Очаквайте скоро:VIP BROTHER ІІ и MUSIC IDOL

  • 1 772
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
въпросната воня се носи и в други държави. сега например в англия стана скандал заради расизъм към боливудка от страна на англичани в местния вип Б. всички вестници пишат за това, че чак и премиерът бе въвлечен и принуден да дава изявления. забелязал съм, че хората с повечко акъл даже не го и коментират това, което ще рече, че ако те нерви си намери умни хора там, където си. явно фирмата ти не е това, което искаш да бъде..

# 16
  • Мнения: 936
Май вече стават банални. Тия еднотипни предавания и игри ми приличат на сериали, като "Дързост и красота" - сега ги гледаме ние, а след време децата и внуците ни също. Sick

# 17
  • Мнения: 239
Май вече стават банални. Тия еднотипни предавания и игри ми приличат на сериали, като "Дързост и красота" - сега ги гледаме ние, а след време децата и внуците ни също. Sick

Хайде сега си представи, че имаш машина на времето. Ако се поразходиш из епохите ще намериш еднотипните неща, ще намериш и своя еквивалент гражданка, която не им се кефи. Майчетата лаят, а Бенцът си върви е положението.

Ква е разликата между всичките статии за Брад Пит, Бритни Спиърс и ББ? Никва. Боза винаги има. Твой е изборът дали ще и обръщаш внимание или не.

Аз например се кефя на хубавите неща в живота - тъпи пиченца и скъпи коли. Другото не ме интересува защото съм патриот, защото милея за родината.

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
въпросната воня се носи и в други държави. ...
Ето че и ти самият признаваш че вонята смърди ... за какво повече да говорим  Twisted Evil Twisted Evil
оставам с впечатление, че си доста добре запознат ... може би си фен  Twisted Evil Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 239
Имам богата обща култура и знам неща, за които никога няма да чуеш. Знаеш ли защо? Защото съм завършил Датския Колеж и чест му прави на братчеда, че ме уреди навремето там.

# 20
  • Мнения: 6 417
Аз тв не гледам и нищо не ме дразни. Misc Ghost

# 21
  • Мнения: 2 013
Аз пък гледам. Но съм забранила на децата да гледат. Строг лимит! И никакви телевизори в техните стаи.

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
У бря ... Удари гъ*а в тавана Simple Smile
Там ли ви обучиха да уважавате само тъпи пиченцата и скъпи коли ... Laughing Laughing
Спирам да споря. Мам ми е казала с по-умни от мен да не споря, че шъ вземъ да прихванъ и ша ми са развали фасона с някоя мозъчна гънка
пътувай жорко со скъпата си кола в посока вятъра  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 1 533
Ето още малко инфо относно Мюзик идол:

Най-известният победител от подобно шоу в световен мащаб е Кели Кларксън, която спечели американската продукця на Pop Idol – American Idol. Тя стана световно известна и дори сега, ако си пуснете радиото, е твърде вероятно да засечете последния й хит.


Също и Дженифър Хъдсън, която спечели Златен Глобус миналата седмица за ролята си в Dreamgirls.

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
славчо и глория жури на изпълнителите в шоуто - по-голям смях от това няма - какви ли идоли ще лансират тези музикални инвалидчета /особено славчо/ - та то каквото журито - такова и шоуто явно ще е. поредното абсурдно и олигофренско шоу на бтв.

# 25
  • Мнения: 6 910
Music Idol-а ще ми е интересно да го видя сигурно за какво ще става въпрос, но честно казано гледам да не очаквам много, защото от Сървайвър бях доста разочарована.
Вип брадъра и него ще го видя, но честно казано първият сезон не ми хареса особено и сигурно няма да го гледам толкова втория.

# 26
  • Мнения: 2 070
Егати и журито....

# 27
  • Мнения: 6 417
Слави ще окепази и това шоу  Rolling Eyes

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много старо инфо като се има предвид че един от петте кастинга на Мюзик Айдъл мина...

# 29
  • Мнения: 7 430
Много старо инфо като се има предвид че един от петте кастинга на Мюзик Айдъл мина...

За някой може и да е ново Peace

Общи условия

Активация на акаунт