Какво означава ника ви?

  • 4 938
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 814
 newsm78, то и аз се чудя защо и кого точно ритам...

# 76
  E, то е ясно  - gerik не ви ли звучи като Ridick Blush? А той си ме кефеше по едно време, като даваха филма.

# 77
  • Мнения: 948

ееее ксения хич не е скучно име - тя беше лошата от филма "арабела"
Hug

# 78
  • Мнения: 803
Взех го от една песен на Billie Myers - Kiss The Rain.
Текстът адски много ми харесва и пресъздава едно към едно период от живота ми.

http://www.lyrics007.com/Billie%20Myers%20Lyrics/Kiss%20The%20Rain%20Lyrics.html

# 79
  • Мнения: 1 941
Къдрава коса = Разплетена кошница. За омекотяване на ефекта -  Кошничка...   #Silly

# 80
  • Мнения: 936
Аз исках да съм Бубулина, защото с мъжа ми си казваме Бубулин и Бубулина. Отскоро и само Бубу. Това, което исках беше вече заето и така минах на сегашния.

# 81
  • Мнения: 648
   Освен името ми, така формулирано като ника ми е от един мой сантиментален период, когато реших, че Надеждица е синьо цвете, което вирее по сръбско Crazy

# 82
  • Мнения: 2 792
 Писала съм в подобни теми, доста пъти, може да ме споменете в другия форум като не любезна по въпроса  Mr. Green
    Сега явно съм в настроение и ще го напиша пак, нищо не означава и същевременно означава нещо, въпрос на тълкуване и някакъв опит да се направя на интересна, като не влизам в определена рамка. Беше за временно ползване, но в последствие се оказа, че доста хора четата ника и реших да прекратя шизофренията си ограничавайки се до изкуствената поза  Laughing

# 83
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Татко искаше да кръстим детето на него и да се казва Даная,е не я кръстихме на него,но пък аз се регистрирах успешно.

# 84
  • Мнения: 156
Ами,когато съм се родила,майка ми е искала да ме кръсти така,но на баща ми майката била категорично против и затова сега съм с малко по-обикновено име,но тук си се пиша Валина Wink

# 85
  • Мнения: 2 498
Името и набора ми....

# 86
  • Мнения: 2 359
  Хапя и пия бира. Сигурно съм била гладна и зла, докато съм го измисляла, вече не помня. Старуха!

# 87
  • Мнения: 3 491
Нищо. Това ми създава чувство за емоционална дистанцираност и свобода на мнението и изказа.

# 88
  • Мнения: 10 758
За момента щерката и годината й на раждане.
Незнам обаче, що пренебрегвам сина newsm78
Дали да не го турна и него Thinking

# 89
  • Мнения: 2 309
Ааа,имаше такава тема Mr. Green
С този ник съм и извън нета Flutter

Общи условия

Активация на акаунт