Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 86

  • 29 478
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • гр. София
  • Мнения: 476
И ние в България, по-конкретно в Щерев.
На 28.11 е моят тест (трансферът ми беше на 14.11).
Между другото, почти всеки ден имам поне по веднъж спазми в корема, а пия но шпа 3x2, малко се притеснявам, дано не е лош знак това.

# 676
  • Мнения: 247
Искрено се надявам да е за хубаво и да видиш двете чертички! Стискам силно палци! Heart
Имам един въпрос ,който може би е глупав - в дните след трансфера ходите ли на работа?
Аз лично се чувствам супер, имах опция за болничен, но отказах.

# 677
  • гр. София
  • Мнения: 476
Благодаря ти! И аз ти пожелавам положителен резултат и скоро да пишем в друга тема! Hug

Аз лично след никой от трансферите ми не съм взимала болничен, нито съм лежала.
Е, зависи все пак от типа работа, но ако не е свързана с тежка физическа дейност, спокойно можем да си работим, тъкмо да се разсейваме така. Grinning

# 678
  • Мнения: 777
Момичета, един по-различен въпрос. Някоя от вас кандидатствала ли е за Финансовото подпомагане за двойки с репродуктивни проблеми на общината? Интересува ме след колко време получихте отговор дали сте одобрени. По-конкретно ме интересува за община Пловдив.
Кандидатствахме преди 2 години, но не помня как стояха нещата.

И на мен ми предстои тези дни кандидатстване и се интересувам. Даже не знам точно в кой клон на общината трябва да отидем (предполагам централния), но ще видим…  и аз съм за Пловдив.

Доколкото знам община за община е различно - някъде искат фактури на името на общината, други на Ваше; някъде дават парите предварително, някъде след представени фактури ги връщат само  ако одобрят фактурите… направо ми е тъмна Индия с това общинско подпомагане 🫤

ПП. Симбо, успех! Стискам палци да се похвалиш скоро

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Момичета, един по-различен въпрос. Някоя от вас кандидатствала ли е за Финансовото подпомагане за двойки с репродуктивни проблеми на общината? Интересува ме след колко време получихте отговор дали сте одобрени. По-конкретно ме интересува за община Пловдив.
Кандидатствахме преди 2 години, но не помня как стояха нещата.

И на мен ми предстои тези дни кандидатстване и се интересувам. Даже не знам точно в кой клон на общината трябва да отидем (предполагам централния), но ще видим…  и аз съм за Пловдив.

Доколкото знам община за община е различно - някъде искат фактури на името на общината, други на Ваше; някъде дават парите предварително, някъде след представени фактури ги връщат само  ако одобрят фактурите… направо ми е тъмна Индия с това общинско подпомагане 🫤

ПП. Симбо, успех! Стискам палци да се похвалиш скоро

Аз съм наясно с документите, които искат. Мога да Ви обясня, ако искате ми пишете ЛС. Просто не помня кога ставаше обаждането за одобрение.

# 680
  • гр. София
  • Мнения: 476
А това финансово подпомагане от общината отделно ли е от държавното подпомагане от фонда (ЦАР)? Имам предвид, ако сме ползвали и 4-те си опита от ЦАР, пак ли имаме право на това общинско подпомагане?

# 681
  • Мнения: 1 270
А това финансово подпомагане от общината отделно ли е от държавното подпомагане от фонда (ЦАР)? Имам предвид, ако сме ползвали и 4-те си опита от ЦАР, пак ли имаме право на това общинско подпомагане?

И мен това ме интересува..

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 1 112
А това финансово подпомагане от общината отделно ли е от държавното подпомагане от фонда (ЦАР)? Имам предвид, ако сме ползвали и 4-те си опита от ЦАР, пак ли имаме право на това общинско подпомагане?
Да отделно си е от ЦАР и да имате право,но вижте условията на вашата община всяка има различни условия за кандидатстване.

# 683
  • Мнения: 1 270
А това финансово подпомагане от общината отделно ли е от държавното подпомагане от фонда (ЦАР)? Имам предвид, ако сме ползвали и 4-те си опита от ЦАР, пак ли имаме право на това общинско подпомагане?
Да отделно си е от ЦАР и да имате право,но вижте условията на вашата община всяка има различни условия за кандидатстване.

А ако адреса на партньора и на мен са различни? Кой трябва да кандидатстма

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 777
А това финансово подпомагане от общината отделно ли е от държавното подпомагане от фонда (ЦАР)? Имам предвид, ако сме ползвали и 4-те си опита от ЦАР, пак ли имаме право на това общинско подпомагане?
Да отделно си е от ЦАР и да имате право,но вижте условията на вашата община всяка има различни условия за кандидатстване.

А ако адреса на партньора и на мен са различни? Кой трябва да кандидатстма

За Пловдив - който има постоянен адрес в съответната община. Има изискване и за години на адреса, но не знам колко са. А партньорът може да е с настоящ адрес в общината.

# 685
  • Мнения: 3 283
Върнахме 2, едното е спряло развитие след 3 ден, а другото според ембриолога не се развива много добре и няма смисъл от замразяването му.

Върнахте тези две, които описваш или други две ?

# 686
  • Мнения: 247
Естествено, че другите две Grinning

# 687
  • София
  • Мнения: 3 068
Естествено, че другите две Grinning

Ами така както си го написала става малко объркващо. аз също реших, че сте върнали описаните.

# 688
  • Мнения: X
Естествено, че другите две Grinning

Ами така както си го написала става малко объркващо. аз също реших, че сте върнали описаните.

И аз така реших и се зачудих къде ли връщат спрели развитие на 3-ти ден, ама случаи всякакви...

# 689
  • Мнения: 247
Ще е куриозна история ако се беше случило така Joy
Просто по-нагоре писах ,че са 4 и за това може би не съм съобразила че пиша двусмислено. Innocent

Общи условия

Активация на акаунт