Защо ходим "униформени"?

  • 4 220
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
моето мнение е че това са хора без стил и вкус - купуват това което е модерно в момента, нямат изграден гардероб, всеки сезон купуват минимума за да са уж в крак с модата и така.
удоволствие е да срещниш жена със стил която се отличава от масата, облечени и обути както си описала. но за съжаление рядко удоволствие

Абсолщтно си права. Не разбирам хората, които всеки сезон си купуват"хита на сезона" и се превръщат в брънка от масата.

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз се съобразявам с модата, но подбирам само това, което ми харесва и ми стои добре. Не бих се набутала в нещо, което не ми харесва, само защото е модерно.
Стрийт модата не ме дразни толкова, по- скоро ми е смешно като видя някоя мацка, облечена неподходящо за фигурата си, само и само да е модерна.
Примерно скини дънките за ботуш или късите панталонки не са за всеки крак и задник.
Казала си го вместо мен Peace
Дори и да им отива, не харесвам всички да са облечени по един и същ начин, като клонирани.

# 17
  • Мнения: 14 490
Айде сега всички ще напишат колко е смешно да се ходи "униформено", а те как ходят не казват. Joy




нямам снимки да покажа, но ходя с костюми, най-различни цветове, материи и модели.
ходила съм с дънки в ботушите - преди две зими, когато на никой не му хрумваше това.
отделно много рядко нося черно /не обичам/, което също ме отличава от "униформените". българските жени така и не се отучиха от това черно с повод и без повод

# 18
  • Мнения: 13 512
Айде сега всички ще напишат колко е смешно да се ходи "униформено", а те как ходят не казват. Joy

Не само ще напиша, ами ще се и подпиша- винаги съм имала собствен стил и съм била различна. Така съм възпитала и дъщеря си и тя винаги се отличава в облеклото си- нехаресва  да е като  останалите-отявлен индивидуалист. . За разлика от сина ми, който иска да е точно като стадото, ама ще се преборя и там.

# 19
  • Мнения: 2 936
аз пък ходя с дънки в ботушите  Crossing Arms и ми прилича! ботушите ми са изчистени,черни с равна подметка...
имам спортни панталони и якето ми е червено!!!  Wink така за разходка с детето

# 20
  • Мнения: 194
  Нека всеки ходи както си иска и както му харесва.
  Това да преценяш човека само по дрехите е снобизъм( книж. Човек с ограничени духовни интереси, стремящ се да впечатлява с външен блясък и подражаване на маниерите от висшето общество; предвзетост, маниерничене).
 Какво значение има дали си с дънки и ботуши или с каквото и да е. Под дрехите стои човек и той е важен.
 Дрехите са самочувствие за жената, стил и красота.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 18:49 от wonderful

# 21
  • Мнения: 53
Ходя с дънки в ботушите щото съм слабичка и ми отива  Grinningно никога не съм си купила нещо само  защото било модерно а като го сложа да приличам на талъсъм newsm78.Сега всички са луднали по тигровото,нищо тигрово нямам Thinking

# 22
  • Мнения: 3 360
Аз не съм от униформенте-със сигурност!Пък и няма да ми отива такова облекло Rolling EyesНапоследък ми правят неприятно впечатление еднаквите дънки на всяко д*пе CloseАма...кой както му харесва Laughing

# 23
  • Мнения: 13 512
  Нека всеки ходи както си иска и както му харесва.
  Това да преценяш човека само по дрехите е снобизъм( книж. Човек с ограничени духовни интереси, стремящ се да впечатлява с външен блясък и подражаване на маниерите от висшето общество; предвзетост, маниерничене).
 Какво значение има дали си с дънки и ботуши или с каквото и да е. Под дрехите стои човек и той е важен.
не става изобщо въпрос за това, а за подражанието- един слага дънките в ботушите- и всички са така. така беше и с звят пепел от рози , и с тюркоазеното миналата година. Няма креативност, а всички 1:1 се обличат еднотипно....едни и същи материи,цветове, че и модели.

# 24
  • Мнения: 2 161
Не съм униформена.Дънки обувам само в къщи.

# 25
  • Мнения: 53
  Нека всеки ходи както си иска и както му харесва.
  Това да преценяш човека само по дрехите е снобизъм( книж. Човек с ограничени духовни интереси, стремящ се да впечатлява с външен блясък и подражаване на маниерите от висшето общество; предвзетост, маниерничене).
 Какво значение има дали си с дънки и ботуши или с каквото и да е. Под дрехите стои човек и той е важен.
не става изобщо въпрос за това, а за подражанието- един слага дънките в ботушите- и всички са така. така беше и с звят пепел от рози , и с тюркоазеното миналата година. Няма креативност, а всички 1:1 се обличат еднотипно....едни и същи материи,цветове, че и модели.
Това има в магазините и с това се обличаме

# 26
  • Мнения: 5 317
Аз съм някъде по средата.

# 27
  • Мнения: 14 490
  Нека всеки ходи както си иска и както му харесва.
  Това да преценяш човека само по дрехите е снобизъм( книж. Човек с ограничени духовни интереси, стремящ се да впечатлява с външен блясък и подражаване на маниерите от висшето общество; предвзетост, маниерничене).
 Какво значение има дали си с дънки и ботуши или с каквото и да е. Под дрехите стои човек и той е важен.
не става изобщо въпрос за това, а за подражанието- един слага дънките в ботушите- и всички са така. така беше и с звят пепел от рози , и с тюркоазеното миналата година. Няма креативност, а всички 1:1 се обличат еднотипно....едни и същи материи,цветове, че и модели.
Това има в магазините и с това се обличаме

ха - ние пък пазаруваме от луната

# 28
  • Мнения: 13 512
Това има в магазините и с това се обличаме
Донякъде си права, защото и по витрините се мъдреха едни и същи цветове  по всички магазини, но не съм съгласна, че няма и други цветове например или други модели. Но просто така е по-лесно.

# 29
  • Мнения: 1 727
Според мен за "униформата" допринасят и магазините, навсякъде буквално наводняват със стока, която уж била модерна. Няма лошо, човек да вземе нещо от модните тенденции стига да му отива, но да има поне разнообразие от модели и цветове. Аз например, много трудно си намирам по класически модели обувки, или пък връхни дрехи с които да не е облечен всеки втори.

Общи условия

Активация на акаунт