да й стои,дали няма да е смешна и така... Труден ни е избора,сега се е спряла на една червена рокля, която е видяла в един филм "Перфектния мъж", ако сте го гледали, няма как да ви покажа обаче снимка на самия тоалет.  Rolling Eyes Та за тази рокля май ще ни трябва добър шивач,а ние сме така да се каже в дълбока провинция /гр.Севлиево/ и си нямаме тук толкова добър шивач,който да й я направи както я иска.
Та имам нова молба  Embarassed Бихте ли споделили някой добър шивач, от който вие лично сте доволни или за който сте чували добри отзиви.

# 13
  • Мнения: 13 801
Ох, това с шивача е най-неудачното решение според мен! И магьосник да е, може да се окаже, че точно този модел на нея не й стои добре! И това ще се разбере едва след като е готова дрехата. Защо първо не попремери това- онова, да видите за цвят, модел, дължина!

Щом е пълничка, може би е по-добре да се ориентира към дълга пола и блуза от друг цвят и материя newsm78 Миналата година засякох в един магазин такова по-пухкаво момиче да си купува обувки. Облече си тоалета, за да прецени по-добре, как ще стоят. Беше точно с дълга до земята пола и блуза от друга материя и някакъв шантав модел  Wink и изглеждаше много елегантно!

# 14
  • Мнения: 1 063
Почти всеки ден минавам по Стамболийски и на витрината на Холидей /на Стамболийски и Ботев долу-горе / има много интересни тоалети, дано да съм помогнала малко Peace

Успех в намирането на неповторимата рокля!

# 15
  • Мнения: 3 050
много важно е тя какво иска и към какво се е ориентирала
има страшно много рокли тип принцеса,ако иска такава ще има голям избор
аз бях миналата година и си я ших.бях избрала модела,на жана жекова-струваше около 1000 май и затова не си я взех.отидох на шивач,дори я попромених малко.беше цикламен сатен и отгоре черна дантела на големи цветя с тук таме мъниста.получи се добре
аз знаех какво искам и затова почнах да я шия началото на април и към 20 април беше готова
това е роклята на жекова,която харесах  http://www.janajekova.com/p/c_stela/pic02_big.jpg
много бях харесала и тази http://www.janajekova.com/p/c_shampansko/pic07_big.jpg


ето няколко мои снимки,за съжаление в момента не разполагам с хубави,а на тези роклята е излезнала ужасно(не че се вижда цялата),но поне се вижда цвета и материата
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=1
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=2

ще кача такива,на които се вижда цялата ясно
на момичето до мен също беше много хубава и семпла


балът ми бе миналата година и тези снимки на тази рокля ги бях гледала в нета(аз тогава много ровичках из нета, но тъй като не ми се даваше някаква огромна сума само гледах Wink ) Виждам, че ти си я направила много хубава-браво и модела и избора е хубав  bouquet
Иначе аз успях да си намеря рокля каквато исках в един магазин на центъра на Варна-след много мрънкане-дано и вие успеете Hug

# 16
  • Мнения: 1 120
аз съм от софия,но ходих чак до пловдив да ми я шият.тук в сф ми искаха фантастични суми за нея.от порядъка на 300-400лв,защото била много сложна и цялата дантела се шиела на ръка,защото мънистата чупели иглите на машината.чрез познати стигнах до една жена на 60 и нещо години от пв и ми взе СМЕШНИТЕ  60лв ????тя работела на времето в агресия или нещо такова,сега е пенсионерка.аз малко трудно се навих да я дам при нея,защото почти не шиела вече,но рискувах и се получи найстина добре

# 17
Много красиви и елегантни рокли има в "Паола Апси",но не са евтини newsm78

# 18
  • Мнения: 597
И аз имам абитуриентка тази година,но още не сме говорили какво и как ще бъде,много ми е интересна темата..КОлко излиза горе долу едно абитуриенство в Бг ?Извинявайте за тъпия въпрос,ама нали съм дал4 от Бг,и направо не съм в 4ас за нещата.../Извинявам се на мамата,която е пуснала темата,4е малко я спамя../ Но като гледам сега цените какви са...направо си е страшно...въпреки,4е съм в USA,за Бг това са много пари...а ми се иска и моята Принцеса,да се 4увства Принцеса..

# 19
  • Мнения: 2 229
Колко излиза напълно зависи от възможностите. По баловете има рокли от 200 до някакви космически суми от рода на 3000 лв. Можеш да си направиш прическа, грим маникюр и за 20 и за 100. И не винаги по-скъпото е по-хубаво. Аз посмъртно не бих дала толкова ужасно много пари за 1 вечер...

А по темата - ако ще ходите до София, защо не минете и през Асеновград? Там в момента има мноооого рокли, много мои приятелки си купиха оттам, нали с това е известен града. Хора от София ходят в Асеновград, защото тук нищо няма...

# 20
  • Мнения: 4 076
Бюстие и кринолин няма да стоят много добре на пухкаво момиче,въпреки,че те са сладки каквото и да облекат.Не са удобни нито за сядане,нито за танци.Другият вариант е "фолкпевица"и с това идеите на най-известните ни дизайнери се изчерпват,за да се развихрят върху цената.Каквото и да иска дъщеря ми,аз не мога да й позволя  да посреща баби,дядовци,роднини и приятели,полугола.Не смятам да харча за ходене до София,каквото има в нашия град-това.Вчера видях доста интересен тоалет в лила в един булчински магазин,например.Достатъчно пари отиват за частни уроци,курсове,кандидат-студентски изпити,шофьорски курсове и мн.др.,а имам и друго дете.Да се научат да се забавляват и радват на празника,вместо да си ги мерят(роклите).Шивач-изключено.Имам много лош опит,не смятам да рискувам.Екскурзия вместо тоалети ми звучеше добре,преди да видя една такава.Абитуриентите бяха постоянно пияни и дори не желаеха да слизат от буса да разгледат древната Троя.Иначе на бала бяха семпло облечени и много кротки-до 23 часа някъде изпаднаха в пиянски унес.
На слука на всички абитуриенти и техните майки,и давайте снимки Peace

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 10:52 от lilac

# 21
  • Мнения: 597
Усещам как бавно и методи4но запо4ва да ми се изправя косата...До деня на бала,май ще отворя тема :" Ве4е без коса"... И аз не мисля да се превъзнасям само заради една ве4ер,Права е Лилак, трябва да се зарадват на празника си..а не само коя с какво по-по ще бъде...не е само бала им...но едва ли го разбират,защото абитур.балове са някаква такава психоза...абе народа изперква всякаш!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 778
Усещам как бавно и методи4но запо4ва да ми се изправя косата...До деня на бала,май ще отворя тема :" Ве4е без коса"... И аз не мисля да се превъзнасям само заради една ве4ер,Права е Лилак, трябва да се зарадват на празника си..а не само коя с какво по-по ще бъде...не е само бала им...но едва ли го разбират,защото абитур.балове са някаква такава психоза...абе народа изперква всякаш!
За жалост, сте абсолютно прави ..  Thinking
Това събитие се  епревърнало в един панаир, на който много от хората( децата  newsm78 ) се правят на такива, каквито въобще не са..И това с цената на пропиляването на средствата на родителите си  Naughty

# 23
  • Мнения: 30
Миналата година бях абитуриентка и си ших роклята, занесох две снимки и казах, че искам нещо средно между двата модела. Роклята беше сатенена от две части - бюстие с дантела и дълга пола без обръч ми излезе 200 лева. Честно казано ако мога да празнувам пак щях да си ушия не толкова дълга рокля от някаква по-лека материя, защото денят на бала беше топъл и  ако можех  бих си отрязала полата, защото ми се пречкаше. Освен това бюстието имаши два банела надлъжно, които ограничаваха малко движенията и трябваше да седя права като дъска.
Накратко - по-добре да е нещо удобно, за да не развали прекарването на момичетата Simple SmileОсвен това ако изберат нещо различно от бюстие и пола ще са по-оригинални, твърде много момичета се обличат по този начин. Това е моя опит с баловете, а ако някой иска координатите на шивачката все пак да пита и ще ги напиша.

# 24
  • София
  • Мнения: 163
Можеш да погледнеш и тук http://www.art.bg/rogarga/kontakti.htm

# 25
  • Мнения: 4 076
А също и www.nevenamoda.com    Като гледам обаче кои са й клиентките и приятелките,ми се струва,че шие на дами,които си играят с хилядарките.Все пак може да ти дойде някоя идея.
Дали ще е психоза,малко си зависи и от нас,родителите.Нашият бал още не е дошъл,но отсега сме се разбрали,че мога да купя скъпа,маркова рокля,но няма да платя за кандидат-студентски уроци и курсове за ВУЗа,за който мечтае.Ако става въпрос,винаги ще има момичета с по-скъпи тоалети,както и обратно.Добре е отсега да свиква как да постигне максимум ефект с минимум средства.На сватби и балове се радвам,но не робувам.

# 26
  • u doma
  • Мнения: 170
Аз не мога да си позволя да дам хиляди левове за скъпа рокля от тези бутици , но ви благодаря за всички идей , който сте ми дали . Предполагам че тя ще си хареса модел и ще намерим добра шивачка .  Praynig Praynig PraynigПък ще видим дано го реши скоро ,че няма много време за чудене.

# 27
  • Мнения: 18
Молбата ми е следната  Simple Smile
Тази година дъщеря ми има абитуриентски бал.
Бихте ли споделили впечатления от модни къщи в София (и не само),кажете къде се намират, ако имат и сайт също моля да споделите.Покажете и ваши официални тоалети от модни къщи,от които сте доволни.

Значи да знаеш от 7 до 11 март ще има изложба в музея Земята и хората на абитуриентски рокли,над 2000 модела ще са и на много ниски цени,а и като погледнах каталога роклите бяха страхотни,аз също сам абитуриентка тази година и мисля от тази изложба да си купя рокля!

# 28
  • Мнения: 18
Благодаря ви за отговорите и дадените сайтове,момичета. Чудесни сте!   bouquet
Нейните желания сме ги обсъждали много пъти, но и тя самата незнае точно какво иска, пък и неможе да облече всичко, което й хареса, понеже е леко пълничка и много се притеснява това и онова как щяло да й стои,дали няма да е смешна и така... Труден ни е избора,сега се е спряла на една червена рокля, която е видяла в един филм "Перфектния мъж", ако сте го гледали, няма как да ви покажа обаче снимка на самия тоалет.  Rolling Eyes Та за тази рокля май ще ни трябва добър шивач,а ние сме така да се каже в дълбока провинция /гр.Севлиево/ и си нямаме тук толкова добър шивач,който да й я направи както я иска.
Та имам нова молба  Embarassed Бихте ли споделили някой добър шивач, от който вие лично сте доволни или за който сте чували добри отзиви.


също има много хубави и елегантни рокли ж магазините на Жана Жекова и не са мн скъпи,но магазините са и тук ж сф

# 29
  • Мнения: 4 076
Цитат на: pegi_sf link=topic=158370.msg3112529#msg3112529 date=116
9989952
Значи да знаеш от 7 до 11 март ще има изложба в музея Земята и хората на абитуриентски рокли,над 2000 модела ще са и на много ниски цени,а и като погледнах каталога роклите бяха страхотни,аз също сам абитуриентка тази година и мисля от тази изложба да си купя рокля!
Kаталога има ли го на Интернет качен,че да го разгледаме?

# 30
  • Мнения: 1 339
http://www.romantika-fashion.com/
Това е сайта на модна къща Романтика фешън. Имат страхотни модели в интернет.
Някой случайно да знае как им варират цените ?

# 31
  • Мнения: 18
Цитат на: pegi_sf link=topic=158370.msg3112529#msg3112529 date=116
9989952
Значи да знаеш от 7 до 11 март ще има изложба в музея Земята и хората на абитуриентски рокли,над 2000 модела ще са и на много ниски цени,а и като погледнах каталога роклите бяха страхотни,аз също сам абитуриентка тази година и мисля от тази изложба да си купя рокля!
Kаталога има ли го на Интернет качен,че да го разгледаме?

не,засега го няма ако го намеря и ако има ж интернет ще ви го кажа!

# 32
  • Мнения: 18
http://www.romantika-fashion.com/
Това е сайта на модна къща Романтика фешън. Имат страхотни модели в интернет.
Някой случайно да знае как им варират цените ?

Ами цените там са доста високи Shocked Grinning

# 33
  • Мнения: 1 339
http://www.romantika-fashion.com/
Това е сайта на модна къща Романтика фешън. Имат страхотни модели в интернет.
Някой случайно да знае как им варират цените ?

Ами цените там са доста високи Shocked Grinning

Какво имаш предвит под "доста високи". Всеки човек има различни разбирания за високи цени.
Говори ми горе долу в цифри  Peace

# 34
  • Мнения: 18
http://bulpressphoto.com/members/index.php?u=vn&n=22&nt=h

ето ви линка за изложбата в музея Земята и хората

# 35
  • Мнения: 18
http://www.romantika-fashion.com/
Това е сайта на модна къща Романтика фешън. Имат страхотни модели в интернет.
Някой случайно да знае как им варират цените ?

Ами цените там са доста високи Shocked Grinning

Какво имаш предвит под "доста високи". Всеки човек има различни разбирания за високи цени.
Говори ми горе долу в цифри  Peace


ако искаш по евтини рокли на Романтика ще има на изложбата в Музея-http://bulpressphoto.com/members/index.php?u=vn&n=22&nt=h#
разгледай го

# 36
  • Мнения: 1 339
Просто ме интересуваха цените в цифри, а не 'евтини' или 'скъпи' са.
Всеки има различно мнение за това кое е евтино и кое скъпо. Така че, това евтино и това скъпо с нищо не ми отговаря на въпроса.
 Tired

# 37
  • Мнения: 18
Просто ме интересуваха цените в цифри, а не 'евтини' или 'скъпи' са.
Всеки има различно мнение за това кое е евтино и кое скъпо. Така че, това евтино и това скъпо с нищо не ми отговаря на въпроса.
 Tired


От 1000 нагоре Joy Joy

# 38
  • Мнения: 1 339
Днес бях в единия магазин на Романтика. Цените на роклите, които бяха изложени в магазина бяха около 300-400 лв. Над 400лв нямаше  Naughty 
Предполагам, че тези рокли на Романтика, които са от 1000лв. нагоре са моделите на Eddy K тъй  като Романтика е техен представител за БГ и сигурно шият с техни платове пък и моделите са техни...
В магазина имаше добри модели но аз лично нищо не си харесах  Wink  Ще ходя в другите им магазини и в шоурума там може да има по-богат избор.

# 39
  • u doma
  • Мнения: 170
Днес бях в единия магазин на Романтика. Цените на роклите, които бяха изложени в магазина бяха около 300-400 лв. Над 400лв нямаше  Naughty 
Предполагам, че тези рокли на Романтика, които са от 1000лв. нагоре са моделите на Eddy K тъй  като Романтика е техен представител за БГ и сигурно шият с техни платове пък и моделите са техни...
В магазина имаше добри модели но аз лично нищо не си харесах  Wink  Ще ходя в другите им магазини и в шоурума там може да има по-богат избор.
sisin4e, моята дъщеря също си хареса една от роклите изложена в сайта на Романтика.Интересува ме следното..Понеже прочетох, че си ходила до магазина им, би ли ми казала имаше ли ги тези рокли, които са в сайта или бяха изложени други модели???

# 40
  • Мнения: 1 339
Там където ходих имаше доста модели но сякаш не беше богат избора.
Огледах ги добре и сякаш само този модел от сайта:


Мисля, че само този модел от тези от сайта го имаха изложен. Но те имат и други магазини и тези дни ще ходя да оглеждам и там. Много искам да ги видя тези модели от сайта много са красиви  Flutter

П.П. Ако искаш кажи кои модели ви интересуват ще проверя за ценичките Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 21:51 от sisin4e

# 41
  • u doma
  • Мнения: 170
sisin4e, за съжаление немога да ти покажа коя рокля си е харесала дъщеря ми, понеже са я махнали от сайта  Sad
Но все пак благодаря за информацията, пиши отново когато разгледаш и другите им магазини, да споделиш отзиви за изложените модели.

# 42
  • Мнения: 18
Вчера бях в магазините на Романтика и имаше много хубави модели на мн изгодни,аз когато ходих за последно цените бяха ужасно високи а сега не е така!На Пиротска има много хубави модели и са много евтини за сега  bouquet Joy Laughing

# 43
  • Мнения: 4 473
Днес бях в единия магазин на Романтика. Цените на роклите, които бяха изложени в магазина бяха около 300-400 лв. Над 400лв нямаше  Naughty 
Предполагам, че тези рокли на Романтика, които са от 1000лв. нагоре са моделите на Eddy K тъй  като Романтика е техен представител за БГ и сигурно шият с техни платове пък и моделите са техни...
В магазина имаше добри модели но аз лично нищо не си харесах  Wink  Ще ходя в другите им магазини и в шоурума там може да има по-богат избор.

Би ли споделила адреса на тези магазини! Благодаря!  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 339
Магазин Романтика
София
ул. Пиротска #3

Бутик Романтика
София
бул. Витоша #42
тел: 0888 087 820

Шоу Рум Романтика
София
ул. Екзарх Йосиф #7
тел: 0896 876 167

Бутик Eddy K.
София
ул. Солунска #52
тел: 0896 876 171

 Peace

# 45
  • u doma
  • Мнения: 170
sisin4e, благодаря ти за адресите.   bouquet
Сега, в петък ще идваме с дъщеря ми до София да разгледаме и непременно ще посетим поне магазина им.

# 46
  • Мнения: 817
Погледни тук :http://www.nevenamoda.com/ и тукhttp://www.astellaimage.com/index.php и тук http://www.virginia-atelier.com/
За мен това са фаворитите от родните дизайнери.За спциални поводи и аз съм си поръчвала при тях.Ако харесаш модел ,но не твойта мярка в срок от около месец ти го правят по мярка.
Тази Нова година посрещнах с Астела ,миналата годин бях кума и кмбинирах страхотен корсет от "Невена" със страхотен сатенен панталон ,стана супер..............за същата свадба майка ми пък беше с рокля а Виргиния Здравкова,която беше също страхотна и много ефектна....... Laughing

# 47
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз бях абитуриентка преди 6 г. - не толкова скоро, но не и прекалено отдавна. Роклята ми беше на Джина Ник, ходихме в ателието й, разгледах сума ти рокли, жената беше изключително услужлива и внимателна. Роклята, която си избрах, не беше от най-евтините, но и при Джина, и на пазара като цяло имаше и доста по-скъпи още тогава. Моделите при нея като цяло бяха доста стилни, предлагат и корекции на избраната дреха при необходимост...

За съжаление няма страница в интернет или поне аз не откривам. Ето адреса и телефона на ателието обаче, надявам се инфото да е актуално:

Джина Ник - София, ул. Браила №2, тел. 02 - 858 54 39.

На шивач и аз не бих разчитала, тъй като наистина не се знае дали конкретният модел ще стои добре на момичето - това може да се разбере едва, когато роклята е вече готова.

# 48
  • Мнения: 18
Днес бях на изложението в Музея Земята и хората,имаше много модели,малко обувки и чанти и бяха на цени от 200 до 800 лв,имаше мн хубави модели Grinning Laughing #Crazy

# 49
  • Мнения: 2 229
Днес бях на изложението в Музея Земята и хората,имаше много модели,малко обувки и чанти и бяха на цени от 200 до 800 лв,имаше мн хубави модели Grinning Laughing #Crazy

Обувките какви бяха? Grinning

# 50
  • Мнения: 18
ми имаше хубави модели във всички цветове,имаше и по-ниски и по-високи,отиди и ги виж докато още го има изложението Laughing

# 51
Аз бях абитуриентка преди 2 години и за моите рокли ходих до Асеновград, там на всеки 3 метра има сватбени магазини, в които се продават и абитуриентски рокли, а пък и шанса да срещне някоя мацка с рокля като нейната е мнооооооого по-малък. Казвам рокли, защото си купих 2 от 2 части всяка, които можеха да се разменят и станаха общо 4 невероятни тоалета и всичко това ми излезе 340 лв. Вижте ги:

http://vladizs.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album09

Какво ще кажете, според ми си заслужава. Дори с пътя до Асеновград ми излезе по-евтино.
Като казахте, че всички приличали на булки и аз бях с обръчи, но исках в този ден да съм като принцеса и в никакъв случай не ми беше неудобно

Общи условия

Активация на акаунт