МНОГО НАПЪЛНЯХ

  • 5 032
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22
БЛАГОДАРЯ МНОГО.ВИЕ СТЕ СТРАХОТНИ.В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ИМАХ ПРОБЛЕМИ С БЪБРЕЦИТЕ ИЛИ ПО ТОЧНО ВЪВ ВТОРИ МЕСЕЦ МНОГО ПИШКАХ И МИ СЪХНЕШЕ УСТАТА.ТА ЛЕКАРКАТА МИ ПУСНА ОРИНА И СЕ ОКАЗАХА ЕШИРИХИЕ КОЛИ.ТА СЛЕД 4 СЕДМИЦИ ОПИТИ ДА ГИ ЛИКВИДИРАМЕ С БИЛКОВИ ПИХ ОСПЕКСИН И СЕ ОПРАВИХ.ТОВА Е .
ТОКУ ЩО ГОВОРИХ С ДОКТОРКАТА И ТЯ КАЗА ДА СПРА ИЗЦЯЛО ТЕСТЕНИТЕ И САМО СУТРИН НА ЗАКУСКА  ПО ЕДНА ЧЕРНА ФИЛИЙКА И РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ.ДАНО ДА СЕ ОПРАВЯ.ВМЕСТО ДА СЕ ОТПУСНА ЩЕ ТРЯБВА ДА МИСЛЯ НЕПРЕКЪСНАТО КАКВО ЯМ И С КАКВО ГО СЪЧЕТАВАМ.А ТОЛКОВА СЪМ ГЛАДНА В МОМЕНТА Cry

# 31
  • Мнения: 8 505
За евентуална диета се консултирай с лекаря си,а още по-добре-с диетолог.И не спирай да се движиш.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Болна тема Sick И аз съм на тази вълна. В момента съм в почти 8ми месец и съм качила 13 кг.  Едвам стъпвам на краката си, изтръпват ми, уморявам се, просто не могат да ме носят. За месец и половина /от 6-ия до към средата на 7-мия месец/ качих 6 кг. Ужаса е пълен Close Но просто не мога да направя нищо. Примирявам се и това е. Храня се нормално, сутрин кафе, понякога закусвам, друг път не. На обяд - нормално. Вече си вечерям обаче, просто така си обичам, да си вечерям с мъжа ми.  Няма начин, кг. растат, дори и да не преяждам. Но пък се и свалят след това.  С първата бременност качих 17 кг. Сега сигурно ще кача повече. След това си върнах килцата.
Принципно казват, че слабите жени пълнеят повече по време на бремеността, защото нямат никакви подкожни мазнини, които принципно трябват за износването на плода. Аз съм нормално 45 кг. кг, в момента съм 58.


Спокойто си бременей! После ще се оправиш Peace

# 33
  • Мнения: 105
Мисля че идеята за разделното хранене е добра, но това аз не го приемам като диета, а като начин на хранене  Wink. Аз се храня така от 10-тина години, чуствам се добре  Simple Smile. Но както са писали преди мен, много е индивидуално. В началото като питах акушерката колко е допустимо да се напълнее, тя само се усмихна и каза - колкото трябва ще напълнееш  Wink.

# 34
  • Мнения: 2 622
Наскоро четох, че по време на бременността организма възвръща килограмите, към които генетично е настроен и на база на тях започват да се трупат "бременните" килограми. Ако тези 50 и няколко килограма, които си била преди да забременееш са постигнати с някакъв вид усилие (диети, ограничаване, мн. спорт и т.н.), а твоите нормални примерно са 65, тогава по-лесно може да приемеш  напълняването. Има хора, където се вика и от въздуха напълняват, но по време на бременност, не може да мислиш точно за това, не и тогава. За да ти дам кураж - бях гледала интервю с Бг манекенка, която става 100 кг по време на бременността си - и сега пак изглежда чудесно, а може би и прекалено слаба; разбира се след мн. усилия, но красотата винаги е изисквала жертви.
Мдааа,има нещо вярно в тази теория...
Преди да забременея за пръв път поддържах 65 кг,и то с големи усилия.Бях успяла от 93 да стана  65 кг.и близо 3 години си поддържах теглото с диети и пр.Но още щом забременях,килата ми се върнаха!А толкова внимавах как се храня!Отидох да раждам 92кг.Така че явно клетките "помнят".С втората бременност качих само 10кг.От 83 станах 93кг,а със чиста съвест си признавам,че плюсках като за световно,въобще не се ограничавах,а само 10 кила отгоре newsm78Така че всичко е много относително.
Важното е да родиш живо и здраво бебче!

# 35
  • Мнения: 8 505
Мисля че идеята за разделното хранене е добра, но това аз не го приемам като диета, а като начин на хранене

Хм Thinking,диетата е начин на хранене и в никакъв случай не означава само само слабеене например.

# 36
  • Мнения: 29
вижте това може да ви е от полза http://babyfit.sparkpeople.com/register.asp

# 37
  • Мнения: 22
Явно трябва да се стягам.днес съм яла толкова малко....Не ме притеснява как ще ги сваля-това е ясно.С първото си дете бях на 22 и качих 36 кг ,но тогава лежах в болница през цялото време.Сега съм на 31 .
Какво може да стане на бебето заради моята дебелина.

# 38
  • Мнения: 2 849
Качих почти 30 кг ,свалила съм 26 вече .Не се притеснявай ,лека бременност .

# 39
  • Мнения: 150
Аз и през двете бременности се ограничавах доста с храненето, защото съм много склонна към напълняване. Даже вторият път си пазех откровено диета. От лекари знам, че бебокът е като паразит - дори и да не ядеш, той си взима, каквото му трябва (за твоя сметка). Разбира се ядях максимално плодове и салати и много млечни продукти, заради калция. Качих 10 кг. Но откакто родих първия път, не мога да си върна първоначалната форма. Не знам какво става, но постоянно качвам и свалям - чувствам се ужасно.

# 40
  • Мнения: 151
Аз съм в 18 седмица и от 57кг преди забременяването сега съм 80кг. Храня се 2-3 пъти на ден, но не се ограничавам.Това не ме притеснява толкова,колкото факта, че още не мога да почуствам бебето си.



Прекалено много килограми си качила за да го почустваш ! Мисля че сте е добре поне малко да се ограничаваш с яденето.



------------------
Пиши на кирилица!

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми, аз с първата си бременност до 6мес. бях качила 18кг. Като родих, бях с 35кг отгоре. Е, свалих ги след това. Сега само се плаша да не кача пак толкова, че не знам дали после ще успея да ги сваля.

# 42
  • Мнения: 4 784
В началото си мислех, че няма да кача много и геройски ще избегна дебелото дупе и крачета.... Да, ама не. 38г.с. съм и дотук съм +19кг, но не се приттеснявам, ще му мисля после. А не ям много, дори само ако 2 хапки повече от обикновено сложа в устата си и след това неминуемо следва драйфане  Sick

# 43
  • Мнения: 538
Да ти кажа за да не се мъча излишно просто спрях да се тегля ,освен при д-ра ми ,но досега нищо не ми казва макар и аз до 18 г.с бях качила 8 кг. а не се усещам да ям повече от преди ,защото сега се храня често и по малко и от 5 год. съм на разделно хранене,но каквото дойде само бебо да е добре! Wink

# 44
  • Мнения: 83
Аз съм в 26г.с. и съм +7кг. ,като се има в предвид,че първите 3 месеца не само,че не надебелявах,а отслабвах. Така за около 2 месеца си ги качих тези кг. и имам чувството, че дебелея от въздуха,но каквото такова. Важното е бебо да е добре

Общи условия

Активация на акаунт