Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 21 003
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8 694
Здравейте! Предстои пълнолуние в Стрелец на 23 май. Може ли комертар как ще се отрази това на човек при който Луната е в Стрелец в наталната карта?
Ще хвърли светлина върху твоите несъзнателни нагласи и емоции. Може да го използваш и да видиш как наистина се чувстваш. Според дома, в който попада Луната и ще се случи пълнолунието може да тълкуваш и темите, които ще се активират.
5 дом

# 316
  • Мнения: 1 549
Ако Пълнолунието не прави аспекти може ли да се очаква някаква събитийност?

# 317
  • Мнения: 1 222
Vita, на много хубаво място ще е това пълнолуние Simple Smile 5 дом е свързан с творчеството, съзиданието, родителството, влюбването, удоволствието след някакъв творчески акт/ процес.

Twinklestar, да, според асцендента ти може да се види коя ос от теми ще освети.

# 318
  • Мнения: 1 549
При мен ще е в 3 дом , не очаквам нищо интересно, но да видим.

# 319
  • Мнения: 24 770
А на мен наталната Венера ми е в Стрелец. Какво да очаквам от това пълнолуние? Освен, проблем със съня Joy

# 320
  • Мнения: 5 926
Нямам лични планети в стрелец, само северния възел и някакъв вертекс, засега спя, но през деня ми е страшно напрегнато и нервно, направо не си намирам място, изведнъж ми се струпаха много неща и дори приятни и обикновено занимания като ходенето на маникюр започна да ме тормози, да ми тежи и да нямам време, и най-лошото, че умът ми не може да се успокои и е на 100 места едновременно. Много мразя да започвам няколко неща едновременно, дано дойде малко по-спокоен период, защото имам чувството, че правя 200 неща, но без полза и резултат и само се лутам.

# 321
  • Мнения: 1 222
А на мен наталната Венера ми е в Стрелец. Какво да очаквам от това пълнолуние? Освен, проблем със съня Joy
Амиии това пълнолуние е едно от най-позитивните по принцип, защото е в знака на Стрелеца и отваря развитие по теми като пътуване, обучение, работа по личните вярвания. Тази година по време на пълнолунието Юпитер (който е управител на Стрелеца) прави точен съвпад с Венера в края на Телеца, така че според мен ще са активни и телешки теми (Венера като управител на Телеца означава пари, отношения - интимни или пък такива с приятелки - жени). Виж в кой дом ти се падат Телеца и Стрелеца в личната карта, възможно е разни казуси там да се разплетат, да имаш късмет в тези сфери или като цяло да се чувстваш по-оптимистично настроена. Simple Smile

# 322
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ако Пълнолунието не прави аспекти може ли да се очаква някаква събитийност?

Чак събитийност... Пълнолуние имаме веднъж на всеки 28 дни. Сигурно настъпват и някакви събития - да отидем на маникюр, да работим повече, да ни нервира детето, да похарчим пари за боклуци, някой да ни се обади по телефона, но чак събитийност... Ако по време на пълнолуние се случи значимо събитие или поредица от събития, ще се дължат на някакви други аспекти, но не и на пълнолунието.
Друг е въпросът, ако пълнолунието за даден месец съвпада с гореща точка във вашия хороскоп - примерно докосва пренатална лунация.

# 323
  • Мнения: 1 549
Ако Пълнолунието не прави аспекти може ли да се очаква някаква събитийност?

Чак събитийност... Пълнолуние имаме веднъж на всеки 28 дни. Сигурно настъпват и някакви събития - да отидем на маникюр, да работим повече, да ни нервира детето, да похарчим пари за боклуци, някой да ни се обади по телефона, но чак събитийност... Ако по време на пълнолуние се случи значимо събитие или поредица от събития, ще се дължат на някакви други аспекти, но не и на пълнолунието.
Друг е въпросът, ако пълнолунието за даден месец съвпада с гореща точка във вашия хороскоп - примерно докосва пренатална лунация.

Пълнолунието във Везни за мен беше доста неприятно в здравословен план и си го усетих определено.

# 324
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ми... добре. Явно при тебе така се проявяват пълнолунията. Лошата новина е, че са веднъж на всеки 28 дни - твърде често, за да те разтърсват по този начин.
Трябва да има и други причини, но ако няма, значи е само заради пълнолунието.

# 325
  • Мнения: 1 549
Ми... добре. Явно при тебе така се проявяват пълнолунията. Лошата новина е, че са веднъж на всеки 28 дни - твърде често, за да те разтърсват по този начин.
Трябва да има и други причини, но ако няма, значи е само заради пълнолунието.

Това беше единственото Пълнолуние, което усетих по какъвто и да е начин, аз съм привърженик на идеята, че трябва да има някакво дублиране с натала или както беше в случая ми беше кацнало на Асц, пък и нали беше затъмнение , така че беше на стероиди.

# 326
  • Мнения: 24 770
Да напомня, че днес е Новолунието в Близнаци, но желанията след 16ч да се пишат

Общи условия

Активация на акаунт