плащне на ортопед с направление

  • 1 226
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
аз също ще водя моето мушмороче при  smile3543 Драганов по препоръка на педито,каза че е невероятен професионалист,а също така че не се плаща нищо.Ще следя за темата за да чуя добри отзиви

# 16
  • Мнения: 999
Ние също ходихме при д-р Драганов и аз го попитах дали се заплаща ехографа, и той каза че не трябва и че направлението е за това.А го попитах дали трябва да му платим защото, наши познати бяха водили детето си в Горна Баня и там им бяха взели пари, нищо че са с направление.Като чета отговорите на мамите които са ходили в Горна Баня май всички са си плащали там.

# 17
  • София
  • Мнения: 275
Аз водих бебата в началото на януари, също с направление и тогава ми казаха , че по принцип ехографа се поема от здравната каса, но в момента нямали направления????Ако искам може да почакам докато им отпуснат въпросните направления, един вид да проверявам всеки ден или да я прегледат в момента срещу сумата от 13 лв!!!!!????Стана ми много чудно какви са тия глупости, та нали аз имам такова от педито.Както и да е платихме си 13 лв и прегледа мина веднага!!!!???????????

# 18
  • по света
  • Мнения: 1 587
Когато си с направление няма какво да плащаш!Нали самото изследване е точно преглед на ехограф!

# 19
  • Мнения: 702
Ние също си платихме 10лв. въпреки, че бяхме с направление.

# 20
  • София
  • Мнения: 107
аз току що се връщам от Горна Баня, бяхме без направление, платихме си 15лв. и минахме преди другите, които чакаха отвън.

# 21
  • Мнения: 46 526
Ако педиатърът ви е дал направление "Талон три"- прегледът е безплатен, но за ехограф се плаща.
Ако ви е дал направление, с което да отидете при ортопеда, който работи към поликлиниката на педиатъра и той вече издаде "Талон три А", с който да отидете при другия ортопед- тогава всичко е безплатно.

За съжаление малко педиатри го правят  Tired

# 22
  • Мнения: 5 362
Не сме плащали Peace.
Не е редно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт