За шишетата против колики

  • 2 220
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
За тези шишета, които питаш - не съм чувала.

Ползвала съм шишетата на Avent и определено съм изключително доволна от тях.

Според мен има значение дали млякото ще изтича през обикновеното шише с голяма дупка на биберона на Camera или през шише против колики  Wink

# 16
  • Мнения: 2 807
Забравих да допълня, че аз лично бих си купила шишетата, за които ти питаш - все си мисля, че цената не е свързана предимно с рекламата, а с по-специалното им действие...

Дори и минимален ефект в борбата с коликите да има, пак ще съм доволна, защото знам, че ще съм направила всичко, което е по-силите ми, за да облекча болката на малките човечета... 

# 17
  • Мнения: 66
Аз пък съм доволна от тези шишета, определено коликите намаляха от тях.

# 18
  • Мнения: 702
Не си харчи парите на вятъра. Тези шишета са пълна измишльотина. Имам такива на Bfree, които преди това се казваха д-р Браун, но ефект нямаше. Накрая ми писна да мия и стерилизирам разти клапи и тръбички, махнах ги и използвах само шишетата.

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Не, нямат смисъл. Може да влиза по-малко въздух, но коликите си остават.
И аз съм на това мнение  Hug

# 20
  • Мнения: 2 663
Здравейте майки.Някой ползвал ли е такива шишета и имали ефект.На мен ми казаха за някакви английски които струват 38 лв. за 2 шишета .Някой ако е ползвал или знае нещо за тези шишета да пише.Благодаря ви.

Ползвам само такива шишета, те са на Др Браун, бях( по време на коликите) и продължавам да съм  много доволна от самите тях, а дали има ефект- може би малък

# 21
  • Мнения: 1 273
Колките са си колики, със или без специални шишета, със или без капки, просто трябва си минат.
Напълно съгласна. Аз имам такива шишета, но ги ползваме само за водичката, защото сме на кърма. Колики все още нямаме Hug Praynig Simple Smile ама това със сигурност не е от шишето.

# 22
  • Мнения: 439
За тези шишета, които питаш - не съм чувала.

Ползвала съм шишетата на Avent и определено съм изключително доволна от тях.

Според мен има значение дали млякото ще изтича през обикновеното шише с голяма дупка на биберона на Camera или през шише против колики  Wink
Аз също съм това мнение
Ние нямаме  проблеми от това естество Hug Hug Hug
За това твърдя,че има значение шишето

# 23
  • Мнения: 3 069
Ползвах да д-р Браун, после на Чико и трябва да ти кажа, че нищо не помага.
Коликите са си период който след време преминава сам...

# 24
  • Мнения: 270
Мисля,че помагат малко.Поне не вредят.Успех с борбата срещу колики! Wink

# 25
  • Мнения: 5 026
 Ползвам на д-р Браун, но само за вода, защото кърмя. По времето на коликите, синът ми отказваше да пие вода и не мога да кажа дали имат ефект.

# 26
  • Мнения: 25
Тези ангийските за които ми казаха мисля че бяха ХУК или НОБИХУК нещо такова.Една позната ги ползвала и била страшно доволна,но задължително трябва да купиш две шишета за водата и за храната.Ние сме на 27 дни и сме на АМ иначе си губели ефекта шишетата.

# 27
  • Мнения: 2 159
просто трябва да мине периода, нито шишета, нито капки помагат особено

# 28
  • Мнения: 49
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu
Точно така!Иво е кърмен само 2 месеца след това минахме на АМ,но нямаше никакви колики.Дано и при вас да е така!

# 29
Никакъв ефект. Реклама и нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт