ДЕВЕТИ КЛАС - Отминават дните дълги и топли и с трепет чакаме първите входни

  • 29 191
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 165
Диди, чудесна работа, заслужавало си е мъчението. Моята мина през апаратчетата, а за брекетите го отложихме поради ред причини.
Моята беше с апаратчета, стигна до ръбцова и до там, но не е проблема само в обратната захапка, при нея има и други проблеми със самата захапка. Емиии квото стоне, важен е крайният резултат.

Зайче, нали си зайче, бягаш бързо, тъй чеее, бързо ще ни стигнеш колкото и да си ни изпуснала.

Алоууу, мамитееее, с РС - щи, я съ похвалете как мина. Ни една не се похвали, ни за РС, ни за форумско - училищната, не е честно тъй. Я бързо да се отчетете.

# 676
  • Мнения: 7 446
Тони,не се отказвайте.Нашият случай беше от много тежките.Ортодонът каза, че такова нещо не е виждал и ще използва записите за да обучава студентите си.Лицево-черепният хирург,който и прави операциите каза, че ако не се реши проблема има и хирургичен начин.За щастие не стигнахме до него.Обратната захапка не е само козметичен дефект,но и води до ред усложнения , ако не се коригира.

# 677
  • Мнения: 2 165
Ааа, никакво отказване, имаме си дата и час, да мине тази седмица и почваме.
Радвам се за детето, че се е преборило и не се е стигнало до хирургичният момент.
Наистина не е само козметичен дефект, тя носи със себе си доста сериозни последици, които може сериозно да увредят здравето на човек.

Еееййй, честно ви казвам, едвам се трае тоз съсед. Как не му омръзна всеки ден да крещи, обижда и псува, и то всеки който живее с него, вкл. и внучката им. Добре е, че вътре не се чува, а само като съм на терасата, но зимата ще е кошмар. Като се затворят вратите и цялото изобилие от красивата реч, ще се чува. Да живеят панелките. Само някоя от вас да не каже, да напиша туй що бълва тоз, че ша ма хване срам, много му е цветущ речника.

# 678
  • София
  • Мнения: 3 519
Алоууу, мамитееее, с РС - щи, я съ похвалете как мина. Ни една не се похвали, ни за РС, ни за форумско - училищната, не е честно тъй. Я бързо да се отчетете.
Дайте да организираме форумска!

За нашата още съм бясна. Ама съм мнооого бясна! И ако взема да пиша тук, кой знае какви ще ги избълвам.
Като разказах на детето в какво ги обвиниха той реагира:
“Мамо, ама ти сигурна ли си, че взе метрото за Лозенец, а не за Люлин? В училището, което попадна да ти е направило впечатление хората да са по-мургавки или да се разхождат с белезници? Чудя се в кое училище може да се случи това, ама то и в циганско даже не може. В затвора сигурно си попаднала.“

Ааа е като твоя съсед ги изкара децата, ама в пубертетски вариант! Т.е. този твоят е слаба ракия!

# 679
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Вале, какви са тези страхотии при вас на родителската? Frowning При нас имаше само хвалби какъв страхотен клас били и нищо интересно.

# 680
  • Мнения: 1 738
Пърхот и ние борим - и аз, и тийнът. И при двамата е хормонално. За момента нямам трайно решение. Явно докато не се наместят хормоните и при двамата - това е положението.

Апаратчета, разширители, брекети 3 години носи. Резултатът си заслужава, но е тегаво и скъпо.

Училището не е още приоритет за моя тийн. Аз търпеливо чакам първата издънка и ще ме чуете.

Болните да оздравяват.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
И ние все още нямаме родителска. Не ми и трябва вече 😂 само да ги слушам да се оплакват от децата 😂

# 682
  • София
  • Мнения: 3 044
Нашата е във вторник, има време.
Вале, и аз съм за форумска! Какво се е случило на вашата, успя ли да се сдържиш?
Тони, успех, дано да оправите лесно и бързо проблема и детето да се чувства добре!

# 683
  • София
  • Мнения: 3 519
Вале, какви са тези страхотии при вас на родителската? Frowning При нас имаше само хвалби какъв страхотен клас били и нищо интересно.
Ама и при нас е така. Децата са си супер, класът е супер. Няма никакви проблеми. И изведнъж - гръм в рая. Някакво момче казало нещо на друго момче. Нещото било от рода, че момиче от съседния клас имало голямо дупе. (Ама ние дори не разбрахме какво точно е казало, само се досещахме) Та, момиче от нашия клас чуло това и казало на момчетата, че й е неприятно да обсъждат в нейно присъствие, на което й било отговорено да се премести, като не й е приятно да слуша. Това е драмата. А престъпленията са - сексулен тормоз, дискриминация, вербална агресия с тенденция да прерасне във физическа, непокизъм на част от децата и нетолерантност, защото не са защитили жертвата… и другите ги забравих вече. Ама ако някой прочете правилата за вътрешния ред - обвиниха ги във всичко забранено. Сега ще следват и наказания. Надявам се директорът да не се върже на това.
Децата, които са обвинени в непокизъм и са склонни към агресия, са тези, които не са разбрали за случката. А другите, закоравелите престъпници, са участниците.

Спомена се и псуване. Ама такова, каквото Тони описва. Оказа се, че деца подражавали на инфлуенсъра Преслав Иванов. Ама никой не е прекалявал и да е обиждал други деца. Само на интересни се правели. Та те заминават на психолог.

Моето също щяло да агресира, ама не тази година май. Така останах с впечатление, че първо други ще агресират. Моето ще почака поне до другата родителска среща. Засега е застрашено от вербална агресия. Или може би ще почака да се освободи психологът и тогава ще агресира, че да няма струпване? Не разбрах точно. Но се подготвям.

# 684
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Joy Майко мила, какви са тези циркове?
Хайде да правим среща вече.

# 685
  • Сф
  • Мнения: 10 739
Много интересно. При нас ако има подобни конфликти , обиди и подобни недоразумения ? се режат веднага от директорката. Знае се всичко и много бързо се справят без да ни занимават. Все пак , училището и отношенията там  е тяхна територия. Мисля, че трябва да има перманентни проблеми с някой клас, за да занимават всички и да следват наказания. Прилича ми на лов на вещици и плашене без съществена причина. Може и да греша разбира се , но лошо ако ръководството не е особено адекватно.

# 686
  • Мнения: 2 165
Дени, дано. За РС, успех, дано само добри вести да има.

Вампи, за пореден път се изумявам на твоята РС, виж при другите как хубаво и гладко преминава. А при вас все отбор чешити, тез деца все едно са закоравели престъпници.

При моята пък, всичко и всеки коментира ( за децата де ), на кой каквото му щукне, даже и пред учителите ( пред някои ), но такива неща не ги обсъждат учителите с нас ( рждителите ). Като ида на РС все хвалби слушам за класа, а всички не са от кротките.

Време ви е за форумската, явно онзи ден, не сте я свършили таз работа.

Мойта сърдитка, не помня дали ви писах, ми вика - мамо, господинът по Гео. каза, че е чул от някои учители, че нашия клас много го харесваме.
По БЕЛ все още няма резултати,в процес на чакане сме, но пък уч - ката, им казала, че вече сами щели да си пишат плановете, после щяла да им проверява тетрадките. Ако това се случи, мойто ще го закъса мноу яко. По РЕ пък таз госпожа, вчера съ не спря, пуска в школо дати за класно и контролно, и после ги редактира като ги премахва. Явно на жената и се играе на писане - брисане. По АЕ пък уж учебниците пристигнали, ама не са, и там го играят на тука има - тука няма.

Пюрче, то така трябва да бъде, но не навсякъде е така за жалост.

# 687
  • София
  • Мнения: 3 519
Те децата в класа не знаят, какво остава за ръководството. То и проблем няма според мен. Или да ни кажат какъв е проблемът, или да не ни губят времето. Момичетата не знаеха, че има проблем. Изобщо някое момче казало на момиче да не се меси. За какъв проблем иде реч тук? За подсърдена госпожица ли?
Ама казах ви, че ми е болна тема. Спрете да наливате масло в огъня.


Петък, 13-ти добра дата ли е? Я тези, които работят на смени да си кажат. Също ако някой ще пътува от и към София.

# 688
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 787
Вампи,я пак......напраО, съм без думи......тоя народ, съвсем откачи...
И прекрасната, напоследък се бори с пърхота...сега съм взела тези...
и

После други е те така.....
Начиии много съм горда с щеркинса...5-ца по математика на входното....това е най-високата оценка по математика в рода ни в сегашно време .....мдаммм.....Sweat Smile
А да и аз съм за са среща...

# 689
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892

Петък, 13-ти добра дата ли е? Я тези, които работят на смени да си кажат. Също ако някой ще пътува от и към София.
Аз ще пътувам извън София, но вие се срещайте и без мен, ако за повечето е удобно тогава.

Общи условия

Активация на акаунт