Къде в Пловдив??? - 102

  • 30 457
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 289
Тази информация с артикулния номер и наличностите в магазините не е много достоверна. Мен 2 пъти са ме пращали за зелен хайвер точно от Пепко служителките. Същото ми се е случвало и с другите магазини. На сайта пише,че е  налично отиваш в магазина, а няма такова нещо.

# 721
  • Мнения: 27 737
Досега винаги е била достоверна информацията от Пепко, колкото пъти ми се е налагало. Миналата година търсих яке- упътиха ме в кои магазини има съответния номер. Както и бикини, сутиени за дъщеря ми (конкретен модел), обувки и друго.

# 722
  • Мнения: 2 581
Долче, но на мен не ми трябва тази ферма, която взех. Имало е друг модел. С друг трактор и прасета Grinning
Драмата е пълна Joy та на тази желаната ферма й нямам номера. Изчерпана е явно, защото никъде я няма. Има налична тази, която аз съм взела.
Спирам с моите драми.

Кажете химическо чистене, в което мога да занеса една доста тежка завивка. Ако има паркинг в близост, ще е супер, че е доста тежка. В мола не взимали. Това химическо, което използвах е затворено. Има едно на 6ти септември, но е точно на булеварда и не ми е удобно. Нямам претенции, в коя част на града да е.

# 723
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 164
Долче, но на мен не ми трябва тази ферма, която взех. Имало е друг модел. С друг трактор и прасета Grinning
Драмата е пълна Joy та на тази желаната ферма й нямам номера. Изчерпана е явно, защото никъде я няма. Има налична тази, която аз съм взела.
Спирам с моите драми.

Кажете химическо чистене, в което мога да занеса една доста тежка завивка. Ако има паркинг в близост, ще е супер, че е доста тежка. В мола не взимали. Това химическо, което използвах е затворено. Има едно на 6ти септември, но е точно на булеварда и не ми е удобно. Нямам претенции, в коя част на града да е.
Химическо чистене, където буквално може за бързо да спреш с колата пред него, има срещу Риц в Кършиака

# 724
  • Мнения: 658
Хоп-Троп!, в Смирненски - ДЕСА.
На "Лерин" 12 е.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3 308
Откъде мога да купя кошница за прибори и за таблетки за съдомиялна?

# 726
  • Мнения: 494
Аз за таблетки ползвам такава от Пепко за 6 лв , 220 на 220 см.Много ми е удобна


Виждала съм и кошница за прибори пак  там

# 727
  • Майничка
  • Мнения: 12 643
Хоп-Троп, вижте си личните.

# 728
  • Близко съм
  • Мнения: 824
Къде мога да изхвърля стари телефони? Не стават за нищо , счупени дисплеи, не работят,но не знам места за тях?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 5 030
А таблетките за съдомиялна нали си имат кутия? Защо да не стоят в нея, а в друг съд?

# 730
  • Мнения: 54 755
При оператор, Алое.
Скоро занесох в А1 един стационарен, не ползваме отдавна и не ми трябва.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 3 308
А таблетките за съдомиялна нали си имат кутия? Защо да не стоят в нея, а в друг съд?
Аз търся малката кошничка, в която се слага таблетката и се закача на горното ниво на съдомиялната. Едната кукичка се счупи...

# 732
  • Мнения: 1 523
Търся си зимно яке 56 размер и да е български производителя.Идеи къде да търся?
Нищо не харесах в Илиенци,освен италиански и китайски други нямаше.

# 733
  • Мнения: 2 762
Скоро ще празнуваме 1 годинка на синът ни и идвам с питане кой ресторант ще пречоръчате. Очертават се около  25 възрастни и 8 дечица от 3 до 7 годинки като възраст.

# 734
  • Мнения: 771
Сентрал парк на младежкия - кувертите са поносими , атмосферата е приятна.

Общи условия

Активация на акаунт