Защо??????????

  • 2 779
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Много сте мили всички! Посвикнах тия дни със "новата" си прическа,но ми е тъжно,че от .....не помня колко време съм без никаква промяна в главата-сменям бои,но ......чудя се на тия фолк "звезди",те че присаждат-присаждат,ама има някои с коси,как им ги поддържат без да ги режат глобално техните фризьори?! А мен все ме убеждават-не можело то така,тая тежест на косата...........не било модно,селско било,дай да видиш сега ти новите тенденции!!! И ето ме по-модна от всякога  #Cussing out от години една и съща.....егати модата!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 660
Всеки месец трябва да ходиш за връхчетата,ако ходиш 1 път в годината,ще е цъфнала и вързала  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 414
Съвета ми е да ходиш всеки месец да ти взимат връхчетата,тогава те са мъничко и няма да усетиш разлика в дължината,освен това косата ти ще расте много по-бързо. Wink

# 18
  • Мнения: 764
Подстригвай връхчета само когато има нужда,всеки месец е твърде често,така скоро няма да се сдобиеш с дълга коса.Ако я подхранваш и се грижиш добре няма да цъфти и да изглежда изтощена.Аз ходя веднъж годишно на подстрижка,но косата ми изглежда добре!И си намери фризьор,който прави каквото иска клиента,поставяй условията си категорично,все пак си плащаш за услугата!

# 19
  • Мнения: 5 140
Просто посещавай фризьор по често!  Flutter
Съвсем сериозно.
Така косата ти винаги ще бъде  жизнена, добре оформена, поддържана, без цъфтящи краища.


Умма е много права.

П.П. Умма на мен ми харесва прическата на мадамата от аватара ти. Hug

# 20
  • Мнения: 5 299
Аз пък не виждам никакъв смисъл да режа малко от косата си, при условие, че има нужда от повече. Просто някои коси са по-тънки, и много по-лесно се изтощават. Ако не се изреже изтощената коса, няма как да ти порастне.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 880
много добре те разбирам, мила!
при мен положението е същото. последният път когато отидох на фризьор и му казах "направи ме старомодна! отрежи ми само връхчетата и ми направи косата на венец! никакви филирания, етажи и простотии не искам!" той се опули и ме пита сигурна ли съм, че искам да съм демоде. казах, че съм сигурна и той изпълни точно каквото трябваше. питаше ме за всичко и така най-сетне си тръгнах доволна, въпреки че той беше много очуден как може някой да иска да не е в крак с модата.
а наистина сега както подстригват косата като каска да седи на главата и тея изтънявания и простотии правят и най-хубавата и гъста коса да изглежда като перушина.

# 22
Е и аз имах същия проблем докато не я удължих иначе откакто се помнех все с една и съща дължина си бях и фризьори сменях но полза никаква като имам много тънка и бързо изтощаваща се коса а сега имам много секси дълга коса  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
защо съветвате момичето да посещава фризьор по-често? аз не останах с впечатление, че тя е мърла и не се подстригва, а че просто не случва на фризьор, който да не си остави ръцете върху главата й...

# 24
  • Мнения: 1 424
Смени фризьора  Peace
Аз като седна на стола, много точно обеснявам и показвам колко да ме подстрижат ! Но моята фризьорка си ме знае вече  Laughing

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Намери си фризьор, който да се съобразява с изискванията ти. Моята коса много бавно расте и можеш да си представиш, какъв ужас настава като ме офъкат повече от желаното. Преди години една направо ме постига късо с бритон (щях да умра на стола като се видях). Трябваха ми 3-4 години за да си оправя косата и пак да стане сравнително дълга. Сега ходя само при една фризьорка която ме постригва толкова колкото желая. Не я сменям за нищо на смета. Приключих с опитите с различни фризьори.

# 26
  • Мнения: 224
Mисля, че по-честото подстригване си трябва. Аз моята я подстригвам на всеки два месеца - така е по-здрава, расте по-бързо и не се изтощава. А по въпроса с фризьорите - настоявай постоянно на своето! Аз моя фризьор така съм го "въспитала" Simple Smile , че ме пита всеки път преди да отреже. Аз сядам на стола и казвам - 1 см, точно защото иначе всеки прави, каквото той намери за добре. Все пак най-добрата форма на доверие е проверката!   Crazy Успех в търсенето на подходящия фризьор!  Peace

# 27
  • Мнения: 814
Kemi 13, моля за малко повече инфо - къде и как ти удължиха косата, каква е тарифата и има ли някакви особени изисквания за поддържането на косата след това?
Предварително благодаря!

# 28
  • Мнения: 1 568
Бях си сложила кичури преди 2 години,но аз се къпя с гореща вода и те започнаха да падат един по-един и  ги махнах!

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Следващият път обясни внимателно на фризьора каква дължина да отнеме от косата. И ако се наложи кажи, че ако е повече няма да платиш.
Не знам защо повечето фризьори са такива...Аз на няколко пъти си тръгвам с рев от салона. Миналата година една овца буквално ми унищожи косата, нито ме боядиса, нито ме подстрига като хората и ми взе 40 лв. От тогава съм много внимателна в избора на фризьор.

Общи условия

Активация на акаунт