Какво означава ника ви?

  • 4 934
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 916
Навремето, когато още прохождах в нета, имаше война в Чечения и там вторият най-голям град в страната, след Грозни, беше Аргун. Една вечер имах дълго и отегчително дежурство и реших да се рагистрирам в чата на Дир-а (то тогава май друг чат още нямаше  Mr. Green) и какво име да избера? чудих се, чудих се и понеже през деня бях писала за този град Аргун, се регистрирах с това име. И от тогава съм с този ник, вече станаха десет години май  Hug

# 106
  • Мнения: 214
моето име и името на синът ми

# 107
  • Мнения: 743
Преди години майка ми ми казваше така, сега вече не ми го казва, но на мен ми харесва.

# 108
  • Мнения: 1 547
Не сте ли гледали Смърфовете? Mr. Green

Туй съм аз. От много години. Всичко започна от java чата в дир-а. Стигна дотук и продължава. Засега  Crazy

# 109
  • Мнения: 1 564
Така ми казват всички,а иначе съм Николина.

# 110
  • Мнения: 2 386
evanescent - мимолетен, краткотраен, преходен,като моето присъствие във форума....Но пък съм си добавила memorable - да се знае  Mr. Green

Освен това обожавам Evanescence Heart Eyes Heart Eyes (благодарности на мърмораната за забележката  Simple Smile )

A преди бях altruism, но това е друга тема..

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 14:23 от evanescent

# 111
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil ANGYA -Героиня на Тери Пратчет - върколак - стражник от градската стража на Анкх-Морпорк

# 112
  • Мнения: 999
Това е ника ми във скайпа, ай си кю и в АБВ-то. Затова реших и тук да съм с него.
Аз се казвам Зори, а дъщеря ми Мими=zorimimi

# 113
# 114
  • Мнения: 4 555
Името ми, в превод на ... италиански май newsm78
Обикновено си избирам доста по-разнообразни никове, но за тук това ми се стори най-подходящо.

# 115
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
          Малко глупаво, но толкова бързах да вляза, че нямах време да мисля и написах първото, което видях, а то е надпис на клавиатурата и означавало "внимание" (!) на някакъв език.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 690
Тиква,знаеща името си на латински.

# 117
  • UK
  • Мнения: 3 959
Освен това обожавам Evanescent Heart Eyes Heart Eyes
Evanescence?

# 118
# 119
  • Мнения: 1 418
За момента щерката и годината й на раждане.
Незнам обаче, що пренебрегвам сина newsm78
Дали да не го турна и него Thinking
А,стига!Ти се изкара около 100годишна.По-скоро името на щерката и любимото ти число.
Моят означава,амиииии май че много говоря. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт