НЕ МИ СЕ РАБОТИИИИИИИИИИИ

  • 1 988
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обичам понеделниците, когато най-после съм на работа. Почивните дни направо изкрейзвам- двете диванета, да са ми живи и здрави, ама ми разказват играта. И това домакинстване край няма... На работа ми е спокойно, разнообразно и имам време за интернет Grinning Heart Eyes Party И пари ми дават за тоя кеф Laughing

# 16
  • Мнения: 445

и аз.. умирам да слушам колко някой е затънал в работа, как се работи яко и в същото време по цял ден спори в теми. смех, голем смех.
не става в-с само за конкретния случай.
[/quote]
Хей, гледам тригодишно момченце, знаеш ли какви му ги ражда главата. В същото време готвя супа за обяд ( бъркам я чат-пат) и си правя разработките.Че аз, ако не изпростея ще врътна, бе! Shocked

# 17
  • Мнения: 445
Обичам понеделниците, когато най-после съм на работа. Почивните дни направо изкрейзвам- двете диванета, да са ми живи и здрави, ама ми разказват играта. И това домакинстване край няма... На работа ми е спокойно, разнообразно и имам време за интернет Grinning Heart Eyes Party И пари ми дават за тоя кеф Laughing
Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Блазя ти.

# 18
  • Мнения: 7 723
Какъв е тоя клуб на седящите си вкъщи, примерни домакини  newsm78
Веднага се записвам и аз  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 293
Лени, не е трудно Mr. Green

Днес страдам от същия синдром.. не ми се идваше на работа, което е странно, особено откакто идвам с колата Laughing И сега се подмотвам, това, дето го свърших от сутринта, беше да си избера нов аватар Crazy

# 20
  • Мнения: 2 229
И на мен не ми се учи...Sad

# 21
  • Мнения: 1 629
и това Клинт ли е? щото малко прилича и на Хю Джакмън, нищо де, и двамата стават Grinning

това, дето го свърших от сутринта, беше да си избера нов аватар Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 127
мале, мале блазе на шефовете ви! newsm48
аз съм си вкъщи и въобще не ми се почва работа, макар че домакинската няма край и е адски неблагодарна. тепърва почва ходенето на дъщеря ми, а и доста "разтребва" smile3521

# 23
  • Мнения: 293
Аре да си траеш кое как било за шефа ми. Нито знаеш кой какво работи, нито как си разпределя работата.

Сериозно - за мен лично, цъкането във форума разтоварва, м/у задачите. Така или иначе, тр да ги свърша, кога и как - аз определям.

# 24
  • Мнения: 56
Аз пък си харесвам работата, стига да няма такива "всичко можещи и всичко знаещи" като моя BOSS да те изнервя ежесекундно!!!  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 445
Аре да си траеш кое как било за шефа ми. Нито знаеш кой какво работи, нито как си разпределя работата.

Сериозно - за мен лично, цъкането във форума разтоварва, м/у задачите. Така или иначе, тр да ги свърша, кога и как - аз определям.

# 26
  • Мнения: 445
Аре да си траеш кое как било за шефа ми. Нито знаеш кой какво работи, нито как си разпределя работата.

Сериозно - за мен лично, цъкането във форума разтоварва, м/у задачите. Така или иначе, тр да ги свърша, кога и как - аз определям.
Това искам и аз да кажа.
 А онова за клуба на седящите в кущисъщо ме кефи. Що не си направим един?

# 27
  • Мнения: 445
Вече почнах и да не мога да пиша. Ама то сигурно е реакция от това, че не мога да мисля!

# 28
  • Мнения: 524
един мой приятел казва: Ако работата ти е много спешна и нетърпи отлагане все ще се намери кой да я свърши. Ако пък никой не я свърши значи не е била толкова спешна.

# 29
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Тук трябва да се разпиша, Синдромът "понеделник сутрин" и мен ме е хванал, а вече е време за обяд  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт