Къпане с минерална вода?

  • 1 386
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Не виждам от какво е породено притеснението ти Crazy Вода... Rolling Eyes
  Peace

# 16
  • Мнения: 817
Не мисля, че има някакъв проблем да изкъпеш детето с минерална вода. Но щом се притесняваш не го прави-твое си е решението.

# 17
  • Мнения: 366
  Често ходим в едно село до Банско  казва се Добринище и там има минерална баня на центъра на селото, веднъж жената на кръчмаря ми радказваше да благодата на тази вода и даде пример - " Ако вечер ведеш мъж да носи туби от банята с вода - да знаеш, че у тах има малко бебенце" , което значи, че не едно и две бебета са отгледани с минерални бани  да не кажа , че и са закалени с имуните от това! Аз се доверявам на старите хора...

# 18
  • Мнения: 1 382
Супер даже  Whistling

# 19
  • Мнения: 118
 И аз не мисля , че е щяло да има проблем

# 20
  • Мнения: 1 425
Хехе лошо няма  Laughing Хората пари даватт да се къпят с минерална вода.
Преди време една мама беше пуснала тема - до кога да къпя бебето с минерална вода.

# 21
  • Мнения: 6 461
Според мен няма проблем Peace....

# 22
  • Мнения: 683
За проблем... чудя се. По-скоро може да има някакво ползотворно влияние...Знам ли. newsm78

# 23
  • Мнения: 129
здравей,
аз също мисля , че няма проблем. Другото , което е , че по всяка вероятност тя е примесена с чешмяна , иначе сигурно ще тече само вряла вода.
Аз ходих миналия месец в Хисаря .Басейна в хотела беше пълен с малки деца и бебета. Лекарите обясниха , че водата е разредена наполовина и няма проблеми.
Да не говорим , че моят син на 4 години имаше хрема , която влачеше от 1 месец и се оправи за 2 дни.

# 24
  • Мнения: 8 505
Никакъв проблем не е.

# 25
  • Мнения: 1 701
Благодаря на всички за отговорите!  Peace
Притеснението ми е породено от проблемната кожа на Калина и тъй като не знам, предпочитам да питам /колкото и тъпо да се струва на някои/!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт